Skip to content

Jak wysyłać wiadomości do kilku kontaktów jednocześnie przez WhatsApp z listą rozgłoszeniową

8 de kwiecień de 2022

Myślę, że wszyscy już dobrze wiemy, co to jest. WhatsApp. Krótko mówiąc, najczęściej używana aplikacja na świecie do wysyłania i odbierania wszelkiego rodzaju wiadomości błyskawicznych lub prawie każdego rodzaju. Albo wiadomości tekstowe, wiadomości głosowe, obrazy, filmy, połączenia głosowe i wideo.

Jednym słowem kompletna aplikacja, która oprócz tego pozwala nam na wiele innych rzeczy, wśród których jest możliwość wysyłaj wiadomości do wielu kontaktów jednocześnie Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Pokażemy ci później.

Z absolutną różnicą jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie jest bez wątpienia WhatsAppwszyscy używamy go cały czas, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku… no może nie cały czas, ale myślę, że całkiem dobrze rozumiesz mój pomysł.

Z jednej chwili aplikacja stała się najczęściej używana na świecie, początkowo dlatego, że „wszyscy już ją mają, inna mi nie pasuje”, ale teraz stała się dość bezpieczną aplikacją, a przede wszystkim bardzo kompletną z WhatsApp Web, połączenia głosowe i wideo

Może konkurować z alternatywami, które przez długi czas w kilku słowach przekazywały go powyżej, przynajmniej w funkcjach.

Aby to zrobić mamy kilka opcjiwszystkie wiadomości WhatsApp są zaszyfrowane i wyjątkowo bezpieczne, ale wszystko oczywiście będzie zależeć od tego, co musisz zrobić, ponieważ jasne jest, że to nie to samo, co chcesz wysłać wiadomość od czasu do czasu, do której musisz wysłać wiele wiadomości na co dzień.

Po pierwsze, jeśli potrzebujesz grupy osób do wysyłania im wiadomości na co dzień lub dość często, w tym celu możesz stworzyć grupę. W ten sposób w przypadku, gdy masz wiadomości z pracy, uczelni, ofertę z Twojej firmy itp. Możesz utworzyć grupę, aby dodać wszystkie te osoby i w ten sposób informować ich o tym.

konferencja WhatsApp telefon komórkowy logo facebook

Utwórz transmisję na WhatsApp

Drugim, który pozostało, jest w zasadzie tworzenie rozpietość. To byłoby jak wysłanie zwykłej, indywidualnej wiadomości do dowolnego kontaktu, ale tym razem wyślemy ją do wielu kontaktów.

  • Aby to zrobić, po prostu idziemy do otwórz aplikację a gdy znajdziesz się w środku, musisz nacisnąć punkty w prawym górnym rogu, aby otworzyć opcje aplikacji.
  • Teraz chodźmy tam, gdzie jest napisane Nowa dyfuzja.
  • Zamierzamy wybrać wszystkie kontakty, do których chcemy wysłać wiadomość.
  • Po wybraniu naciśniemy tam, gdzie jest napisane „Tworzyć”.
  • To, co musisz teraz zrobić, to w zasadzie napisać tekst, który chcesz wysłać do wszystkich tych kontaktów i to wszystko.

Potem ją wysyłasz i dociera do każdego, jakby to była indywidualna wiadomośćto znaczy nigdy nie dowiadują się, że wysłałeś tę samą wiadomość do 10, 20, 40, 60 kontaktów w tym samym czasie, nigdy nie wiedzą, że utworzyłeś listę ogłoszeniową.

Jak wysyłać wiadomości na WhatsApp przez transmisję

Jest kilka rzeczy, których być może zupełnie nie znamy WhatsApp w tej aplikacji możesz zrobić praktycznie wszystko, od uzyskania wirtualnych liczb po tworzenie wyspecjalizowanych list, tylko że będziemy analizować, jednym z nich są wiadomości rozgłoszeniowe dzięki któremu możesz wysłać pojedynczą wiadomość do dużej liczby osób, do wszystkich swoich kontaktów, jeśli chcesz

W ten sposób wyraźnie zaoszczędzisz sobie dużo czasu na kopiowanie i wklejanie oraz możesz wygodnie wysłać to zaproszenie na imprezę co dziś wieczorem zrobisz wszystkim swoim przyjaciołom, żeby dać ci prosty przykład.

Nauka korzystania z tej opcji nie jest zbyt skomplikowana, chociaż wyraźnie polecamy uważaj, jak tego używasz ponieważ to nie jest idea, że ​​jesteś spamowanie do wszystkich twoich kontaktów, ponieważ oczywiście możesz być zbyt denerwujący.

Jak wysłać wiadomość do kilku osób na WhatsApp krok po kroku

Przede wszystkim musimy oczywiście otworzyć WhatsApp, gdy już znajdziemy się w środku, co zrobimy, to wciśniemy trzy punkty które są w prawym górnym rogu. Następnie idziemy do miejsca, w którym jest napisane „nowy rozkład”. Następnie musimy wybrać wszystkie kontakty, do których chcemy dokładnie wysłać daną wiadomość.

Po zakończeniu wybierania kontaktów przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane tworzenie. Teraz wszystkie kontakty są zaznaczone i brakuje tylko jednej rzeczy jest to, że piszesz tekst, który ma otrzymać każdy z nich.

Jak widać, nie jest to też zbyt skomplikowane. w ten sposób, czy dla pracy, zdrowia, Zorganizowanie przyjęcia, a nawet powiadomienie o jakiejś sytuacji awaryjnej może stać się znacznie łatwiejsze.

Zwłaszcza, gdy mamy kilka kontaktów i nie wszystkie są w tej samej grupie, bo je ukryliśmy lub coś innego, w ten sposób możemy w prosty sposób pozostać w kontakcie i bez konieczności kontaktowania się przez kontakt, aby móc wysłać mu tę ważną i pilną wiadomość. Jak powiedziałem wcześniej, byłoby idealnie, gdybyś używał go do ważnych rzeczy, a nie do błahych sytuacji.

dołącz do naszego kanału telegram