Skip to content

Jak wyświetlić usunięte posty na Twitterze? – Naucz się je odzyskać

5 de styczeń de 2022

Jeśli jesteśmy zwykłymi użytkownikami Internetu, musimy mieć świadomość, że nie wszystko, co usuwamy z sieci, jest całkowicie eliminowane, ponieważ istnieją strony, na których przechowywane są informacje, które można sądzić, że zostały usunięte, ta sama witryna daje narzędzia do ich późniejszego odzyskania, po prostu musimy się tego nauczyć i dlatego w tym artykule zajmiemy się procedurą, aby zobaczyć posty usunięte z Twittera.

Czego potrzebujesz, aby odzyskać usunięte tweety na Twitterze?

Aby odzyskać usunięte tweety na Twitterze, procedura jest bardzo prosta, a prędkość będzie zależeć od tego, ile to jest ruch tego konta i ile masz zamiar odzyskać, potrzebujesz aktywnego konta na Twitterze i połączenia internetowego.

Jak możesz zobaczyć tweety usunięte z tej sieci społecznościowej?

Tweety, które usunąłeś z sieci społecznościowej, możesz zobaczyć ponownie z własnego konta na Twitterze lub za pomocą aplikacji takiej jak Politwoops, Internet Archive, Google cache lub deadbird.

Z Twojego konta na Twitterze

Dzisiaj, Najlepsza droga do odzyskaj nasze stare tweety polega na skorzystaniu z samej platformy, na której zostały stworzone, czyli z Twittera, w tym celu musimy wykonać następujące kroki:

 • Logujemy się na nasze konto na Twitterze i przechodzimy do Więcej opcji, po prawej stronie ekranu
 • Następnie wchodzimy w Ustawienia i prywatność.
 • Po prawej stronie pojawi się kilka opcji, klikamy Pobierz plik ze swoimi danymi, a zostaną wyświetlone następujące alternatywy: Poproś o plik ZIP z najważniejszymi danymi. Otrzymuj powiadomienie w aplikacji, gdy plik danych będzie dostępny do pobrania. Pobierz go w aplikacji.
 • Następnie klikamy Poproś o plik.
 • Następnie na ekranie pojawi się komunikat informacyjny: Powiadomimy Cię, gdy Twój dane są dostępne do pobrania.
 • Wreszcie ten plik będzie przetwarzane przez Twitter, który wyśle ​​nam e-mail, gdy będzie gotowy do pobrania.

Korzystanie z Tweetbunkera

Tweetbunker, to zewnętrzna aplikacja, która pomogła uzyskać tweety, to była klasyka, wystarczyło podać nazwę użytkownika i sprawdzić, czy nie ma ostatnio usuniętego tweeta. Niestety ta aplikacja przestała być używana, ponieważ jej gwarancja bezpieczeństwa nie była najlepsza. Zamiast tego możesz użyć:

 • Politwoopy: Specjalizuje się w politykach. Możliwe jest wyszukiwanie kont indywidualnie, czy treści sklasyfikowanych według hashtagów, choć możemy też czytać usunięte tweety polityków z różnych części świata.
 • Martwy ptak: To jest aplikacja internetowa, która bada użytkowników, których chcemy znaleźć, a które później anuluje. Możemy również przeglądać treści usunięte przez inne osoby, nie szukając niczego, oraz przeglądać ogólne statystyki.
 • Archiwum internetowe: Jeśli mamy adres URL tweeta, możliwe, że wehikuł czasu archiwum internetowego ma go w pamięci podręcznej, chociaż będzie to zależeć od czasu, w którym był online.
 • Pamięć podręczna Google: Jeśli znamy treść tweeta, możemy poszukać w Google, filtrując za pomocą słowa site: i sprawdzić, czy treść jest przechowywana w swojej pamięci podręcznej.

Jak zobaczyć usunięty tweet na Twitterze według daty?

Możliwość przeglądaj tweety z określonej daty na Twitterze Może to być bardzo atrakcyjna funkcja, ponieważ pozwala na pobieranie informacji w sposób uporządkowany, szybki i skuteczny.

znajdź usunięte tweety według daty

Aby zlokalizować tweety z określonej daty, będziemy musieli użyć Zaawansowane narzędzie wyszukiwania z Twittera. Jedynym minusem jest to, że ta funkcja jest dostępna tylko z komputera. Aby przeprowadzić to wyszukiwanie, wykonamy następujące kroki:

 • Otwieramy stronę Twittera i klikamy trzy kropki widoczne na górze.
 • Klikamy na tę ikonę i wyświetli się menu z trzema opcjami, Ustawienia wyszukiwania, Wyszukiwanie zaawansowane i Zapisz wyszukiwanie, z którego wybierzemy drugą opcję.
 • Kliknięcie na Wyszukiwanie zaawansowane otworzy okno, które przedstawia nam kilka filtrów, za pomocą których możemy przeprowadzić bardziej szczegółowe wyszukiwania, według słów, również według użytkownika i oczywiście według dat, w tym celu wpisujemy w tej sekcji daty, które nas interesuje wyszukiwanie w polach Od i Do.
 • Następnie kliknij Szukaj, a zostaną nam przedstawione znacznie bardziej wyczerpujące i precyzyjne wyniki

Dlaczego nie pojawiają się wszystkie tweety, które usunąłeś z tej platformy?

Jeśli usunięcie zostanie wykonane kilka sekund po publikacji, trudniej jest zostawić ślad, ponieważ jeśli zostanie usunięty przed umieszczeniem go w sieci społecznościowej, nigdy się nie pojawi i nie pozostawi śladu, ale jeśli tweet zostanie usunięty z Twittera po wyświetleniu tweeta w sieci społecznościowej sieci, pozostaje w sieci. Ale ponieważ nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli przypadkiem ktoś skonfigurował platformę do monitorowania tego konta, bez względu na szybkość usunięcia, zawsze będzie zapis tego, co zostało napisane.

dołącz do naszego kanału telegram