Skip to content

Jak wysłać GIF prywatnie na Instagramie? – Animuj swoje czaty

8 de Listopad de 2021

Chociaż wiadomości błyskawiczne na Instagramie są używane bardziej efemerycznie i nie tyle do prowadzenia długich rozmów, mają również te same funkcje, co inne aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak na przykład WhatsApp. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz wyślij GIF przez Instagram Direct, aby Twoje czaty w tej sieci społecznościowej były bardziej animowane.

Co zrobić, aby dodać własny GIF na Instagram?

GIF to małe sekwencje wideo w stylu obrazów o bardzo krótkim czasie trwania, które są powtarzane w pętli. Stała się znakomitą formą komunikacji, która choć nie cieszy się taką sławą jak naklejki, jest również doskonałym sposobem na ożywienie naszych czatów (na WhatsApp i Facebooku).

Na Instagramie możliwe jest również dodanie GIF-a, ponieważ aplikacja ma taką opcję, może to być domyślny lub nasz własny (który sami stworzyliśmy)

Następnie, Jak możemy wysłać własny GIF na Instagram Direct? Odpowiedź jest bardzo prosta, ważne jest to, że masz na telefonie GIF, który zamierzasz wysłać ze swojej galerii, znajdź i wybierz odpowiedni GIF, po wykonaniu tej czynności poszukaj opcji udostępniania dla wiadomości na Instagramie, poszukaj czatu osoby, do której zamierzasz go wysłać i to wszystko.

Inną metodą jest wysłanie GIF-a już w aplikacji Instagram, wystarczy dotknąć odpowiedniej opcji, która pozwala wysyłać filmy i obrazy, wybrać GIF i wysłać go.

Trzecią metodą jest użycie alternatywy, chociaż jest to dość żmudne, bank GIF-ów, których Instagram używa do pokazania Ci gotowych, to giphy.com; Ta strona internetowa umożliwia tworzenie i przesyłanie własnych GIF-ów. Możesz przesłać swój GIF na tę platformę, a następnie poprzez opcję wyszukiwania GIF-ów na Instagramie, z imieniem, pod którym przesłałeś go na platformę, zlokalizuj go i wyślij do osoby za pośrednictwem czatu.

Jakie są powody, dla których GIFS nie są widoczne?

Możliwość przeglądania, wysyłania i odbierania GIF przez Instagram Jest dostępny od aktualizacji w 2018 roku. Powiedzieć, że aktualizacja aplikacji nie wystarczy.

Przede wszystkim sprawdź swoje połączenie internetowe, czy to przez komórkową transmisję danych, czy Wi-Fi, możliwe jest, że przy słabym sygnale i problemach z połączeniem nie tylko GIF-y, ale także filmy i obrazy nie będą wyświetlane poprawnie lub płaskie, nie zostaną pokazane, ale czarna skrzynka. Spróbuj wyłączyć i ponownie uruchomić komórkową transmisję danych lub sieć Wi-Fi.

Osoba trzymająca telefon

Innym powodem może być błąd w samej aplikacji lub ustawienie zapisywania danych. W pierwszym przypadku spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji i uruchom ponownie w „Wymuś zatrzymanie”, zaloguj się ponownie i to wszystko.

W drugim przypadku sprawdź, czy opcja zapisywania danych jest aktywna, z samego telefonu lub z aplikacji, jeśli tak, wyłącz ją, aby GIF do prawidłowego wyświetlania na Instagramie.

Ostatnim powodem jest to, że masz stary telefon i do pewnego stopnia nie obsługuje on aktualizacji, więc nie ma zasobów do wyświetlania GIF-a.

Jak wysłać GIF-y za pomocą wiadomości na Instagramie?

Wyślij GIF-a na wiadomość na Instagramie Direct Jest to dość łatwe i nie wymaga wielu sztuczek, jednak staraj się aktualizować aplikację, aby uniknąć niedogodności.

Najlepszym sposobem jest wysłanie go już na czacie danej osoby, więc jest to kwestia wysłania go bezpośrednio, a nie ręcznego wyszukiwania użytkownika; Może się zdarzyć, że przez pomyłkę popełnimy błąd i wyślemy GIF innej osobie, a nie tej, której chcemy.

Wyszukiwanie GIF

Będąc na czacie osoby, do której chcemy wysłać GIF, w dolnej części, w której wpisujemy tekst, wybieramy ikonę najbardziej dołączoną po prawej stronie, tę z uśmiechniętą buzią w formie naklejki.

Kiedy otworzymy, opcja wstawienia naklejki otworzy się domyślnie, ale nie martw się, poniżej zobaczysz opcję wyślij GIF; Dotknij tam, a kiedy to zrobisz, pojawią się różne GIF-y do wyboru, ale wpisując żądany motyw i rozpoczynając wyszukiwanie, otrzymasz kilka opcji na ten temat, to znaczy, jeśli chcesz GIF-y o tematyce Halloween, napisz to słowo i pojawią się one w wyniku kilku opcji do wyboru.

Po wybraniu preferowanej opcji dotknij i GIF-y będą wysyłane automatycznie przez Instagram do osoby, z którą rozmawiasz na czacie.

trzymając telefon z logo instagram

Dodaj nowe GIF-y

Aby dodać nowe GIF-y, możesz to zrobić z banku, który korzysta z Instagrama, czyli GIPHY.com; platforma umożliwi Ci tworzenie lub przesyłanie GIF-ów utworzonych na komputerze za pomocą programów takich jak Photoshop.

Pamiętaj, że można je następnie przeszukiwać z Instagrama, jak wyjaśniliśmy wcześniej, i że każdy może użyć twojego GIF-a, jeśli go znajdzie.

Jeśli przypadkiem chcesz mieć GIF inny niż bank, którego domyślnie używa Instagram, będziesz musiał pobrać GIF do swojej galerii i wysłać go na czat danej osoby. Jak być może zauważyłeś, nie jest to tak skomplikowane, jak się wydaje, zawsze staraj się utrzymać dobry sygnał danych lub sygnał Wi-Fi i aktualizuj instagram Aby uniknąć niedogodności.

Inną metodą pozyskiwania nowych spersonalizowanych GIF-ów jest tworzenie ich z wideo, a do tego istnieje wiele stron i aplikacji, chociaż najbardziej zalecanym jest GIF Maker.