Skip to content

Jak wyświetlić profil na Instagramie kogoś, kto mnie zablokował? – Kontroluj swoje kontakty

24 de listopad de 2021

Większość platform chce łączyć użytkowników z innymi ludźmi, czy to przyjaciółmi rodziny, czy nowymi znajomymi. Złą rzeczą jest to, że czasami można spotkać kogoś, z kim nie jest już przyjemnie się dzielić. W takim przypadku Instagram zapewnia narzędzia chroniące Twoje bezpieczeństwo. Teraz, jeśli osobą, która została zablokowana, jesteś ty, możesz się zastanawiać jak wyświetlić profil osoby, która Cię zablokowała, w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić.

Zobacz profil osoby, która zablokowała mnie na Instagramie z mojego konta

istnieć wiele sposobów na ograniczenie dostępu innym użytkownikom do informacji, które dana osoba ma na swoim koncie na Instagramie. Obejmuje to posiadanie prywatnego konta, zapobieganie przeglądaniu twoich historii lub utrudnianie bezpośrednich wiadomości do niektórych obserwujących. Najbardziej radykalną formą ograniczenia jest całkowite zablokowanie osoby.

Kiedy jesteś zwolennikiem osoby, możesz z nią rozmawiać, komentować jej treści i historie, ale gdy zostałeś zablokowany, nie możesz tego zrobić. Dlatego jeśli zauważysz, że konto, które obserwujesz, nie widzi już swoich publikacji, wysyłasz im bezpośrednią wiadomość, a oni nie odpowiadają, może to być spowodowane zablokowaniem Cię przez tę osobę.

Jednym ze sposobów, aby to potwierdzić, odwiedza profil użytkownika z Twojego konta. Jeśli umieścisz nazwisko osoby w pasku wyszukiwania i nie otrzymasz żadnych wyników, najprawdopodobniej ta osoba nie chce mieć z Tobą kontaktu. Dlatego nie możesz już zobaczyć jej profilu i żadnych innych informacji na jej temat.

Skąd mam wiedzieć, że ktoś blokuje mi dostęp do Instagrama?

Instagram nie powiadamia Cię, gdy zostałeś zablokowany przez innego użytkownika, ponieważ zawsze stara się chronić prywatność swoich członków. Dlatego trudno jest ustalić dokładny moment, w którym ta akcja miała miejsce.

W tym przypadku może ci pomóc zbadanie ogólnego zachowania danej osoby. Na przykład, jeśli jest to użytkownik, który stale przesyła informacje na platformę, a teraz nie możesz ich zobaczyć, to dlatego, że coś się dzieje.

Inną rzeczą jest zapytać innych obserwatorów tej osoby, której ufasz, czy dany użytkownik dokonał niedawnej publikacji. Jeśli nie pamiętasz, że go widziałeś, to nie ma wątpliwości, że nie jesteś już mile widziany z tego powodu.

Czy mogę użyć aplikacji, aby zobaczyć, kto blokuje mnie na Instagramie?

Oczywiście możesz skorzystać z aplikacji, aby uzyskać te informacje. Dobrze jednak, że weźmiesz to pod uwagę zewnętrzne aplikacje stwarzają szereg zagrożeń dla Twojej prywatności.

ktoś zablokował Cię na Instagramie

Proszą o Twoje dane osobowe, aby uzyskać dostęp do Twojego konta, co naraża Cię na kradzież Twojego profilu lub niewłaściwe wykorzystanie Twoich danych. Jeśli nadal chcesz to kontynuować, wystarczy przejść do sklepu internetowego, aby znaleźć wybraną aplikację.

Co zrobić, jeśli nie widzę profilu osoby, która zablokowała mnie na Instagramie?

Jeśli nie widzisz czyjegoś profilu, możesz spróbować uzyskać do niego dostęp na kilka sposobów. Jednak wcześniej należy pamiętać, że jeśli osoba nie chce już, abyś miał jakikolwiek kontakt z nią jest z jakiegoś powodu.

Przeanalizuj, czy zachowałeś się nieodpowiednio, aby to zmienić, a także rozważ, że jeśli ta osoba zablokowała Ci dostęp i spróbujesz wymusić komunikację, może to uznać za formę nękania i zgłosić Cię. Wreszcie, każdy ma prawo do ochrony swojego bezpieczeństwa i musimy to prawo szanować.

Znajdź osobę poza swoim kontem

Chociaż Instagram zawsze będzie starał się chronić prywatność swoich użytkowników, zawsze będą jakieś sztuczki, aby obejść jakieś bariery. Jednym z nich jest wyszukiwanie użytkownika poza swoim kontem. Aby to zrobić, musisz zamknąć sesję w aplikacji. Następnie w przeglądarce wpisz Instagram.com oraz imię i nazwisko osoby.

Jeśli widzisz nazwę profilu, oznacza to, że zostałeś zablokowany. Teraz, jeśli nie jesteś pewien nazwy użytkownika i pamiętasz, że zacząłeś podążać za nią przez link, powinieneś sprawdzić, czy masz zapisany link i umieścić go w wyszukiwarce.

zobacz kto Cię zablokował na instagramie

Okno incognito

Sztuczki, o których wspominamy, można również wykorzystać w oknie incognito przeglądarki, aby uzyskaj wyniki wyszukiwania bez wykrycia przez aplikację, że to Ty. Teraz, w niektórych przypadkach, użytkownik mógł usunąć swoje konto i jest to powód, który uniemożliwia dostęp do jego konta.

Aby to zweryfikować, możesz poprosić znajomego, aby odwiedził ten profil, a jeśli ma do niego dostęp, problem leży po Twojej stronie. Teraz, jeśli ta osoba nie otrzyma wyniku, konto nie istnieje.

dołącz do naszego kanału telegram