Skip to content

Jak śledzić stronę na moim fanpage’u na Facebooku – polub na mojej stronie

4 de wrzesień de 2021

Sieci społecznościowe zostały stworzone, aby łączyć ludzi z ludźmi, a z czasem firmy z firmami. Jest to funkcjonalność, którą Facebook umożliwia za pośrednictwem stron fanpage.

Są to strony firmowe, które służą jako właściwe narzędzie do zarządzania obecnością Twojej firmy w Internecie na Facebooku. Ważne jest, aby to zauważyć fanpage jest znacznie lepszy niż osobisty profil na Facebooku Czemu?

Ponieważ ten ostatni może wchodzić w interakcje tylko z 5000 znajomymi podczas fanpage może iść dalej ze swoimi aplikacjami, narzędzia promocyjne, raporty statystyczne, są one niezbędne do prowadzenia marketingu cyfrowego i łączenia się z klientami i sojusznikami.

Następny, Dajemy Ci kilka wskazówek, którymi możesz się kierować, aby poprawnie korzystać z narzędzi, takich jak „polubienia” a tym samym mieć zakres, którego nie możesz sobie wyobrazić.

Co się stanie, jeśli polubię stronę z moim Fanpage?

Interakcja z innymi firmami i aktywna promocja fanpage to wspaniała opcja, aby dać się poznać, zobaczyć się i poznać profil swojej firmy, aby tak się stało Twoja strona firmowa musi „polubić” stronę innej firmy.

Po tym, jak „polubię” stronę z moim fanpage będziesz mógł wchodzić w interakcję z tą firmą lub marką ze swojej strony firmowej na FacebookuWażne jest, aby upewnić się, że pracujesz pod nazwą swojej firmy, jest to bardzo proste, wystarczy spojrzeć na logo.

Aby to „polubić”, musisz wejść na stronę, którą chcesz śledzić ze strony swojej firmy. Wybierz 3 punkty znajdujące się pod zdjęciem na okładkę, a następnie wybierz „wskaż, że lubisz swoją stronę”.

Następnie pojawi się to inne menu, które wybiera stronę, którą chcesz wybrać, w przypadku gdy zarządzasz kilkoma, a następnie wybierz tę, którą chcesz zarządzać w tym momencie I to wszystko! Już teraz będziesz podążał za swoim potencjalnym sojusznikiem.

Jak powinienem wchodzić w interakcję z nazwą mojej strony?

Facebook jest nadal największą siecią społecznościową na świecie, a każdy użytkownik sieci społecznościowej jest potencjalnym klientem. Dlatego istnieje wiele opcji interakcji i jak najlepszego wykorzystania fanpage, przyciągnięcia lub zniewolenia tych, którzy nas odwiedzają, poprowadzenia ich na Twoją stronę i przekształcenia ich w kupujących i obserwujących.

Dlatego ważne jest, abyś zoptymalizował swoją obecność na tej platformie., a aby to osiągnąć, możesz używać narzędzi i robić takie rzeczy, jak:

Ważne jest, aby zawsze publikować zgodnie z harmonogramem, który jest wygodny dla odbiorców, aby byli świadomi Twoich publikacji. Pamiętaj, że musisz publikować wysokiej jakości zdjęcia i filmy, zarówno w definicji, jak i treści, ponieważ brak tego może spowodować utratę obserwatorów.

Dlaczego nie mogę dołączyć do grupy z moim Fanpage?

powody, dla których facebook blokuje fanpage

Może to być spowodowane tym, że strona ma wielu administratorów, możliwe, że niektórzy administratorzy grup nie pozwalają fanpage’om na dołączanie do ich gruplub że strony nie mogą otrzymywać zaproszeń do dołączenia do grupy, ale muszą poprosić o dołączenie.

Z jakich powodów Facebook zablokował mi reagowanie na moją stronę?

Facebook blokuje klientów, a także wyłącza ich według własnego uznania, blokady są zwykle tymczasowe, to znaczy, że trwają tylko chwilę i w tym czasie nie będziesz mieć dostępu do niektórych najważniejszych funkcji tej sieci społecznościowej, takich jak czat, wysyłanie zaproszeń do znajomych, dostęp do Twojej ściany lub inne innej osoby, m.in.

Przyczyny techniczne

Facebook Nie jest to strona, która cierpi na ciągłe problemy techniczne ponieważ może się zawiesić, problemy techniczne na Facebooku nie są powszechne, najlepiej w takich przypadkach zrestartować urządzenie lub kilka razy ponownie załadować stronę.

Wymiana polubień

Coraz więcej firm giełdowych lubi zwiększać liczbę fanów, czyli daj jednego lajka w zamian za drugie, aby zdobyć setki lajków. Dla tego niezbędny śledziłem setki fanpage i choć do niedawna pozwalał na to Facebook, to teraz tak już nie jest. Dziś Facebook położył kres tej sytuacji, więc jeśli go przekroczysz, zostaniesz zablokowany.

Jak się odwołać, jeśli blokuje mi możliwość obserwowania innej strony

Czy mogę się odwołać, jeśli opcja przejścia na inną stronę jest zablokowana? Jak to zrobić?

Jeśli strona, przestrzeń reklamowa lub pakiet są zablokowane Możesz odwołać się od tej decyzji za pośrednictwem menedżera monetyzacjiJeśli odwołanie jest dostępne, możesz wykonać następujące czynności:

  1. Uzyskaj dostęp do menedżera monetyzacji.
  2. Kliknij w lokalizację i przejdź do przestrzeni reklamowej lub przejdź do paczki z powiadomienia u góry.
  3. Kliknij odwołanie lub odwołanie ponownie, w zależności od tego, czy już złożyłeś odwołanie.
  4. Dodaj informacje o odwołaniu.
  5. Kliknij odwołanie, aby złożyć odwołanie.

Po wykonaniu tych czynności, otrzymasz e-mail, gdy decyzja zostanie podjęta za około 5 dni. Bądź cierpliwy, a wszystko zostanie rozwiązane.