Skip to content

Jak wysyłać lub przekazywać ciężkie filmy z YouTube na WhatsApp bez utraty jakości?

4 de lipiec de 2021

Jedną z wielkich wątpliwości, jakie ma wiele osób, jest to, czy rzeczywiście jest to możliwe wysyłaj duże pliki lub duże pliki przez WhatsApp, A odpowiedź brzmi tak.

Chodzi o to, że musisz wiedzieć jak wysyłać ciężkie filmy przez WhatsApp lub w zasadzie dowolny plik, nie jest wcale skomplikowany, a następnie chcę ci pokazać dokładnie, jak to zrobić.

Wysyłaj duże pliki przez WhatsApp

pliki, które wysyłasz, mogą być wybranego typuCzy to pliki Zip czy RAR, a nawet wideo, audio, Word, cokolwiek w skrócie.

Minusem jest to, że nie możesz wysyłać plików większych niż 100MB tą metodą, którą zamierzam skomentować.

Wciąż jest to dość duży rozmiar dla czegokolwiek innego niż wideo i jest to również dość rzadkie, że wyślij wideo przez WhatsApp który przekracza tę wagę, w takim przypadku wygodnie jest skorzystać z innych usług, aby nie tracić na jakości, ale idziemy krok po kroku.

Jakiś czas temu maksymalny rozmiar pliku wynosił 15 MB, dziś można przesyłać pliki do 100 MB co jest niewątpliwie wielkim krokiem.

Jak wysyłać duże pliki przez WhatsApp

  • Po otwarciu aplikacji musisz przejdź do rozmowy gdzie chcesz wysłać plik.
  • Powinieneś naciśnij przycisk załączania plików, mam na myśli klip, który znajduje się obok ikony aparatu.
  • Teraz masz zamiar wybrać opcję, która mówi Dokumenty. W tym miejscu się spotkasz listę plików do wyboru. W takim przypadku musisz wybrać „Wyszukaj więcej dokumentów”.
  • Możesz wybrać, w tym przypadku, każdy rodzaj pliku czy to wideo, zdjęcia lub jakikolwiek inny dokument, który zapisałeś na swoim urządzeniu lub w chmurze.

A mówiąc o chmurze, na wszelki wypadek Twój film waży ponad 100 MB, aby zapobiec utracie jakości i nadal możesz wysłać go przez WhatsApp.

Idealnie, przede wszystkim prześlij go na Dysk Google, po przesłaniu na Dysk Google musisz użyć linku, aby udostępnić, dzięki czemu każdy, kto ma link, może go całkowicie pobrać i bez utraty jakości.

Jak zobaczysz, metody wysyłania dużych plików przez WhatsApp są bardzo proste, a także, Dysk Google jest bardzo dobry, ponieważ pozwoli Ci nie tylko udostępniać wideo za pośrednictwem tej aplikacji, ale ten sam link można udostępnić komu chcesz, gdziekolwiek chcesz.

Wyślij film z YouTube przez WhatsApp

Jeśli weźmiemy to pod uwagę WhatsApp jest dla większości użytkowników główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych które mamy pod ręką w tych czasach.

A z drugiej strony, że YouTube to najbardziej znana platforma wideo na świecie, Oczywiste jest, że w wielu przypadkach będziemy chcieli z nich korzystać niemal w tym samym czasie.

W ten sposób musisz wiedzieć, że wśród najczęstszych samouczków, o które zwykle pytają nas użytkownicy, jest ten, który jest włączony jak wysłać film z Youtube przez WhatsApp, więc uważamy, że wygodnie jest dodać te informacje również w tym samouczku.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym sensie, jest to, że jeśli chodzi o naukę wysyłania filmów z YouTube na WhatsApp, przyczyny, które mogą za tym kryć się, są liczne i zróżnicowane, więc krok po kroku jest to, co z pewnością posłuży wielu użytkownikom.

Rzeczywiście, trzeba wziąć pod uwagę, że dzięki tej procedurze, nauczysz się udostępniać tyle teledysków, podobnie jak inne związane z najlepszymi przepisami na świecie, niektóre ciekawostki itp.

Poza tym jest to równie prawdziwe, jak wielu użytkowników WhatsApp nie masz pojęcia, jak przesłać film na YouTube, za pośrednictwem najpopularniejszego komunikatora na świecie, aby wszyscy Twoi znajomi mogli je zobaczyć.

Następnie nauczymy Cię wszystkich kroków musisz to zrobić, chociaż pierwszą rzeczą do rozważenia w tego typu przypadku jest to, że wcześniej będziesz musiał mieć zainstalowaną aplikację YouTube, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł kontynuować.

Jak udostępnić film z YouTube na WhatsApp

Po zainstalowaniu aplikacji YouTube następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wyszukaj film, który chcesz wysłać Twojemu partnerowi, przyjaciołom, rodzicom lub komukolwiek. Następnie zobaczysz, że pojawia się na nim strzałka w obszarze Udostępnij i zostanie wyświetlone menu zawierające różne opcje.

Wybieramy WhatsApp, ponieważ chcemy wysłać go w ten sposób, a kiedy już to zrobisz, pokaże Ci różne kontakty i grupy, które masz do dyspozycji, więc będziesz musiał wybrać, który jest tym, który Cię szczególnie interesuje.

Musisz wiedzieć, że chociaż druga osoba lub grupa ludzi zazwyczaj będzie w stanie to zobaczyć od razu, to zależy to od kilku czynników, które należy wziąć pod uwagę, np. ile waży film wideo lub przepustowość sieci internetowej, z którą jesteś w danym momencie połączony.

W każdym razie jest to proces, który ucieleśnia najprostszy sposób: udostępnij film z YouTube przez WhatsApp, więc nie powinieneś przestać brać tego pod uwagę, gdy chcesz przeprowadzić ten krok po kroku.

WhatsApp, aplikacja z największą liczbą użytkowników

W tym momencie, WhatsApp to aplikacja, którą większość użytkowników Na całym świecie, za zgodą tych, które są domyślnie instalowane na urządzeniach mobilnych z Androidem, ma ponad miliard aktywnych klientów miesięcznie.

Rzeczywiście, wiodąca na świecie platforma wiadomości błyskawicznych została przejęta przez Facebook w lutym 2014 r. za około 19 miliardów dolarów.

WhatsApp aplikacja dla milionów użytkowników

I tak, ta liczba może wydawać się nam nieco zawyżona, ale nie możemy nie brać pod uwagę, że Mark Zuckerberg i spółka wiedzieli szczegółowo: potencjał WhatsAppi dlatego nie zawahali się zapłacić takiej kwoty.

Odkąd stał się częścią Facebooka, WhatsApp zyskał na popularności, częściej jest pobierany i instalowany na telefonach komórkowych różnych firm; Kontynuował również ulepszanie swoich osiągów i właściwości, i oczywiście w ten sam sposób, nadal zdobywa użytkowników.

Z drugiej strony, poza tym, co robi, ma kilka bardzo specyficznych funkcji, o których mówimy w naszych sztuczkach i za każdym razem, gdy pojawia się aktualizacja WhatsApp.

Musimy powiedzieć, że prawdopodobnie najciekawszą wiadomością, jaka pojawiła się ostatnio w związku z tą aplikacją, jest to, że nie kosztuje już 1 USD rocznie które wcześniej pojawiały się w ich wiadomościach.

Chociaż prawdą jest również, że większość użytkowników nigdy nie zapłaciła za tę usługę, teraz oficjalnie za darmo.

Ale czym jest WhatsApp?

Jeśli od lat korzystasz z WhatsApp do komunikacji, to pytanie może Ci zabrzmieć głupio, ale prawda jest taka, że ​​WhatsApp narodził się z myślą, że możemy uzyskać dostęp komunikator to pozwala nam na zawsze zapomnieć o klasycznych wiadomościach tekstowych, dzięki czemu możemy komunikować się przez dowolną sieć, którą mamy pod ręką, czy to WiFi, 3G czy 4G LTE.

Oczywiście, choć prawdą jest, że jest ich wiele inne aplikacje do czatu lub komunikatorów podobny do WhatsApp, Nie możemy nie pamiętać, że kiedy o tym mówimy, mówimy o najsłynniejszym z dostępnych.

Obecnie ci z nas, którzy korzystają z WhatsApp, mają szansę Wysłać przez nią audio, krótkie filmy, obrazy, zdjęcia, itp., nawet dla plików, które wygenerowaliśmy z tej samej aplikacji.

Nawet WhatsApp, stopniowo, również stał się wysoko ceniona aplikacja, dla wszystkich tych, którzy kochają prowadzić rozmowy grupowe.

Ponieważ pozwala nam nie tylko generować duże czaty do 100 osób, ale także skorzystaj z możliwości przesłania wyżej wymienionych plików i dokumentów.

Ponadto jest wielu, którzy korzystają z aplikacji, aby skorzystaj z usługi połączeń wideoJest to nawet wykorzystywane do organizowania spotkań biznesowych, a także do bardziej osobistej komunikacji między członkami rodziny, zwłaszcza gdy nie znajdują się w pobliżu.

czatuj z WhatsApp

Jakie są ograniczenia WhatsApp?

Cóż, wspomnieliśmy już o wielu mocne strony WhatsApp, a jednak nie możemy kontynuować bez rozważenia niektórych z jego ograniczeń.

Na przykład, że w tej chwili nie można wysyłać zbyt ciężkich filmów, czyli w zasadzie żaden, który przekracza 100 MB.

Co oznacza, że ​​nie ma nawet pół minuty wideo nagranego żadnym nowoczesnym telefonem komórkowym w jakości HD, bo tylko dwie minuty to około 200 MB.

WhatsApp na razie to, co robi, na wypadek, gdybyśmy chcieli wysłać film znacznie cięższy niż ograniczenia samej aplikacji, to skompresowanie jego zawartości, ale aby to osiągnąć, musi zmniejszają również ich jakość wizualną.

Coś podobnego dzieje się, gdy mówimy też o obrazach typu HDi dlatego mamy nadzieję, że w którymś momencie zmieni się polityka firmy w tym zakresie.

Z tego powodu wiele osób, które w celach zawodowych lub rozrywkowych muszą wysyłać do innych filmy o wielkości powyżej 100 MB, lub pobierz inne aplikacje komunikatory internetowe, które są pod tym względem znacznie bardziej elastyczne.

Decydujesz się również przesłać filmy do YouTube za pośrednictwem tej aplikacji, a następnie wyślij ten sam link do wszystkich swoich kontaktów WhatsApp, co oczywiście jest dość denerwujące w porównaniu z bezpośrednim wysyłaniem wideo.

Jeśli zrobiłeś to z przesłaniem wideo do YouTube, musisz wiedzieć, że istnieje opcja, że ​​to pozostań całkowicie ukryty przed wzrokiem, dzięki czemu tylko osoba, która otrzymała dany link, będzie mogła go zobaczyć.

Jeśli masz inne pytania na ten temat, jak zawsze mówimy, po prostu musisz zostaw nam komentarz abyśmy mogli Ci pomóc i jak najszybciej usunąć sprawę.

Czy udało Ci się wysłać film z YouTube przez WhatsApp za pomocą tego krok po kroku?