Skip to content

Jak wysłać lub wysłać wiadomość WhatsApp do siebie – szybko i łatwo

11 de marzec de 2021

Aplikacje, które zostały stworzone po to, by móc komunikować się bezpośrednio z Twoimi kontaktami, pozwalają wykonywać różne funkcje, a niektóre z nich mogą wydawać się nieco szalone i bezsensowne. A w przypadku WhatsApp tak się dzieje i wtedy Cię nauczymy jak wysłać lub wysłać wiadomość przez WhatsApp do siebie, łatwo i szybko.

Ale wierz lub nie, wysłanie wiadomości do siebie może być opcją, która bardzo Ci pomoże, a my Ci to wyjaśnimy.

Ponieważ jest to platforma do przesyłania wiadomości, możesz później wysyłać sobie notatki lub wiadomości, których potrzebujesz; bez konieczności wysyłania go znajomemu, a następnie poproś go o przesłanie go później lub utwórz czat, aby wysłać informacje do komputera lub z komputera na telefon komórkowy.

Możesz także zapisać swoje lokalizacje, mieć pod ręką dowolną wiadomość głosową, korzystać z dokumentów, przekazywać filmy, obrazy, tekst, w skrócie zdajesz sobie sprawę, że ta opcja jest bardzo przydatna.

Istnieje wiele funkcji, których nadal nie znasz i które mogą ci bardzo pomóc, na przykład w przypadku, gdy chcesz uzyskać dostęp do nowego ukrytego lub tajnego menu Whatsapp.

Jak wysłać lub wysłać wiadomość do siebie przez WhatsApp

Jest to fantastyczna opcja, z której możesz skorzystać, a jeśli chcesz udostępnić coś, co jest w telefonie komórkowym, możesz to zrobić za pomocą aplikacji Whatsapp.

I korzystasz z opcji, aby wysłać to do Ciebie dla siebie, jakby to był jakikolwiek inny kontakt. W ten prosty sposób możesz wysyłać treści tekstowe i multimedialne, jak już powiedzieliśmy.

Pamiętaj, że będziesz go używać w taki sam sposób, jak z każdym kontaktem; Oznacza to, że zostaniesz dodany jako jeszcze jeden kontakt, aby można było skorzystać z opcji udostępniania.

Faktem jest, że najbardziej spodoba Ci się ta opcja móc wysyłać Ci notatki głosowe, więc będziesz mieć to potężne narzędzie pod ręką.

Kroki, aby wysłać lub wysłać wiadomość przez WhatsApp do siebie

Możesz więc wysłać lub wysłać wiadomość przez Whatsapp do siebie; Może to być bardzo łatwa opcja, nawet jeśli nie ma Cię wśród opcji do wyboru. Następnie pokażemy Ci trzy różne sposoby osiągnięcia tego bez wielu komplikacji. Pamiętaj, że możesz to zrobić zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

Pierwsza forma, której użyjemy, to utwórz kontakt, który ma Twój numer telefonuZrobisz to na swoim telefonie, a następnie otwórz nowy czat.

W ten sposób platforma WhatsApp zostanie zsynchronizowana, a numer ten pojawi się na Twojej liście kontaktów. To jeden z najłatwiejszych sposobów wysyłania lub wysyłania wiadomości na WhatsApp do siebie.

Drugim sposobem lub sposobem, w jaki boimy się móc wysłać nam wiadomość, jest łącze internetowe. W ten sposób nie jest konieczne, abyś miał ten kontakt na swojej liście i aby to zrobić, musisz wpisać następujący adres: http://wa.me/numerodetelefono, gdzie jest napisany numer telefonu, który zamierzasz umieścić swój numer i voila ci będziesz mógł rozpocząć rozmowę ze sobą.

wiadomość WhatsApp

Trzeci i ostatni sposób, w jaki musimy wysłać lub wysłać wiadomość WhatsApp samodzielnie, tworzy grupę dla siebie. Jest to jeden z najczęściej używanych w tym celu sposobów, w którym utworzysz grupę, w której jesteś tylko Ty.

To najprostsza rzecz, jaka może być; A najlepsze jest to, że możesz utworzyć tyle grup, ile chcesz, w zależności od motywów, których używasz w każdym z nich.

W pierwszej kolejności aplikacja nie pozwoli na utworzenie grupy, w której tylko Ty jesteś członkiem. Rzecz w tym, że powinieneś zaprosić nawet jednego ze swoich znajomych.

Po utworzeniu grupy musisz usunąć do tego czatu i tylko Ty pozostaniesz w grupie. W ten sposób pokazaliśmy wam trzy różne sposoby wyślij lub wyślij wiadomość przez WhatsApp do siebie.

dołącz do naszego kanału telegram