Skip to content

Jak zdobyć więcej polubień, polubień i obserwujących na Facebooku — przydatne wskazówki

25 de grudzień de 2021

Facebook to sieć społecznościowa która ma miliardy profili ludzi z całego świata, ludzi, którzy reagują na publikacje innych, umieszczając lajki lub polubienia, wśród innych reakcji, gdy się z nimi zgadzają. Cóż, jasne jest, że im więcej lajków mamy, tym lepiej iz tego powodu nie chcieliśmy przestać pisać artykułu, w którym uczymy kilka wskazówek dla tych osób, które chcą wiedzieć, które publikacje są najlepsze, aby mieć więcej lubi lub lubi.

Posty, które mają dużo polubień

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że ogólnie liczba polubień lub polubień ma bezpośredni związek z liczbą znajomych, których mamy w tej sieci społecznościowej. Dzieje się tak, że jeśli jesteśmy osobą, która ma wielu przyjaciół, to są większe szanse, że któryś z nich polubi nas w publikacjach i w ten sposób polubień będzie więcej.

Kolejny nie-drobny szczegół w celu uzyskania jak największej liczby polubień ma związek z tym, co bądźmy aktywni na platformiePonieważ osoby, które nie są zbyt aktywne, przestają pojawiać się na ścianach innych, zmniejszając szanse na reakcje, możesz wiedzieć, kto odwiedza Twój profil.

facebook się polubić

Zdobądź dużo polubień na Facebooku

Jednak, jak wiemy, mogłeś trafić do tego artykułu, aby dowiedzieć się szczegółowo, jaki rodzaj publikacji musimy przesłać do sieci społecznościowe, aby odnieść sukces, skupmy się konkretnie na kilku dobrych ich przykładach:

  • Romantyczne związki: Kiedy po raz pierwszy publikujemy zdjęcie z naszym chłopakiem, dziewczyną lub mężem lub żoną, zwykle ma ono dużo lajków.
  • Ciąże: Ciąża, oczekiwanie na nowe dziecko, to kolejny rodzaj publikacji, który w tego typu sytuacjach ma tendencję do zdobywania wielu polubień.
  • Narodziny: A jeśli mówimy o ciążach, to dokładnie to samo mamy do powiedzenia o narodzinach dzieci, czy to dzieci, krewnych itp.
  • Nowe studiaRozpoczęcie studiowania nowej kariery jest zwykle bardzo popularne w mediach społecznościowych.
  • Zakończ projekt: Jeśli realizujesz projekt, który Twoi znajomi lub znajomi znają od dłuższego czasu, po jego ukończeniu nie przerywaj publikacji, ponieważ pozwoli Ci to zdobyć wiele lajków lub lajków.

Te pięć publikacji lub dowolne z nich to te, które zazwyczaj zdobywają najwięcej polubień lub polubień na Facebooku i w różnych sieciach społecznościowych, więc jeśli chcesz być bardziej popularny, musisz na nie postawić. W dzisiejszych czasach posiadanie fanpage na Facebooku jest czymś absolutnie niezbędnym dla większości firm. Sieć społecznościowa to narzędzie, za pomocą którego możemy dotrzeć do tysięcy osób za pomocą stosunkowo niewielki wysiłek.

Jednak stawianie pierwszych kroków w tej sieci społecznościowej z fanpagem nie jest czymś łatwym do osiągnięcia. Dlatego w tym małym artykule zobaczymy kilka wskazówek, które należy wziąć pod uwagę, aby się uczyć Co zyskaj więcej wizyt na swoim fanpage, co w większości przypadków kończy się generowaniem większej liczby polubień, dobrym rozwiązaniem jest połączenie konta na Instagramie.

Jak zwiększyć aktywność mojego fanpage

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to generuj wysokiej jakości treści dla swoich obserwujących. Jest to niezbędne, ponieważ jeśli wspomniane treści są naprawdę wysokiej jakości, w końcu udostępnią publikację, polubią ją lub skomentują. Co niewątpliwie w mniejszym lub większym stopniu zwiększy jej zakres.

Powinieneś zawsze pamiętać, czy to, co publikujesz, mogłoby Cię zainteresować. Musisz od czasu do czasu postawić się na miejscu drugiej osoby i być samokrytycznym wobec pracy, którą wykonujesz na wspomnianym fanpage’u. Kolejną ważną rzeczą jest różnorodność treści. Oznacza to, że czasami dobrze jest nieco różnić się w tym, co publikujemy. Od opublikowania zdjęcia, galeria obrazów, wideo, animowany gif itp.

Warto też pomyśleć o odrobinie relaksu, zwłaszcza jeśli to biznesowy fanpage. Wszystko, co publikujesz, nie musi być ściśle o firmie lub produktach. Możesz publikować rzeczy odnoszące się do „dzień dobry”, „dobranoc”, dowcip, który ma związek z twoim produktem i tak dalej.

łatwo zwiększyć liczbę obserwujących na Facebooku

Jak uzyskać więcej wizyt na moim fanpage’u na Facebooku

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to wynająć reklamę. Facebook daje nam tę opcję i jest naprawdę dość tania, biorąc pod uwagę zakres, jaki może mieć. Ale ta opcja nigdy nie powinna być jedyną opcją, jaką masz na stole. Przede wszystkim powinieneś używać go tak szybko, jak to możliwe, gdy tylko zaczniesz i powoli przestać to robić. Coś, co może znacznie zwiększyć liczbę odwiedzin, a zwłaszcza polubień, to to zrób konkurs. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie konkursy w tej sieci społecznościowej przebiegają dobrze. Tam, gdzie poprosisz ich o udostępnienie publikacji i pozostawienie polubienia na Twoim fanpage, możesz umieścić publikację z Facebooka na swojej stronie.

Ważna jest również odpowiedź na każde pytanie lub wiadomość, którą mają Twoi użytkownicy. W ten sposób budujesz zaufanie i tworzysz relację. Ta osoba będzie lojalnym klientem Twojego produktu. Czynnik ludzki i Twoja charyzma w radzeniu sobie z nimi są tym, co może sprawić różnicę między Twoim produktem lub fanpage i innych, jest to niezwykle ważne. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest możliwość uruchamiania ekskluzywnych ofert na Facebooku, aby zmotywować ludzi do obserwowania Twojego fanpage. Ponieważ te oferty są dostępne tylko dla tych, którzy go odwiedzają.