Skip to content

Dlaczego filmy NIE są wysyłane na WhatsApp?

2 de maj de 2022

WhatsApp to główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie i nie ma wątpliwości, że użytkownicy mają teraz. Ciekawostką w tej sprawie jest to, że zawsze pojawiają się nowe funkcje, dzięki którym możemy w pełni wykorzystać tę aplikację, a dzisiaj chcieliśmy zaoferować rozwiązanie jednego z problemów, które pojawiają się właśnie w związku z filmami WhatsApp.

Dzieje się tak, że wielu użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem wskazało, że ich terminale nie pozwalają na wysyłanie filmów za pośrednictwem WhatsApp, a dziś postaramy się zaoferować Ci kilka informacji na ten temat. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to Istnieje wiele przyczyn tego problemu, o których wspomnimy, zanim nauczymy Cię, jak go rozwiązać..

Zwykle, gdy nie możemy wysłać wideo na WhatsApp, problemy dotyczą konkretnie tego, co nie ma pod ręką łączności, ponieważ data i godzina urządzenia nie są ustawione poprawnie, ponieważ pamięć microSD, w której przechowywany jest plik, szwankujelub że nie ma wystarczającej ilości miejsca do przechowywania. Zobaczmy więc, jak to rozwiązać.

Jakiś czas temu powiedzieliśmy, że chociaż WhatsApp jest główną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, z ponad miliardem unikalnych aktywnych użytkowników miesięcznie każdego miesiąca, aplikacja miała pewne wady, a raczej ograniczenia, które pojawiały się np. przy przesyłaniu plików o wadze powyżej 16 MBużytkownicy muszą uciekać się do innych opcji zgodnie z ich systemami operacyjnymi.

Jeśli nigdy nie zdarzyło ci się, że WhatsApp odbija plik, który chcesz wysłać, musisz wiedzieć, że dzieje się tak, ponieważ aplikacja kompresuje go, aby uniemożliwić wysłanie go do któregokolwiek z Twoich kontaktów. Problem z kompresją polega na tym, że jeśli jest to dobrej jakości film lub zdjęcie, prawdopodobnie je stracisza potem sprawy stają się dość rozczarowujące.

Teraz oczywiście użytkownicy różnych najczęściej używanych systemów operacyjnych na całym świecie, takich jak Android, Windows Phone lub iOS szukali własnych sztuczek lub uzupełniających aplikacji aby uniknąć tych ograniczeń WhatsApp. Dlatego poniżej chcemy pokazać, jak ominąć te problemy z granicami w tych trzech środowiskach, abyś mógł dzielić się tym, czego chcesz.

WhatsApp to zdecydowanie najczęściej używana aplikacja na świecie do pozostawania w kontakcie, wszyscy o tym wiemy. Niezależnie od tego, czy masz mobilną transmisję danych, czy po prostu jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, w ten sposób możesz bez większych problemów komunikować się ze znajomymi, gdziekolwiek są, nie wydając zbyt dużo pieniędzy, a nawet w wielu przypadkach nic, ani grosza.

Problem polega na tym, że WhatsApp ma wiele ograniczeń, którego z WhatsApp Plus mogliśmy oczywiście uniknąć, jednym z nich jest ogólne ograniczenie przesyłania plików. Zdjęcia są zbyt mocno skompresowane i ostatecznie wysyłamy słabą jakość, ale waży znacznie mniej, z tematem filmu jest taki sam, tylko że nawet nie możemy wysyłać ciężkie filmy przez WhatsApp. Ideą tego artykułu jest dokładne nauczenie Cię jak wysyłać duże filmy na WhatsApp.

Usuwanie limitów WhatsApp

Android

Android to najczęściej używany system operacyjny na świecie, obecny w ośmiu na dziesięć telefonów komórkowych na świecie, a jeśli chcesz uniknąć problemów z limitami WhatsApp, powinieneś poszukać Konwerter wideo na Androidaaplikację, którą można bez problemu pobrać ze Sklepu Google Play, za darmo, umożliwiając wyszukiwanie plików, które chcesz skompresować, aby to zrobić w krótkim czasie.

Po ich wybraniu będziesz mieć szansę na przekształcenie tych plików źródłowych w niektóre z głównych lżejszych formatów, takich jak MP4 lub 3GP, z tą zaletą, że chociaż dokumenty, audio lub wideo będą ważyły ​​mniej, osoba, która później otrzyma nie zobaczysz ich w niższej jakości.

telefon Windows

Windows Phone to trzeci najpopularniejszy system operacyjny, a mimo to jego użytkownicy mają ten sam problem, jeśli chodzi o rozmiar plików, które chcą wysłać przez WhatsApp. Optymalizator wideo WhatsApp to aplikacja opracowana specjalnie dla nich wszystkich, ponieważ umożliwia konwersję lub bezpośrednie nagrywanie filmów, czyniąc je lżejszymi bez konieczności obniżania jakości, w taki sam sposób, jak wspomnieliśmy wcześniej w przypadku Konwertera Wideo na Androida.

iOS

I wreszcie system operacyjny Apple iPhone, biorąc pod uwagę, że nawet użytkownicy tych kalifornijskich urządzeń mają te same problemy z ograniczeniami, które domyślnie przychodzą w WhatsApp, więc pomóżmy im. W tym przypadku polecana przez nas aplikacja to iConvktóry bez większych niedogodności można pobrać z iTunes i podobnie jak dwa poprzednie, pozwala pobierać pliki w celu zmniejszenia ich wagi.

