Skip to content

Jak wyświetlić moje prośby o obserwowanie na Instagramie? – Żądania odzyskania

21 de styczeń de 2022

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że na Instagramie masz możliwość zsynchronizowania wszystkich swoich kontaktów, aby pozyskać większą liczbę obserwujących. Dlatego jest to sieć społecznościowa, która będzie się nadal rozwijać i możesz w pełni wykorzystać ją dzięki ustawieniom konfiguracyjnym i wszystkim funkcjom.

To powiedziawszy, po zarejestrowaniu się na Instagramie, domyślne ustawienia dla postów to jest publiczne dla wszystkich użytkowników, którzy chcą się z Tobą skontaktować lub którzy chcą być na bieżąco z wszystkimi Twoimi publikacjami. Możesz jednak chronić swoją prywatność, jeśli zdecydujesz się ustawić swoje konto jako prywatne. Tylko wtedy oczy osób trzecich będą z dala od Twoich najbardziej osobistych rzeczy i dlatego będą musiały wysłać Ci prośbę o dostęp do Twoich treści, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Jakie są kroki, aby zobaczyć swoje prośby o obserwowanie na Instagramie?

Instagram to tak wszechstronna platforma, która pozwala nie tylko wgrywać polecane historie bez konieczności ich publikowania, ale jednocześnie, daje największe bezpieczeństwo dzięki możliwości odrzucania wniosków ludzi, którzy mogą mieć złe intencje. Oczywiście mogą być również osoby, które znasz w prawdziwym życiu, które chcą znaleźć się na Twojej liście znajomych. A jeśli chcesz wiedzieć, jak wyszukiwać przychodzące żądania śledzenia, w tej sekcji omówimy najlepsze sposoby łatwego ich spełnienia.

Korzystanie z Instagrama na komputerze

Jeśli nie jesteś świadomy, powiemy Ci, że korzystanie z Instagrama z komputera ma szereg ograniczeń. Z tego powodu nie jest możliwe przeglądanie, akceptowanie ani odrzucanie przedstawionych Ci żądań przychodzących, chyba że spróbujesz użyć aplikacji innej firmy, aby to osiągnąć. Chociaż najbardziej udane jest to, że pobierasz aplikację na swój telefon komórkowy, co daje większe korzyści, takie jak ukrywanie ostatnich połączeń za każdym razem, gdy tego potrzebujesz, z iPhone’a lub Androida.

Z aplikacji Instagram na Androida

Jeśli masz już zainstalowaną aplikację Instagram na swoim telefonie z Androidem i chcesz mieć rejestr próśb o dalsze czynności, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do ikona serca, która przekierowuje Cię do źródła aktywności. Stamtąd będziesz mógł zobaczyć przez wyskakujące okienko alternatywę, która mówi o prośbach obserwujących, obserwując wszystkie te, które pochodzą od twoich znajomych lub zupełnie nieznajomych. Dlatego możesz je zaakceptować lub odrzucić.

Z urządzeniem iPhone

Przeprowadzenie tego procesu z iPhone’a również okazuje się bardzo proste i wystarczy przejdź do symbolu serca, aby znaleźć symbol + a tym samym zakładka, która prześle Cię do Żądań obserwujących. Jeśli nie znasz danej osoby, możesz kliknąć jej zdjęcie, aby uzyskać dostęp do jej profilu i sprawdzić, czy nie jest obca. Jeśli chcesz odrzucić prośbę, wystarczy nacisnąć czerwony X, a jeśli przeciwnie, chcesz ją zaakceptować, naciśnij znacznik wyboru i gotowe.

zobacz, jak prośby są kontynuowane w aplikacji Instagram z telefonu komórkowego

Jak pobrać prośbę o obserwowanie na swoim koncie na Instagramie?

Oczywiście, gdy przypadkowo zdecydujesz się odrzucić jakąś prośbę na Instagramie, nie możesz tego odzyskać chyba że skontaktujesz się bezpośrednio z daną osobą w celu ponownego wysłania jej do Ciebie. Jeśli jednak to Ty wysłałeś prośbę i chcesz wiedzieć, co się z nią stało, możesz dowiedzieć się, czy została ona zaakceptowana, czy odrzucona. Aby to zrobić, powinieneś spojrzeć na przycisk aktywności na swoim profilu, ponieważ stamtąd powiadomienie jest znane, gdy ktoś zaakceptuje prośby.

Jeśli mijają dni i nie otrzymasz tego powiadomienia o zatwierdzeniu, możliwe, że Twój wniosek nie został zaakceptowany, ale jeśli chcesz się upewnić, że to aspekt, możesz wrócić do profilu osoby. Obserwując, słowo Oczekujące, jeśli jest nadal w toku, i Obserwuj, gdy użytkownik skutecznie odrzucił Twoją prośbę o dalsze działania.

pobierz prośby o obserwowanie na instagramie

Dlaczego nie widzisz poprawnie swoich żądań na Instagramie i co robić?

W niektórych przypadkach użytkownicy Instagrama manifestują pewne błędy podczas prawidłowego wyświetlania żądań. To samo dzieje się, gdy próbujesz wysłać żądanie, a na ekranie pojawia się komunikat Nie mogliśmy zakończyć Twojego żądania.

Ale nie martw się, ponieważ możesz sprawdzić swoje połączenie internetowe lub upewnić się, że najnowsza aktualizacja tej aplikacji jest poprawnie zainstalowana na Twoim telefonie lub tablecie. Jeśli problemy będą się powtarzać, najlepiej skontaktować się z obsługą klienta, aby zgłosić problem.

dołącz do naszego kanału telegram