Skip to content

Jak wyświetlić swoje ulubione filtry w Snapchacie? – Najczęściej używane

14 de październik de 2021

Sieć społecznościowa Snapchata stał się trendem na całym świecie, z milionami pobrań i użytkowników, jego główną atrakcją jest duża różnorodność filtry, które możemy dodać do naszych zdjęć i filmów aby zdobyć więcej obserwujących, coś podobnego do Instagrama. Tutaj zaoferujemy Ci wszystkie informacje, aby zobaczyć swoje ulubione filtry.

Jak dodać filtry do ulubionych Snapchata?

Aby dodać filtry do swoich zdjęć na Snapchacie, wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się w niej, a voila, otrzymasz bezpłatną przepustkę do używaj tysięcy zabawnych filtrów na swoich zdjęciach, aby pokazać znajomym i rodzinie w aplikacji, możesz także zapisywać zdjęcia zrobione telefonem komórkowym. Pamiętaj, że filtry to nie to samo co soczewki, w przypadku soczewek możesz je dodać w następujący sposób:

 1. Wejdź na ekran aparatu.
 2. Stuknij przycisk po prawej stronie, aby otwórz karuzelę opcji.
 3. Przesuń, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.
 4. I na koniec dotknij lub przytrzymaj przycisk przechwytywania.

Dzięki filtrom możesz dodaj efekty kolorystyczne do swoich zdjęć, pokaż, co robisz, uwzględnij swoje bitmoji wśród wielu innych opcji do wyboru. Aby użyć filtrów w Snapchacie, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Utwórz nowe przyciąganie.
 2. Przesuń, aby otrzymać żądany filtr.
 3. Kiedy go wybierzesz, możesz zapisać przystawkę, przesłać go do historii lub wysłać komuś innemu.

Kiedy używasz filtra

Snapchat ma tysiące opcji pod względem filtrów i efektów, po wybraniu odpowiedniego filtra możesz używaj go tyle razy, ile chceszOprócz tego możesz nie tylko robić zdjęcia, ale także krótkie filmy, po prostu naciskając i przytrzymując przycisk przechwytywania. W filtrach można również umieszczać animacje, oprócz modyfikowania kolorów i odcieni obrazu. Ta aplikacja umożliwia również tworzenie własnych filtrów.

aplikacja mobilna snapchat

Jak zobaczyć filtry, które masz w ulubionych na Snapchacie?

poza tym możesz używać setek filtrów na swoim Snapchacie, można je też zapisać, żeby się nie zgubiły, bo faktem jest, że nam wszystkim przydarzyło się, że filtr kochamy i używamy go bardzo często, ale z dnia na dzień już nie znajdujemy w karuzeli, w tym celu możemy zapisać filtry, które lubimy na liście ulubionych, aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Szukasz tej, którą chcesz uratować.
 2. Kliknij ikonę informacji.
 3. Stamtąd naciśnij przycisk w kształcie serca, który zobaczysz.
 4. Gotowe, filtr zostanie zapisany na liście ulubionych.

Jeśli chcesz zobaczyć swoje ulubione filtry

Jeśli dodałeś już swoje filtry do swojej listy, możesz je łatwo przeglądać, aby używaj ich tyle razy, ile chceszWystarczy wejść do karuzeli filtrów i wejść w ikonę 'eksploruj’, zobaczysz ją od początku, pojawi się tam twoja lista ulubionych. Wystarczy przesunąć i nacisnąć ten, którego potrzebujesz, lub też kliknąć ulubione, aby zobaczyć ich pełną listę; Również w tej opcji aplikacja Snapchat oferuje kilka rekomendacji filtrów, które mogą Ci się spodobać.

Aby wyświetlić ulubione filtry odbiorców

W tej aplikacji możesz również znajdź filtry, które zyskują popularność i używają wszystkich, możesz to zobaczyć wpisując „eksploruj”, wchodząc do sekcji trendów, tutaj możesz zobaczyć wszystkie filtry mody, ta lista jest aktualizowana w czasie, zawsze stale; Dzięki nim możesz tworzyć historie i zdjęcia, które powodują trendy.

filtry trend na snapchat

Jak usunąć filtr z ulubionych w tej aplikacji?

Także możesz usunąć filtry z listy ulubionychZawsze się zdarza, że ​​po użyciu któregoś z nich tak często, że wydają się już nudne, powtarzalne lub po prostu nie lubimy ich już tak jak wcześniej; Jeśli tak się stanie z kilkoma filtrami i nie wiesz, jak usunąć je z ulubionych, nie martw się, to bardzo proste, wystarczy poszukać filtra wśród ulubionych i kliknąć go, w środku poszukaj ikony informacji na jej temat i kliknij serce, które zobaczysz, co spowoduje, że filtr przestanie pojawiać się wśród Twoich ulubionych.

Co zrobić, aby odzyskać filtr, który usunąłem z ulubionych?

W przypadku pomyłki podczas wyjmowania filtra, możesz go łatwo dodać z powrotemJeśli nadal jesteś w zakładce informacyjnej tego, po prostu naciśnij ponownie serce, ale jeśli tak jest, że zostawiłeś to i nie wiesz, jak odzyskać swój filtr, pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, jest wyszukanie go według jego imię lub nazwisko twórcy.