Wysyłaj ciężkie filmy WhatsApp

Pamiętaj, że z WhatsApp korzystają miliony i miliony użytkowników, oczywiście firma musi zobaczyć, jak zapobiec ich upadkowi, aby pozostać online przez cały czas, jeśli wysyłamy zbyt duże pliki, takie jak filmy, wyobraź sobie, że tak by się nie stało bądź tylko ty, który to robi, ale byłyby to miliony ludzi, bylibyśmy z usługą, która co dwa razy trzy umiera. Oczywiście, że nie.

WhatsApp umożliwia wysyłanie tylko plików, które nie ważą więcej niż 16 MBdlatego w wielu przypadkach, aby móc wysłać film, prosi nas o jego wycięcie i możemy wysłać tylko jedną część na raz.

Problem polega na tym, że aby wysłać całe wideo, musimy użyć aplikacji o nazwie WFS: WA File Sender Pro, która pozwala nam wysyłać wszelkiego rodzaju pliki, niezależnie od formatu, a nawet wysyłać dowolne duże pliki przez WhatsApp.

Dzięki tej aplikacji nie stracisz jakości zdjęćnie stracisz też minut filmu, w skrócie możesz wysłać wszystko, nie tracąc niczego, aby druga osoba otrzymała go dokładnie w ten sposób.

To, co robi ta aplikacja, to ukrywanie oryginalnego pliku w pliku audio, to znaczy, jeśli druga osoba również musi mieć tę aplikację, aby móc ją wyodrębnić i zobaczyć, musisz wziąć pod uwagę, że jeśli to, co wysyłasz przekracza 16 MB treść podzielona jest na kilka części, aby nie stracić na jakości.

Wysyłaj ciężkie filmy przez WhatsApp

Oczywiście istnieje powód, dla którego aplikacja do przesyłania wiadomości Ogranicza nas to wysyłanie ciężkich filmów i jest tak, że gdybyśmy wszyscy zaczęli wyraźnie wysyłać jakiekolwiek ciężkie pliki, bez względu na to, jakie mają potężne serwery przy ogromnej liczbie zarządzanych przez nich użytkowników, skończyłoby się to zawaleniem serwerów i my kończy się wyczerpanie usługi.

my co? mamy zamiar polecić aplikację, dzięki której możesz w końcu wysyłać filmy które ważą nie więcej niż 160 MB, jest to na pewno spora zmiana biorąc pod uwagę, że oficjalna aplikacja pozwala nam tylko na 16 MB, jest różnica i dużo.

Aplikacja, o której mowa, nazywa się WFS: WA File Sender Pro i jest to całkiem dobra aplikacja, dzięki której można wysyłać pliki w różnych formatach. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację z tego linku na Sklep Play i zacznij wysyłać to, co chcemy, aby oczywiście nie przekraczało 160 MB.

Wysyłaj duże pliki przez WhatsApp

Pamiętaj, że nawet zdjęcia tracą jakość, gdy są wysyłane przez WhatsApp, to samo dzieje się, gdy przesyłamy je do Facebook, na przykład. Z drugiej strony, kiedy używamy tej aplikacji, ukrywa oryginalny plik, który chcemy wysłać w pliku audio i wysyła go do kogokolwiek, kto chce otrzymać ten plik. Program następnie wyodrębnia oryginalny plik i jeśli przekracza 16 MB, dzieli się na kilka części aby nie stracić żadnej jakości.

Jak widać nie jest to zbyt skomplikowane i oszczędzasz sobie np. wgrywania pliku do wrzutnik zarówno dysk Google aby przesyłka nie była zbyt skomplikowana, przesyłasz ten plik do chmury i udostępniasz go znajomym. internetowi znajomi.

Błąd podczas wysyłania filmów i zdjęć na WhatsApp

Zgodnie z tym, co wspomnieliśmy wcześniej, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić datę i godzinę swojego urządzenia. Musisz wiedzieć w tym sensie, że jeśli data jest nieprawidłowa, nie będziesz mógł wysyłać plików. Więc, musisz przejść do Ustawień, Daty i godziny swojego smartfona z Androidem i sprawdzić, czy jest poprawny. Jeśli nadal nie możesz wysyłać filmów przez WhatsApp, oczywiście czytaj dalej.

Jak powiedzieliśmy, czasami WhatsApp może mieć problemy z zapisywaniem plików na karcie SD, więc będziesz musiał wykonać kilka kroków. Pierwszy z nich, sprawdź, czy karta microSD nie jest w trybie tylko do odczytu. Następnie musisz zobaczyć, że ma dostępną pojemność. Po trzecie, jeśli powyższe nie zadziała, wyczyść kartę SD i spróbuj ponownie.

Jeśli nadal nie możesz wysyłać filmów przez WhatsApp, kolejnym rozwiązaniem, które mamy Ci do zaoferowania, jest odinstalowanie komunikatora i ponowne zainstalowanie go na urządzeniu mobilnym z systemem Android. W ten sposób możesz upewnić się, że masz najnowszą aktualizację, ponieważ czasami stare wersje WhatsApp mają pewne awarie.

Niektóre inne bardzo częste pytania użytkowników dotyczące tych problemów dotyczą następujących kwestii: Nie można wysłać tego filmu. wybierz inny film i spróbuj ponownie, nie udało się przetworzyć wideo WhatsApp, nie można wysłać tego wideo WhatsApp, jak wysyłać długie filmy na WhatsApp Samsung, dlaczego nie można wysyłać filmów na WhatsApp, nie udało się przetworzyć wideo, spróbuj ponownie późno, ponieważ Mogę wysłać tylko 10 sekund wideo na WhatsApp lub jak wysyłać duże filmy na WhatsApp. Jeśli masz inne pytania na ten temat, oczywiście zadaj je nam w komentarzach do artykułów.

Czy udało Ci się wysłać wszystkie swoje filmy przez WhatsApp dzięki temu krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram