Skip to content

Jak wysyłać ciężkie filmy, obrazy, pliki audio i pliki o wielkości ponad 100 MB przez WhatsApp?

1 de Listopad de 2021

Dawno, dawno temu … Ta WhatsApp była przydatna tylko do wysyłania SMS-ów i okazjonalnego obrazu. Pozostawiając te czasy za sobą, dziś za pośrednictwem aplikacji należącej do Facebook Inc możesz rozmowa wideo, wysyłanie audio, dokumentów, udostępniaj filmy z YouTube, a nawet lokalizację Uberowi.

Chociaż są zauważalne ulepszenia, aplikacja ma Limit 100Mb do przesyłania dowolnego typu pliku. Chociaż odczytanie rysunku brzmi rozsądnie, wielokrotnie jest ono niewystarczające, biorąc pod uwagę potrzeby; Dlatego zbadamy praktyczne alternatywy, aby zwyciężyć z limitem WhatsApp.

Jak udostępniać linki, aby wysyłać duże filmy, pliki audio i pliki o wielkości ponad 100 MB przez WhatsApp?

Wydajny sposób na wysyłanie plików z ponad 100Mb przez WhatsApp, jest przez link lub link Jak to działa? Zasadniczo będziesz musiał przesłać plik wideo, audio lub ciężki plik do tego, co nazywamy chmurą lub do jakiejś witryny do przechowywania danych online. Następnie uzyskasz link, który będzie ostatecznie udostępniony na WhatsApp i zapewni dostęp do pożądanego odbiorcy.

1. Udostępnij na Dysku Google

Jest to chmura par excellence, szczególnie dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi powiązanymi z Google, takimi jak Android. Powyższe nie jest ograniczeniem dla innych użytkowników, ponieważ jedynym obowiązkowym wymogiem jest: być właścicielem konta e-mail Gmail.

Dzięki Dyskowi Google masz 15 GB darmowego miejsca, które możesz wykorzystać na swoją korzyść, aby wysyłać pliki o wielkości ponad 100 MB przez WhatsApp. Masz kilka opcji: Otwórz dysk z telefonu komórkowego i wybierz> Nowy> Prześlij plik, a przesyłanie się rozpocznie. Można to również zrobić bezpośrednio z plików telefonu: Wybierz plik> ikona Udostępnij> Dysk … I gotowy!

W powiadomieniach śledź postęp przesyłania, gdy będzie gotowy, będziesz musiał go otworzyć, nacisnąć trzy kropki i „Skopiuj link”. Później wpisz WhatsApp i wklej link na czacie, który Ci się podoba; W ten prosty sposób plik zostanie przesłany w całości, a osoba mająca dostęp będzie mogła go wyświetlić lub pobrać.

2. Udostępnij za pomocą Dropbox

Jeśli chodzi o usługi przechowywania w chmurze, Dropbox jest przydatnym narzędziem do: zapisywanie i tworzenie kopii zapasowych przez Internet. Wśród jego zalet wyróżnia się to, że można go uruchomić z dowolnej przeglądarki; ale także pobrać aplikację na komputer lub urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi.

Pomoże Ci wysyłać duże pliki przez WhatsApp, dzięki możliwości udostępnij łącze lub łącze do swojego pliku. Aby móc korzystać z powyższego, należy się zarejestrować, założyć konto na platformie i w nagrodę zdobyć do 10 GB w trybie darmowym; przestrzeń, którą możesz zwiększyć kilkoma sztuczkami.

sztuczki, aby skompresować plik, który może spełnić ilość mb, o którą prosi WhatsApp

Kroki, które należy wykonać przez Internet: Prześlij plik, wybierz folder, w którym będzie on przechowywany i załącz dokument z telefonu komórkowego / komputera; obserwując w następujący sposób, jak rozpoczyna się automatyczne ładowanie. Wkrótce naciśnij załadowany plik i pozwoli Ci to „udostępnić”, tam możesz utwórz link i skopiuj go, następnie wklej link w żądanym czacie WhatsApp.

3. Udostępnij Ydray

Znasz Ydray’a? Przedstawiamy to Tobie! Ta strona umożliwia udostępnianie linków do Twoich plików, których jedynym warunkiem jest akceptacja polityki prywatności, bez zakładania konta użytkownika. Narzędzie jest w stanie zapewnić 10 GB darmowego miejsca, a jako bonus możesz zabezpieczyć link hasłem, ale każdy, kto go otrzyma, ma czas pobierania od 7 do 10 dni.

Pierwszą czynnością, którą należy wykonać, jest wejście na swoją stronę: zobaczysz pole z ikoną chmury oraz opisem „dodaj swoje pliki”. Naciśnij grafikę chmury i wybierz plik z telefonu komórkowego lub komputera; następnie kliknij wyślij, a otrzymasz gotowy link: Skopiuj i wklej na czacie WhatsApp.

Jak skompresować, aby wysłać filmy o rozmiarze większym niż 100 MB przez WhatsApp?

Jeśli chcesz udostępnić filmy, które przekraczają 100 MB, możesz pobierz aplikację umieszczenie „kompresji wideo” w wyszukiwarce. Większość z nich działa tak: wybierasz plik, wybierasz jakość i po kilku minutach otrzymasz film o mniejszej wadze; w wielu przypadkach potrafi skompresować go bez utraty jego jakości.