Skip to content

Jak wyświetlić opis filmów w YouTube na komputerze, aby dowiedzieć się więcej o kanale?

30 de październik de 2021

W filmach na YouTube możesz miejsce szczegóły tego aby poprowadzić ludzi na temat tego, o co chodzi, a także pozostawić informacje kontaktowe, jeśli to konieczne. Wszystkie tego typu dane można umieścić w sekcji o nazwie „Opis wideo”.

Wielu użytkowników, którzy spędzają czas na eksploracji funkcji YouTube, zastanawia się, jakiego rodzaju dane są pozyskiwane w opis filmów na YouTube, jak wyświetlić ten opis i dlaczego czasami nie jest widoczny. Aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania, wystarczy czytać dalej, ponieważ poniżej pokażemy odpowiedź na każde z nich.

Jakie informacje znajdujesz podczas przeglądania opisu filmu w YouTube?

W opisie filmów przesłanych w Platforma YouTube Zazwyczaj dodawane są informacje, które uzupełniają treść filmu, czy to linki z sieci społecznościowych, źródła treści lub niektóre ważne informacje. Wśród najczęściej używanych treści w opisach mamy:

Linki do pobrania czegoś

Na YouTube najczęściej wyszukiwane są pliki takie jak filmy, muzyka, gry, książki, filmy czy seriale. Te typy plików nie mogą być wejdź bezpośrednio do kanału, ale możesz umieścić link przekierowujący do strony internetowej lub serwera, z którego możesz pobrać ten plik.

Ogólna treść filmu

Wiele osób umieszcza w opis Twoich filmów o co chodzi, jak długo trwa, w jakim języku się znajduje i wiele innych rzeczy. Na podstawie tych szczegółów ludzie zdecydują, czy obejrzeć film. Będą również dokładnie wiedzieć, do jakiego rodzaju odbiorców kierujesz reklamy.

Sieci społecznościowe kanału

Aby mieć lepszą komunikację z osobami, które śledzą zawartość kanału, czasami twórcy kanału zostawiają swoje sieci społecznościowe w opisie filmu. W ten sposób możesz porozmawiaj o szczegółach wideo a nawet z tego samego kanału. Więc jeśli kiedykolwiek będziesz chciał porozmawiać bezpośrednio z administratorem kanału, będziesz musiał znaleźć jego dane kontaktowe w opisie jego filmów.

W jaki sposób można wyświetlić opis filmu z YouTube na komputerze?

Zobacz opis filmu na YouTube Korzystanie z komputera nie okazuje się takie trudne. Musisz tylko wykonać kroki, które podamy poniżej:

  • Włącz komputer, otwórz domyślną przeglądarkę i przejdź do witryny YouTube.
  • Znajdź film, którego opis chcesz zobaczyć.
  • Po znalezieniu filmu przewiń w dół i kliknij w miejscu „Pokaż więcej”, aby zobaczyć opis tego konkretnego filmu.

osoba korzystająca z komputera

Po tym wszystkim proces przeglądania opisu filmu na platformie YouTube dobiegłby końca. Ta procedura jest taka sama, jaka powinna być stosowana podczas przeglądania opisu filmu z aplikacji mobilnej YouTube. Jeśli chcesz cieszyć się wszystkim Funkcje YouTube, wystarczy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji.

Dlaczego nie widzę opisu filmu w YouTube?

Być może próbowałeś wcześniej wyświetlić opis filmu na YouTube i nie udało ci się niczego osiągnąć. Tego rodzaju rzeczy mogą być spowodowane wieloma przyczynami innymi niż problem z komputerem. Czasami ten rodzaj problemu może być spowodowany problemem w kanale lub jeśli nie przez błąd ładowania strony z tego samego YouTube.

Gdy kanał ma mało filmów

Możliwe, że kanał, na którym chcesz obejrzeć film, zawiera kilka filmów i dlatego platforma YouTube nadal na to nie pozwala umieść im opis. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak czekać, aż YouTube zezwoli właścicielowi kanału na umieszczenie opisu w filmie.

Kolejny powód, dla którego może nie możesz zobacz opis filmu YouTube jest taki, że po prostu go nie umieścili. Należy zauważyć, że jeśli chcesz pobrać film z YouTube lub udostępnić go, będziesz musiał skopiować jego link.

osoba oglądająca wideo w aparacie

Błędy podczas aktualizacji przeglądarki

Aby upewnić się, że dwie rzeczy wymienione powyżej, przeładuj stronę przeglądarki, aby sprawdzić, czy połączenie jest wolne i dlatego nie załadowano wszystkich szczegółów YouTube. Jeśli po wykonaniu tej czynności nadal nie widzisz opis wideo to dlatego, że ten nie ma.