Skip to content

Jak wysyłać wiadomości przez MyChart? – Funkcje, rejestracja i więcej

22 de grudzień de 2021

Technologia ma tę zaletę, że ułatwia procesy, które wcześniej były bardzo rozbudowane, pozwala nawet użytkownikom usługi uniknąć wyjazdów do biura podmiotu w celu dokończenia procedury. Aspekt ten w ostatnich latach ma ogromne znaczenie. Usługi takie jak te oferowane przez MyChart pozwalają nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać czytaj dalej do końca.

Jakie funkcje oferuje MyChart dla swoich użytkowników?

W prawie wszystkich krajach podmioty publiczne i prywatne zdigitalizowały swoje usługi, dzięki czemu użytkownicy z domu mogą składać różne zapytania lub prośby. Pozwala to uniknąć wydatków finansowych dla obu stron.

Mimo to ludzie mogą sprawdzić na telefonie, czy są powiązani z usługą zdrowotną. Nie trzeba już chodzić do biura, stać w kolejce i spędzać kilku godzin dziennie na konsultację czegoś prostego.

W czasach, w których żyjemy, gdzie jesteśmy zaleca pozostanie w domu, aby nie narażać się na wirusy ofiar śmiertelnych, ważne jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, które może zagwarantować specjalistyczną opiekę w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia. Dlatego możliwość zapisania się do tych ubezpieczeń z domu jest jedną z najlepszych opcji, jakie możemy mieć.

I to jest to, że każdy wysiłek, który podejmujemy dla naszego zdrowia, nie idzie na marne, a wiedza o tym, jak wykorzystać zalety technologii, pomaga nam przygotować się na każde nieprzewidziane wydarzenie. W dzisiejszych czasach istnieje sposób na umieszczenie naszych osobistych danych dotyczących zdrowia na ekranie naszego telefonu, na wypadek, gdybyśmy nie byli w stanie porozmawiać.

W obliczu tych wszystkich postępów ma stworzył platformę związaną z Twoim ubezpieczeniem zdrowotnym które mogą pomóc Ci zarządzać różnymi procedurami bez konieczności dzwonienia lub wychodzenia z domu.

MyChart to usługa, dzięki której możesz uzyskać dostęp do swojej historii medycznej, uzyskać wyniki większości wykonywanych badań, zamówić wizytę lekarską podstawowej opieki zdrowotnej, poprosić o receptę lekarską, zweryfikować wskazane leki i historię szczepień, wyświetlić podsumowanie hospitalizacji oraz zadawaj pytania zespołowi medycznemu.

Teraz ta usługa nie stosować w przypadku zagrożenia zdrowia lub zapoznać się z historiami innych osób niż Twoi klienci.

Jak możesz umówić się na spotkanie z MyChart?

Wcześniej, aby umówić się na wizytę u lekarza, pacjent chciał jechać do gabinetu w celu umówienia wizyty kontrolnej. Z MyChart możesz złóż wniosek online w zaciszu swojego domu.

Pierwszą rzeczą jest zarejestrowanie się na platformie i utworzenie nazwy użytkownika i hasła, aby mieć swoje konto. Następnie należy złożyć wniosek, a urząd potwierdzi jego przyjęcie, podając szczegóły takie jak godzina i data.

Biuro będzie czekało na potwierdzenie Twojej dostępności na umówione spotkanie. W ramach tej usługi możesz również zawiesić lub odwołać wizytę, przynajmniej musisz to zrobić 24 godziny przed planowanym terminem, w przeciwnym razie musisz zadzwonić bezpośrednio do biura.

Istnieją sytuacje, z którymi należy się kontaktować bezpośrednio z personelem medycznym, takie jak nagłe wypadki spowodowane wypadkiem w domu lub poza domem, które wymagają specjalistycznej pomocy w celu ochrony zdrowia lub naprawy stanu narządu.

osoba korzystająca z mychart

Z drugiej strony w innych przypadkach zdarzają się sytuacje, które nie są pilne i możesz otrzymać wskazówki dotyczące wszelkich wątpliwości lub pytańTakie sytuacje mogą chwilę poczekać bez narażania zdrowia pacjenta.

Odpowiedź na naszą wiadomość będzie obowiązywać od 24 do 72 godzin w dni robocze. Użytkownik otrzyma powiadomienie na swój e-mail, ale nie będzie mógł zobaczyć w nim odpowiedzi, ale usługę MyChart. Wszystko jest gwarancją, że informacje osobiste i zdrowotne nie zostaną ujawnione w żaden inny sposób.

Masz niedokładne informacje

Kiedy dana osoba przegląda swoją historię medyczną, szczepienia lub hospitalizację, może zauważyć, że nie ma jasnych lub niedokładnych informacji. Biorąc to pod uwagę, możesz wysłać wiadomość do platformy z prośbą o więcej informacji lub wyjaśnij jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojej historii lub jakichkolwiek informacji, które Twoim zdaniem są nieprawidłowe.

Masz drobne obawy dotyczące swojego zdrowia

Może się zdarzyć, że mamy pytanie dotyczące fizycznej zmiany, izolowanego objawu lub kilku jednocześnie, możemy też mieć fizyczny lub emocjonalny dyskomfort i potrzebujemy wskazówek pracowników służby zdrowia.

W takich przypadkach możemy zadać pytanie i czekać na sugestie lub przewodnika, który zostanie nam przekazany za pośrednictwem platformy. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość, aby uzyskać odpowiedź i bądź świadomy powiadomień, które docierają do naszej poczty. Oczywiście, jeśli jest to nagły wypadek, najlepiej udać się do biura.

zalety korzystania z mychart

Są pytania dotyczące Twojej ostatniej wizyty

Jeśli mamy pytanie o ostatnią wizytę lekarską, którą mieliśmy, to może dlatego, że nie pamiętamy wyraźnie wskazania, że jakiś lek nie powoduje pożądanego efektu lub ponieważ nie wiemy, jak zastosować lek na receptę, możemy użyć środka, aby uniknąć konieczności powrotu do gabinetu.

Jak wygląda procedura wysyłania wiadomości przez MyChart?

Jeśli chcesz wysłać wiadomość przez MyChart, musisz upewnić się, że nie masz sytuacji awaryjnej, wtedy musisz zalogować się na konto platformy. Po wejściu znajdź sekcję wiadomości i zadaj pytanie i kliknij wyślij. W menu wiadomości masz kilka opcji, od wybrania wysłania pytania bezpośrednio do biura, m.in. przesłanie zdjęcia.

Jak uzyskać kontrolę lekarską za pośrednictwem MyChart?

Jeśli masz stan, który wymaga ciągłego monitorowania, powinieneś otrzymać prośbę od lekarza prowadzącego. Następnie musisz otworzyć łącze z żądaniem i dodać żądane dane. Po wykonaniu tej czynności codzienne odczyty stanu zdrowia będą śledzone automatycznie bez potrzeby otrzymywania wiadomości.

dołącz do naszego kanału telegram