Skip to content

Jak pisać kolorowe litery w WhatsApp i łatwo zmieniać czcionkę

19 de listopad de 2022

Jak pisać kolorowy tekst w WhatsApp?, Jak zmienić kolor czcionki przez WhatsAppa? Albo jak napisać kolorowy tekst na whatsapp.

Tym razem ty pomożemy rozwiązać tę wątpliwość, ponieważ znaleźliśmy już inne, na przykład gdy pomagamy Ci wyeliminować zablokowany kontakt w WhatsApp. Po prostu postępuj zgodnie z naszym samouczkiem, a będziesz mógł łatwo zmienić kolor tekstu

To popularne pytanie w dzisiejszych czasach. Whatsapp to obecnie popularna aplikacja do przesyłania wiadomości. Wszyscy chcą naucz się sztuczek WhatsApp

Jest wiele sztuczki WhatsAppachociaż zanim je zrobisz, musisz pamiętać, że musisz zaktualizować WhatsApp, aby było ci łatwiej, ale dzisiaj omawiam kolorowy tekst WhatsApp na Androida.

Lub zmienić kolor czcionki przez WhatsAppa. Nie ma kodu koloru Whatsapp do korzystania z tej oficjalnej aplikacji WhatsApp.

Możesz zmienić tylko tzw Rozmiar czcionki. Nie ma możliwości zmiany koloru tekstu. Możesz jednak wysłać kolorowy tekst w oficjalnej aplikacji WhatsApp. Więc uczmy się

Jak krok po kroku zmienić kolor czcionki WhatsApp

Musisz zainstalować aplikację whatsblue zadzwoń który jest fantazyjnym generatorem kolorowych tekstów w sklepie z zabawkami.

 • Możesz pobrać dowolną aplikację zmieniacz czcionek dla Androida.
 • Istnieje wiele aplikacji do zmiany czcionek w sklepie Play dla Androida.
 • Po zainstalowaniu bluetexta ze Sklepu Play
 • Otwórz tekst WhatsBlue (Fancy Text Generator Pro)
 • Napisz wiadomość [qué mensaje desea colorear para Whatsapp] w aplikacji tekstowej WhatsBlue.
 • Po wpisaniu w tej aplikacji zobaczysz tekst czcionki w kolorze niebieskim.
 • Istnieje również wiele innych czcionek w tej aplikacji dla Whatsapp lub Facebook na dowolnej platformie.
 • Stuknij w źródła niebieski tekst aby wysłać wiadomość niebieską czcionką.
 • Możesz użyć dowolnej czcionki, jeśli chcesz kolorowy tekst dla Whatsapp, po prostu dotknij niebieskich czcionek tekstowych.
 • Masz teraz trzy opcje.
 • Pierwszy – Kopiuj tekst, drugi – Tekst WhatsApp i Ostatni udostępniony tekst.
 • Więc dotknij tekstu WhatsApp, aby wysłać kolorową wiadomość na WhatsApp.
 • Po dotknięciu tekstu WhatsApp otworzy się aplikacja WhatsApp i wybierze znajomego, do którego chcesz wysłać wiadomość.
 • Wyślij go do swojego oczekiwanego przyjaciela. Możesz także skopiować tekst z tej aplikacji, aby używać go w innych aplikacjach do przesyłania wiadomości.

Zmień czcionkę poza standardową krok po kroku

WhatsApp obsługuje również czcionka o stałej szerokości. Jednak w WhatsApp nie ma globalnego ustawienia umożliwiającego zmianę czcionki każdego tekstu.

Potrzebujesz zmień to indywidualnie Dla każdej wiadomości Aby zmienić czcionkę, umieść tekst w trzech znakach wstecznych („ `). Tak wygląda tekst „ `Jak się masz? '`.

Łatwe łączenie opcji formatowania

Niezależnie od tego, czy używasz skrótów, czy natywne ustawieniamożesz łączyć różne opcje formatowania słowa lub zdania.

Oznacza to, że możesz umieścić to samo pogrubiony tekst, kursywą, a nawet zmień czcionkę na Monospace. Aby to zrobić, umieść tekst w odpowiednich symbolach.

Jedyne, o co musisz zadbać, to zamówienie. Symbol wprowadzony jako pierwszy zostanie zamknięty jako ostatni. Na przykład w tym słowie * ~ _disney_ ~ * najpierw wpisujemy gwiazdkę. Teraz umieścimy to na końcu.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można zmienić czcionkę w WhatsApp? Rzeczywiście wiemy, że ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest jedną z najbardziej ważne z całego światadlatego też często otrzymujemy zapytania o jego działanie.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy nie wspomnieć o wszystkim, co dotyczy możliwość zmiany czcionki na WhatsApp, więc pokażemy Ci kilka szczegółów, o których warto pamiętać.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym konkretnym samouczku, jest faktyczna zmiana czcionki w WhatsApp to naprawdę łatwenawet jeśli używasz dwóch kont WhatsApp w tym samym czasie, możesz użyć tej sztuczki na obu.

Prawda jest taka, że ​​wystarczy kilka sztuczek, będziesz miał możliwość wybrać żądany format czcionki dla WhatsApp, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie.

Wszystko, co musisz zrobić, to kontynuować czytanie tego artykułu, a tak się stanie podejmiemy wszelkie kroki i szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, aby uzyskać ostateczne rozwiązanie w tej sprawie.

połączyć standardowe opcje

Jak w prosty sposób zmienić czcionkę WhatsApp na Androida

Cóż, jeśli chcesz zmienić format czcionki w WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że istnieje aplikacja w oficjalnym sklepie Googlecałkowicie darmowa aplikacja, która doskonale nadaje się do modyfikowania tekstu i nadania innej perspektywy aplikacji do przesyłania wiadomości.

Chodzi o pobranie aplikacji Fontsy: czcionki dla WhatsApp, a dzięki niemu będziesz mógł pisać co chcesz i to jednym kliknięciem skopiuje do schowka. Następnie możesz wkleić go do dowolnej rozmowy WhatsApp, a tym samym użyć formatu, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jesteśmy pewni, że Fontsy jest jedną z najlepszych aplikacji do zmiany czcionki WhatsApp, a jeśli weźmiemy pod uwagę liczyć stopnie że użytkownicy to dali, jest całkiem jasne, że niewielu ma tak dobre korzyści dla tego segmentu.

Jeśli chcesz pobrać i zainstalować Fontsy: Czcionki dla WhatsApp na Androida, co da Ci informacje o tym. Wszelkie pytania w tym zakresie, jak zawsze, zadajecie nam.

Teraz to, co powiedzieliśmy, dotyczy aplikacji innych firm, z których możemy skorzystać, a jednak musimy powiedzieć, że dzięki ciągłe aktualizacje a zwłaszcza przez ten ostatni, WhatsApp już daje możliwość modyfikowania tekstu, więc pokażemy Ci kilka szczegółów.

Na przykład możemy wybrać format czcionki retro, a nazwa danej czcionki to Naprawiono sys. Aby z niej skorzystać, należy wpisać trzy pojedyncze apostrofy na początku i na końcu każdej wiadomości („`). Nic poza tym.

To znaczy w takim stopniu, w jakim wstaw te cytaty Przed jakąkolwiek wiadomością, którą napiszesz na WhatsApp, zmodyfikujesz format, który jest domyślnie używany w tego typu przypadkach, i jest to prosty i ciekawy sposób na spersonalizowanie głównego komunikatora na świecie.

Czy udało Ci się zmienić czcionkę w WhatsApp krok po kroku?

WhatsApp to najpopularniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości błyskawicznych na całym świecie i nie przestaje nas zadziwiać z nowością za nowością. Jednym z najczęściej powtarzanych żądań użytkowników jest możliwość zmiany czcionek, co możemy już robić od zeszłego lata.

Od dawna jest to obwiniane WhatsApp brak dynamizmu w niektórych aspektach. Podczas gdy inni aplikacje takie jak google allo pozwalają na wprowadzanie zmian w literach, a nawet różnicowanie ich wielkości.

W WhatsApp zawsze byli mało skłonni do tego typu zmian, ale teraz możemy ciesz się nową typologią coś bardziej retro w naszej ulubionej aplikacji do przesyłania wiadomości.

ciesz się zmianami typologii

Jakie rodzaje liter mogę umieścić za pomocą czcionki retro w WhatsApp

Zeszłego lata WhatsApp zaskoczył nas ważną nowością, umożliwiając nam zmianę czcionki w naszych wiadomościach. Tradycyjną literę, do której jesteśmy przyzwyczajeni odkąd aplikacja zaczęła działać, możemy teraz zmienić za pomocą a nieco bardziej retro Przypomina nam stare maszyny do pisania.

Ta czcionka jest połączenie Naprawiono sys a aby z niego skorzystać, wystarczy rozpocząć i zakończyć frazę lub słowo, na które chcemy zmienić format litery odwróconym pojedynczym cudzysłowem, powtórzonym trzykrotnie.

Mianowicie, zamiast cześćmusimy powiedzieć „`Cześć„`, aby aplikacja natychmiast zmieniła format listu.

W Androidzie, aby znaleźć poważny akcent, musimy otwórz klawiaturę numeryczną a kliknięcie klawisza „=” otwiera klawiaturę symboli, w której możemy szybko zlokalizować odwróconą tyldę, której szukaliśmy.

W przypadku iPhone’a klawiatura, która jest domyślnie dostarczana, nie ma tego symbolu, więc musisz pobierz inną klawiaturę. W App Store można znaleźć wiele dostępnych opcji klawiatury, a zdecydowana większość z nich jest bezpłatna.

Więcej zmian formatu w WhatsApp, mamy dla Ciebie najlepsze.

Od jakiegoś czasu, kiedy używamy WhatsApp, nie jesteśmy tak ograniczeni do standardowego formatu. Teraz możemy wyróżnij tekst pogrubioną czcionką, kursywą, a nawet przekreślić to, co jest napisane.

Aby zapisany tekst był wyróżniony pogrubioną czcionką, należy wpisać frazę lub słowo między gwiazdkami. Jeśli chcemy, aby tekst był pisany kursywą, musimy go umieścić między podkreśleniami.

Wreszcie, jeśli chcemy, aby to, co napisaliśmy, wyglądało na przekreślone, musimy wpisać tekst między tyldami.

wprowadź podkreślenia

Fontsy, bardziej niesamowite czcionki dla WhatsApp dla Ciebie

Jeśli zmiana czcionki oferowana przez aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych nie sądzisz, że to wystarczy w sklepie Google Play możesz pobrać Czcionki. Ta aplikacja umożliwia korzystanie z różnych czcionek w WhatsApp oraz w innych aplikacjach, takich jak Facebook czy Twitter.

To tak proste, jak za pomocą aplikacji napisać tekst, umieścić go w format, który lubimy najbardziej a następnie skopiuj do schowka, aby użyć tekstu w WhatsApp lub innej aplikacji.

Jeśli lubisz wiadomości błyskawiczne, nie przegap nasza kompilacja z najlepsze aplikacje na whatsapp.

dołącz do naszego kanału telegram