Saltar al contenido

Jak wyświetlić statystyki swojego kanału telegramu, aby wykonać interpretacje?

16 de febrero de 2022

Telegram to jedna z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, która każdego dnia daje z siebie wszystko. Ponadto platforma Telegram stał się bardzo funkcjonalny dla wielu użytkowników ze względu na szeroką gamę narzędzi, które posiada, od wysyłania wiadomości, wykonywania połączeń, wysyłania wysokiej jakości plików po możliwość tworzenia grup i kanałów.

Podobnie użytkownicy, którzy mają kanał utworzony na platformie Telegram, będą mogli mieć bezpośredni dostęp do statystyk swojego kanału i w ten sposób sprawdź wzrost że miało to miejsce w różnych obszarach. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak wyświetlić te statystyki swojego kanału, pozostań w tym artykule, a dowiesz się, jak je zobaczyć.

Czy ważne jest, aby znać statystyki swojego konta Telegram?

Od momentu, w którym zdecydujesz się utworzyć kanał w Telegramie, bardzo ważne będzie, abyś mógł wiedzieć, na czym polega jego rozwój. Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, czy obserwujący, którzy subskrybują Twój kanał, są zainteresowani lub nie tym, co w nim publikujesz i dlatego Telegram oferuje wszystkie te informacje za pomocą wykresów z bardzo szczegółowym podsumowaniem.

Podobnie na tych wykresach będziesz wiedział tyle, że liczba użytkowników subskrybujących kanał i którzy opuszczają kanał, Poza tym będziesz mógł zweryfikować, czy udostępniają lub nie publikowany w nich post. Krótko mówiąc, poznasz wiele informacji, które poprawią negatywne aspekty Twojego kanału.

Jakie statystyki można zobaczyć na kanałach Telegrama?

Tworząc kanał w Telegramie, będziemy mogli zachować szczegółową kontrolę nad jego postępem dzięki statystykom, które Telegram pozwala nam poznać. Dodatkowo, statystyki są różne które możemy obserwować z kanału Telegram i jeśli nadal ich nie znasz, tutaj je Ci przedstawimy.

Raport tygodniowy

W statystykach raportów tygodniowych możesz mieć pełna analiza wszystkich działań które kanał miał w ciągu tygodnia, który upłynął, posortowany w formie kolumnowej, aby pokazać wyniki w bardziej uporządkowany sposób. Ponadto w danych, które zobaczymy, znajdziemy liczbę obserwujących, którzy są aktywni, tych, którzy zostali dodani oraz tych, którzy opuścili kanał. Podobnie możemy zobaczyć inne rodzaje ogólnych informacji o przeprowadzonej czynności.

wzrost kanału

Telegram oferuje nam statystyki dotyczące wzrostu kanału, w których zobaczymy wzrost kanału według daty. Ponadto odzwierciedlone wyniki będą całkowitą liczbą obserwujących, którzy dołączyli do kanału, dzięki czemu można zweryfikować, czy kanał rozwinął się wraz ze społecznością.

Obserwujący

Jest to bardzo szczegółowy wykres obserwujących kanał, na którym można zobaczyć dodanych obserwujących, a także obserwujących, którzy odeszli dziennie, co oznacza, że ​​informacje według daty będą bardzo szczegółowe.

Powiadomienia

Statystyki powiadomień są bardzo podobne do statystyk obserwujących, ale nadal mają opcja wyciszona i niewyciszona, oznacza to, że możesz zobaczyć, który obserwujący wycisza lub nie powiadomienia kanału. Oprócz tych informacji będziemy mogli znaleźć inne, które będą dla nas bardzo pomocne w poznaniu tego, co lubią, a czego nie lubią obserwatorzy kanału.

dzięki statystykom powiadomień dowiesz się, czy obserwujący wyciszyli kanał, czy nie

źródła ruchu

To kolejna statystyka, która będzie bardzo przydatna, gdy masz kanał, ponieważ zapewni nam szczegółowe informacje na temat ruchu obserwujących. Oznacza to, że będziemy mogli wiedzieć, o której godzinie są aktywni w kanale i w jakie są dni, w ten sposób możemy zrównoważyć informacje na te dni i godziny, w których mogą być publikowane.

Źródła obserwujących

Jest to wykres, który pozwala nam zorientować się, za pomocą których obserwujący wiedzieli i weszli na kanał, który mamy. Podobnie dzięki tym informacjom dowiemy się, czy to, co publikujemy na naszym kanale, jest interesujące.

tabela językowa

Na wykresie języka możemy zobaczyć język, którego używają obserwujący w kanale i ten, który skonfigurowali na platformie Telegram.

Interakcje

W tym przypadku będziemy mieć szczegółowe informacje o interakcji, jaką obserwujący mieli z postami, które wysłaliśmy w kanale, to znaczy, czy udostępnili je lub przekazali innym użytkownikom.

Gdzie możesz zobaczyć wszystkie statystyki kanału w Telegramie?

Nauczyliśmy się wiedzieć, jak cenne jest oglądanie grafiki kanału, który mamy na Telegramie, a tym samym móc zobaczyć ogólny wzrost naszego kanału oraz braki, że musi być w stanie je poprawić. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak znaleźć te informacje na urządzeniu, z którego z niego korzystasz, a nawet na stronie internetowej, będziesz musiał wykonać bardzo prostą procedurę, aby poznać te informacje o swoim kanale.

naucz się przeglądać statystyki swojego kanału

z Androidem

 1. Wejdź do aplikacji Telegram w najnowszej aktualizacji.
 2. Następnie musimy wpisać kanał, który mamy i w którym jesteśmy administratorami, gdzie naciśniemy na nagłówek, czyli na nazwę kanału.
 3. Następnie będziemy musieli nacisnąć trzy poziome punkty i będziemy musieli wybrać opcję „Statystyki”, gdzie zobaczymy wszystko, co dotyczy naszego kanału pod kątem jego rozwoju.

Z iOS

 1. Wejdź do aplikacji mobilnej Telegram.
 2. Następnie wprowadź kanał.
 3. Teraz kliknij nazwę kanału.
 4. Następnie naciśnij trzy poziome punkty znajdujące się po prawej stronie ekranu.
 5. Kliknij w opcję „Statystyki”, w której zobaczymy wszystkie wykresy z informacjami, które chcemy poznać o naszym kanale.

Na stronie internetowej

 1. Przejdź na oficjalną stronę Telegrama i zaloguj się na swoje konto Telegrama.
 2. Następnie znajdź kanał, którego jesteś administratorem, i zaloguj się.
 3. Następnie wprowadź nazwę kanału.
 4. Teraz w trzech poziomych punktach, w których wejdziesz do opcji „Statystyka” i tam będziesz mógł zweryfikować rozwój kanału.

dołącz do naszego kanału telegram