Skip to content

Jak wysyłać lub wysyłać wiadomości WhatsApp bez dodawania lub dodawania kontaktów Czy to możliwe?

15 de kwiecień de 2021

Aplikacje do przesyłania wiadomości nadal są częścią naszego dnia. Dzięki temu jest ich wiele aplikacje, które pojawiły się w tym sektorze. W ten sposób możemy wybrać, której aplikacji użyć, niektórzy wolą korzystać z Telegrama, a inni wolą korzystać z WhatsApp.

Cóż, prawda jest taka, że ​​pomimo ogromnego rynku aplikacji mobilnych WhatsApp jest nadal jednym z pierwszych. Cóż, jego wiele funkcji i funkcji zapewnić nam usługę kurierską których nie znaleźlibyśmy nigdzie indziej.

Dlatego w tym artykule zamierzamy wyjaśnić jak wysyłać lub wysyłać wiadomości WhatsApp bez dodawania lub dodawania kontaktów. Dzięki temu nie będziesz już mieć wymówek, aby komunikować się z osobami, których nie ma w Twojej książce telefonicznej.

Dlaczego warto korzystać z WhatsApp?

Wiele osób zna już aplikację WhatsApp. Także, jest to usługa kurierska migawka, która działa również jako sieć społecznościowa. Gdzie użytkownicy mogą wymieniać wiadomości tekstowe, pliki audio, obrazy, łącza, dokumenty i inne treści.

Ponadto ma sekcję Stanów, które umożliwia udostępnianie obrazu lub wideo i jest to widoczne dla wszystkich Twoich kontaktów. Oczywiście post zniknie po 24 godzinach.

Inny funkcja, która podkreśla WhatsApp to jego StikersCóż, możesz nawet być animowany, coś podobnego do GIF. W ten sposób rozmowy z innymi ludźmi są znacznie bardziej dynamiczne i przyjemne.

Wreszcie, jeśli przypadkowo wysłałeś wiadomość, a później tego żałujesz, dzięki WhatsApp możesz go teraz usunąć dla obu czatów. W ten sposób druga osoba nie będzie już miała dostępu do przesłanych treści. Ta opcja ma limit czasu od wysłania wiadomości.

Wszystkie te funkcje wywołały debatę między WhatsApp i Telegramem wśród użytkowników obu aplikacji. Może Trajektoria WhatsApp jest tym, co ma dla Ciebie największe znaczenie na jego korzyść. Cóż, liczba użytkowników, których mają, jest godna pozazdroszczenia w przypadku innych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Jak wysyłać lub wysyłać wiadomości WhatsApp bez dodawania lub dodawania kontaktów

Pomimo wyślij wiadomość WhatsApp być stosunkowo prostym zadaniem. Dotyczy to tylko przypadków, w których dana osoba znajduje się na naszej liście kontaktów. W związku z tym procedura wysyłania wiadomości polega na zlokalizowaniu jej na naszej liście kontaktów i wybraniu opcji wysłania wiadomości na WhatsApp.

rozmowa WhatsApp

Jednak ta procedura nie dotyczy przypadków, w których musimy wysłać wiadomość z WhatsApp osobie, która nie znajduje się na naszej liście kontaktów. Cóż, wiele osób uważa, że ​​to niemożliwe. Prawda jest taka, że ​​można to osiągnąć na dwa sposoby. Tutaj powiemy ci, czym one są:

Wiadomość WhatsApp przez grupę

Ta opcja jest najczęstsza, ponieważ jeśli osoba nigdy nie udostępnił rozmowy WhatsApp z nami nie ma go wtedy na naszej liście kontaktów. Jednak może się zdarzyć, że udostępniają grupę w WhatsApp.

Dlatego, aby wysłać wiadomość, musisz udać się do informacje z tej grupy WhatsApp a wśród członków poszukaj osoby, do której chcesz wysłać wiadomość. Po zlokalizowaniu wystarczy kliknąć jego nazwę, aby otworzyć sprzedaż na czacie i można wysyłać wiadomości WhatsApp bez dodawania ich do kontaktów.

Wiadomość WhatsApp za pośrednictwem zapisanego czatu

Być może myśleliśmy, że nie rozmawialiśmy już z tą osobą i dlatego nigdy nie zarejestrowaliśmy jej numeru. Jednak nie wyczyściłeś też starych czatów. Kiedy tak się stanie, mamy taką możliwość wysyłaj wiadomości do tych osób w znacznie łatwiejszy sposób niż poprzedni.

Jesteś tylko winien przeszukaj swoje czaty WhatsApp dla tej osoby. Należy zauważyć, że wyszukiwanie musi być ręczne, ponieważ ten kontakt nie jest zarejestrowany w naszym katalogu. Kiedy już go znaleźliśmy, musimy go tylko wprowadzić i dzięki temu możemy wysłać do niego wiadomość bez dodawania go do naszych kontaktów.

Te dwie metody są bardzo łatwe do zastosowania, pamiętaj tylko, że jeśli usuniesz czaty lub nie udostępnisz żadnej grupy tej osobie, to nie będziesz mógł wysłać mu wiadomości na WhatsApp. Dlatego przed usunięciem czatów sprawdź dokładnie, aby nie zgubić czyjegoś numeru.