Skip to content

Jak wysłać wiadomość wideo do kontaktów telegramu? – Kompletny proces

30 de listopad de 2021

Obecnie jedną z aplikacji, która zamiata wszystko, jest aplikacja Telegram, która jest aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych. Stało się to bardzo funkcjonalna aplikacja a nawet lepsze niż WhatsApp, wynika to z różnych aktualizacji, które wprowadził, gdy zawierał połączenia i inne bardzo potrzebne opcje w rodzaju aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Teraz, w ramach najnowszych aktualizacji w Telegramie, pojawiła się opcja wiadomości wideo co bardzo różni się od wysyłania wideo. Ta nowa opcja jest świetną zabawą, ponieważ wiadomości wideo umożliwiają tworzenie GIF-ów z dźwiękiem i bycie z nimi bardzo kreatywnym. Sposób na zrobienie wiadomości wideo jest bardzo prosty i dowiesz się później.

Co powinieneś wiedzieć o wiadomościach wideo Telegrama?

Zwykle użytkownicy korzystający z Telegrama mają bardzo częste pytania dotyczące korzystania z tego i wiele więcej na temat różnych aktualizacji przeprowadzanych przez aplikację. Podobnie w najnowszych aktualizacjach znajduje się wiadomość wideo i na pewno będziesz się zastanawiać Jak działa ta opcja? Następnie czytaj dalej, a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Nie będą przechowywane w Twojej galerii

Powinieneś wiedzieć, że ta nowa aktualizacja do wysyłania wiadomości wideo, nie będą przechowywane w Twoim telefonie W przeciwieństwie do załączania i wysyłania nagranego filmu, ten jest przechowywany w telefonie. Wielu użytkowników pokocha tę nową opcję, ponieważ będzie ona przechowywana tylko na czacie, do którego ją wyślesz.

Czy istnieje limit czasu nagrywania?

Jak każda aplikacja, Telegram ustanowił również limit czasu nagrywania wiadomości wideo, i ten limit czasu to maksymalnie jedna minutaJeśli dojdziesz do tego czasu, nagrywanie zostanie automatycznie zatrzymane. Zaletą tego jest to, że możesz łatwo tworzyć GIF-y.

Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję beta Telegrama

Aby cieszyć się tą nową opcją, będziesz musiał mieć najnowsza aktualizacja wersji TelegramaJeśli nie masz aktualizacji, nie będziesz w stanie znaleźć tej opcji w aplikacji, którą pobrałeś na swój telefon komórkowy.

Możesz kontynuować korzystanie z aplikacji podczas oglądania wideo

Jedną z zalet tej aktualizacji jest to, że po wyjściu z aplikacji będziesz mógł zobaczyć wiadomość wideo poza czatem, ale będąc w aplikacji Telegram, to nie będzie widoczne. Jeśli więc chcesz zobaczyć wiadomość wideo i jednocześnie napisać do innego ze swoich kontaktów, możesz to zrobić bez obaw, że wideo zostanie wstrzymane. Jest to mechanizm zwiększający bezpieczeństwo tych wiadomości.

Najnowsza aktualizacja Telegrama dała nam coś do omówienia i być może wielu użytkowników nie odkryło, jak wysłać wiadomość wideo, prawda jest taka, że ​​jest to bardzo proste i nie ma żadnych komplikacji. Ponadto, aby móc korzystać z tej opcji wiadomości wideo, musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję beta Telegrama na swoim telefonie komórkowym.

najnowsza wersja telegramu

Teraz, aby cieszyć się tą aktualizacją, będziesz musiał wejść na czat, na który chcesz wysłać wiadomość wideo, gdy będziesz na czacie dotknij ikony mikrofonu który pojawia się na dole czatu. Później ta ikona mikrofonu zmieni się w ikonę kamery, a kiedy to się stanie, będziesz gotowy do napisania wiadomości wideo.

Jednak gdy pojawi się ta opcja, wszystko, co musisz zrobić, aby nagrać wideo, to naciśnij i przytrzymaj ikonę, a rozpocznie się nagrywanie. Po rozpoczęciu nagrywania możesz nacisnąć ikonę nagrywania lub po prostu przesunąć ją w kierunku kłódki, która wydaje się kontynuować nagrywanie bez konieczności przytrzymywania jej.

Z drugiej strony, kiedy już ustaliłeś czas trwania tego, będziesz musiał tylko dotknij logo wysyłki aby wiadomość została wysłana do wybranej osoby. Ponadto jedną z zalet tego typu wiadomości jest to, że dla znajomych, którzy wysyłają tę wiadomość automatycznie, gdy ją zobaczą, będzie ona odtwarzać się i powtarzać się w kółko automatycznie, tak jak gdyby był to GIF, ale to będzie miało brak dźwięku, a pobieranie wideo wcale nie będzie powolne.

Podobnie, aby dźwięk wideo mógł być aktywowany, będziesz musiał dotknij wideo, aby włączyć dźwięk. Teraz musisz wziąć pod uwagę, że aby Twoi znajomi otrzymali i odtworzyli tego typu wiadomości, będą musieli mieć najnowszą aktualizację tej aplikacji, w przeciwnym razie im się nie pojawi.

ciesz się wiadomościami wideo

Jak aktywować dźwięk podczas odtwarzania otrzymanej wiadomości wideo?

Ta nowa aktualizacja wzbudza w nas wiele ciekawości związanych z jej użytkowaniem i być może jest to nowość dla Ciebie i innych użytkowników korzystających z tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Aby móc odsłuchać dźwięk wiadomości wideo, którą do Ciebie wysyłają, będziesz musiał dotknąć wiadomości i automatycznie to rozszerza i odtwarza dźwięk.

Musisz jednak liczyć się z tym, że w pewnym momencie może nie odtworzyć dźwięku wiadomości wideo, może się to zdarzyć, ponieważ być może osoba, która ją do Ciebie wysłała usunięto opcję dźwięku do wiadomości wideo w momencie wysłania.

dołącz do naszego kanału telegram