Skip to content

Jak wysyłać wiadomości tekstowe na WhatsApp bez konieczności pisania?

5 de lipiec de 2021

Wiele razy wstajesz rano i trochę irytuje to, że musisz odebrać telefon, aby wysłać wiadomość, to tak, jakby światło nie było najlepsze. Wraz z rozwojem telefonów i Google został on włączony do najnowszej gamy urządzeń mobilnych możliwość wysyłania wiadomości i nie tylko po prostu pytając.

Jak tylko było to możliwe, działało tylko z niektórymi aplikacjami i w języku angielskim, ale wszystko się rozwija, ewoluuje, jest aktualizowane, dlatego możemy powiedzieć, że teraz możesz to zrobić, ale do wysyłania wiadomości z WhatsApp i innych aplikacji.

Coś zupełnie normalnego w korzystaniu z tego urządzenia i czy to nie otrzymujemy instrukcji obsługi jako takiej podczas uruchamiania aby korzystać z tej aplikacji, nie mamy nawet małego samouczka podstawowych funkcji aplikacji, gdy zaczynamy z niej korzystać,

Dlatego bardzo trudno jest wiedzieć, co zrobić, aby blokować połączenia bez blokowania kontaktów, dodawać lub usuwać zakładki, zmieniać zdjęcie profilowe a nawet przesłać status, wszystkie te rzeczy, istnieje ogromny sektor populacji, który nie jest ułatwiony i WhatsApp powinien wdrożyć dla nich przewodnik

Istnieje wiele błędów, które nie są trudne do rozwiązania, od tego, jak zmniejszyć zużycie danych poprzez dezaktywację automatycznego pobierania obrazów i filmów, po cokolwiek, jesteśmy użytkownikami i nie urodziliśmy się wiedząc, jak korzystać z aplikacji, bez względu na to, jak popularna to jest.

Jak korzystać z opcji dyktowania Ok Google

Jedną z najlepszych części jest to, że jego obsługa jest prosta, wystarczy włączyć telefon, musi powiedzieć „ok google”, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie zwracać uwagę do tego, co możesz powiedzieć.

W momencie, w którym musisz mu powiedzieć, co ma zrobić, na przykład, jeśli chce wysłać wiadomość przez WhatsApp, musi tylko powiedzieć: wyślij Marii wiadomość na WhatsApp, że będę za pięć minut.

W ten sposób wiadomość zostanie napisana i wysłana do kontaktu María, ale nie powinna mieć wszystkich kontaktów w określony sposób lub z nazwiskiem, aby znacznie ułatwić identyfikację innej osoby.

To taki inteligentny telefon, że rozpoznaje aplikację, wiadomość i kontakt, w ten sposób przyniesie Ci tyle komfortu. Prawdą jest, że nie jest to do końca konieczne, to przede wszystkim fajna i ciekawa funkcja, która przyda się, gdy trzeba wysłać krótką i szybką wiadomość, ponieważ przy długich tekstach praktycznie jest możliwość jej poprawnego napisania. zero.

Jak dyktować telefon komórkowy innej marki lub w inny sposób

Inną opcją, jaką mają dziś telefony komórkowe, jest dyktowanie przez tę samą klawiaturę, marki takie jak Huawei, Sony i inne chińskie marki, które ostatnio miały problemy dzięki administracji Donalda Trumpa w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, chińskie firmy nlub mogli nadal korzystać z technologii, z którą mieli podpisane umowy z firmami takimi jak Google który zapewnił korzystanie z Twojego oprogramowania Android,

Tapeta krajobrazowa z klawiaturą

Musieli więc wymyślić sposoby aktualizacji swoich urządzeń, był to nie tylko spadek ceny urządzenia, ale także wiele usprawnień dla użytkownika, jednym z nich jest konwencjonalne dyktowanie dostarczane przez telefony komórkowe od Androida 9.0, czyli mikrofon w menu opcji klawiatury lub w menu w sekcji Klawiatura.

Ta opcja pozwala dyktować telefonowi w krótkim czasie w pełni funkcjonalny z normalnego menu gdzie możesz dodawać naklejki do WhatsApp, wysyłać zdjęcia, filmy, audio itp.

Obecnie istnieją inne opcje dyktowania na urządzeniu, jeśli korzystasz z Androida, na przykład z dyktowaniem głosu, które pozwala korzystać z Microsoft Office Word, a jeśli nadal będziemy szukać w Sklepie Play, zobaczymy wiele opcji dostosowywania klawiatury, przyciski, dyktowanie, automatyczne korekty, badanie definicji z dotknięciem nieznanego słowa, wśród wielu innych rodzajów „rozszerzeń”, które możemy zainstalować na naszych urządzeniach, aby trochę ułatwić życie.

dołącz do naszego kanału telegram