Skip to content

Jak stworzyć fanpage na Facebooku, aby połączyć się z obserwującymi?

1 de Listopad de 2021

Fanpage to nowa funkcja Facebooka, która ma na celu umożliwienie użytkownikom kontaktu z fanami tej samej kategorii, jak sama nazwa wskazuje, funkcją Facebook stworzony do użytku przez fanów, ale możesz też promować firmy. Aby z tego skorzystać, poniżej damy Ci wszystko, co musisz zrobić.

Co jest potrzebne na Facebooku, jeśli chcę zrobić Fanpage?

Fanpage to miejsce na Facebooku, w którym poprzez grupy można znaleźć osoby o tych samych ideałach, jedynym wymogiem jest posiadanie konta w serwisie społecznościowym Facebook. ten przepisy, których musisz przestrzegać we wszystkich programach Facebooka, więc musisz wszystko w nim szanować.

Dane firmy

Aby wejść na Fanpage, przed skorzystaniem z tej funkcji musisz jasno określić dane tej firmy, do której należy wejść musisz mieć imię aby móc korzystać z wyszukiwania.

Wymagania dotyczące jakości obrazu

Fanpage podaje obowiązkowe wymaganie dotyczące obrazu, ta sekcja to bardzo potrzebne i niezbędne aby odpowiednio zatwierdzić utworzenie roli. W przeciwnym razie Facebook nie pozwoli na wprowadzenie dokumentu do funkcji. Jeśli masz obraz i nie spełnia on wytycznych, możesz go zmodyfikować.

Jakie są metody tworzenia Fanpage na Facebooku?

Tworzenie Fanpage jest bardzo proste, możesz zacznij go używać ze swojego konta już teraz, Musisz tylko wykonać następujące kroki, w zależności od tego, skąd uzyskujesz dostęp, czy to z aplikacji, czy ze strony internetowej.

Z aplikacji

 1. Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest wejście do aplikacji sieci społecznościowej.
 2. Teraz musisz rozpocząć sekcję, dodając dane swojego profilu, aby ją wprowadzić.
 3. Po wejściu na stronę główną należy przejść do ustawień, jest to oznaczone trzema liniami.
 4. Tutaj znajdziesz szereg opcji, które udostępnia sieć społecznościowa, aby skonfigurować użytkownika lub aplikację, teraz musisz kliknąć sekcję Strony. Jego symbol jest oznaczony flagą.
 5. Wchodząc na Strony będziesz miał możliwość stworzenia Fanpage’a. Klikając tę ​​opcję, musisz wprowadzić nazwę swojej nowej strony.
 6. Teraz musisz wskazać, jakiej jesteś narodowości.
 7. Robiąc to, będziesz miał tylko skonfiguruj swój Fanpage według własnych upodobań. Ponadto będziesz musiał wskazać, która kategoria będzie tą, którą będzie miała Twoja strona.
 8. Następnie wystarczy wybrać zdjęcie profilowe, które zobaczy każdy, kto wejdzie na Twoją stronę. Możesz również wpisać zdjęcie na okładkę.
 9. Masz możliwości, aby Twoja strona była prywatna, wystarczy wprowadzić ustawienia i tam ustaw tę opcję.
 10. Wreszcie stworzysz swoją stronę, będziesz musiał tylko dać kliknij akceptuj zasady tego i zacznij tworzyć treści dla wszystkich osób, które chcesz zobaczyć. Postaraj się, aby Twoje posty były idealne, aby Twoi użytkownicy je polubili i zyskali więcej obserwujących.

Wejście na stronę

 1. Wejdź z przeglądarki do Facebooka, wprowadź dane swojego konta.
 2. Będąc na stronie głównej, przejdź do ustawień aplikacji.
 3. Na tej liście pojawi się opcja Strony, Tutaj musisz wejść, ponieważ w tej części stworzysz swój Fanpage.
 4. Po wejściu w tę opcję musisz kliknąć na utwórz Fanpage.
 5. Teraz wprowadź nazwę, kategorie stron, kraj pochodzenia i inne dane, które musisz podać do funkcji.
 6. Po wprowadzeniu wszystkich tych danych musisz rozpocząć tworzenie akceptując zasady, które będziesz musiał respektować, przeczytaj je szczegółowo, aby nie naruszać żadnej z nich.
 7. Gotowe, masz swoją stronę, teraz po prostu utwórz swoje zdjęcie profilowe, zdjęcie na okładkę i nową treść.

Jak długo zajmie udostępnienie strony w tej sieci społecznościowej?

Jeśli stworzyłeś Fanpage, możesz udostępnić go w swoich sieciach społecznościowych w momencie jego powstania, po prostu musisz się podzielić i to wszystko.

uzyskaj interakcje na swoim fanpage

Dlaczego Fanpage nie jest jeszcze dostępny na Facebooku?

Może się zdarzyć, że w momencie posiadania Fanpage masz pewne niedogodności i nie możesz uzyskać do niego dostępu, oto niektóre z powodów, dla których tak się dzieje:

 • Złamałeś zasady strony: Tworząc Fanpage musisz spełnić niezbędne wymagania, aby tu być, jeśli nie masz do niego dostępu, może się to zdarzyć, ponieważ nie przestrzegałeś przepisów. Jednym z tych przypadków jest to, że kupiłeś obserwujących, jest to jeden z najczęstszych scenariuszy zamykania strony.
 • Aplikacja ma problem: Jeśli Twój wpis na Fanpage nie powiódł się lub nie pojawia się, może to być spowodowane problemami ze stroną, możesz spróbować zamknąć go i ponownie otworzyć, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli nie masz żadnych wyników, uruchom ponownie urządzenie. Ponieważ nie ma rozwiązania z tymi procedurami, próbuje ponownie usunąć i pobrać aplikację.
 • Błąd w systemie: Jeśli dostęp do Fanpage jest zerowy, może to być spowodowane problemem z Aplikacją.Spróbuj zobaczyć, czy inny użytkownik nie dzieje się tak samo, jeśli tak, poszukaj rozwiązania z Aplikacją.
 • Zamieściłeś coś niewłaściwego: Twoje publikacje muszą zachowywać akceptowalną treść, to znaczy nie mogą być powodem nękania lub niekorzystnego wpływu na jakąkolwiek osobę lub użytkownika.
 • Twoje konto było wielokrotnie denuncjowane: Facebook pozwala swoim użytkownikom zgłaszać konta, gdy ich treść nie wydaje im się przyjemna. Gdy strona otrzymuje wiele raportów od różnych użytkowników, jest to powodem jej zamknięcia lub zablokowania.