Skip to content

Jak wysłać „Bomb Photos” na Instagram za pomocą aplikacji na Androida i iOS?

13 de październik de 2021

Jeden z najwybitniejsze cechy wiadomości na Instagramie Jest to opcja pozwalająca na wysyłanie samozniszczalnych plików, w celu uzyskania lepszego bezpieczeństwa elementów, które wysyłasz w rozmowach, funkcja ta nazywa się Instagram Direct, wtedy nauczymy Cię jak korzystać z funkcji Photo Bomb.

Jakie są różne ustawienia zdjęć Instagram Direct?

Jeśli Twoim zamiarem jest szukanie opcji przesyłania wiadomości, aby ukryj działania lub sytuacje, Instagram Direct to jedna z najlepszych platform do tego, w której możesz wysyłać wiadomości głosowe, zdjęcia, filmy lub inne pliki z opcją nie oglądania ich ponownie, jeśli opuścisz rozmowę.

Instagram Direct to funkcja, która powoduje, że nie możesz ponownie zobaczyć rozmowy, to znaczy po automatycznym wyjściu z tego narzędzia informacje, które tu mieszkają, zostaną zniszczone. Dzięki tej opcji nie będziesz mógł ponownie zobaczyć tymczasowych zdjęć, filmów ani innych plików. W tej funkcji istnieją różne konfiguracje, takie jak:

Zobacz tylko raz

Składa się z opcji, aby osoba zobaczyła go tylko raz, aby chronić twoje pliki, Instagram nie zabrania przechwytywania ekranu, ale mimo to powiadomi o akcji na czacie.

Pozwól zobaczyć ponownie

Dzięki tej opcji sprawisz, że osoba, która jest odbierając plik, zobacz ten element ponownie, to znaczy, gdy zamkniesz go za pierwszym razem, będziesz mógł go ponownie otworzyć.

Pozostań na czacie

Jeśli potrzebujesz osoby, aby zobaczyć ciągle plik którą wysyłasz, możesz nacisnąć tę opcję, ponieważ pozwoli to zachować zdjęcie tak długo, jak trwa rozmowa.

Jak wysłać autodestrukcyjne zdjęcie na Instagram?

Procedura korzystania z funkcji wiadomości o samozniszczeniu Jest bardzo prosty i łatwy w użyciu, z wyjątkiem przekazywanych wiadomości tekstowych i głosowych. Wykonaj poniższe czynności w zależności od urządzenia:

Z iOS

 1. Musisz mieć najnowszą wersję Instagrama na iOS, jeśli nie masz jej zaktualizowanej, aplikacja nie będzie działać dobrze.
 2. Po wejściu do aplikacji przejdź do opcji Feed.
 3. W tej funkcji masz możliwość wejścia na Instagram Direct.
 4. Będąc tutaj przejdź do czatu, na którym chcesz wpisać zdjęcie, które chcesz autodestrukcji.
 5. Wejdź do aparatu i wykonaj weź ze zdjęcia, które chcesz dodać.
 6. Następnie na dole wybierz opcję „Wyświetl raz”.
 7. Po przygotowaniu strzału naciśnij Wyślij.

 wyślij przez bombę zdjęć na Instagramie!

Z Androida

 1. Poprzez posiadanie pobrana aplikacja, musisz upewnić się, że masz najbardziej zaawansowaną wersję Instagrama, aby ją zweryfikować, możesz wykonać następujące czynności:
  1. Wejdź do Sklepu Google Play.
  2. Przejdź do ikony profilu.
  3. Następnie przejdź do aplikacji.
  4. Przejdź do aktualizacji i sprawdź, czy masz jakieś aktualizacja na Instagramie oczekujące i kliknij aktualizację.
 2. Teraz musisz wejść do aplikacji.
 3. Będąc na głównym ekranie aplikacji przejdź do funkcji Feed.
 4. Teraz kliknij ikonę papierowego samolotu, która znajduje się w opcji podawania, znajdują się one w części ekranu.
 5. Wchodząc w tę ikonę papierowego samolotu, wchodzisz do funkcji Instagram Direct.
 6. Teraz musisz kliknąć na tacce czatu i wybrać adres, na który zostanie wysłane zdjęcie, które ma ulec samozniszczeniu.
 7. Na tym czacie musisz nacisnąć kamerę.
 8. Zrób zdjęcie chcesz wysłać, możesz go edytować, umieszczając tekst, filtr lub emotikony.
 9. Ponieważ twoje zdjęcie jest gotowe od wybierz „Wyświetl raz” i prześlij. Dzięki tej opcji pojawi się tylko raz, a następnie nastąpi samozniszczenie.

Mając aktywowaną opcję Zobacz tylko raz, obraz ulegnie samozniszczeniu, gdy osoba lub osoby, które go otrzymają, zobaczą go, wchodząc na obraz na górze, zostanie pokazany czas, w którym mogą go obserwować, w przypadku, gdy zrób zdjęcie. Instagram zgłosi to do Ciebie. Podczas oglądania obrazu pojawi się tylko część zdjęcia, która mówi, że otrzymałeś obraz, nie pozostawiając śladu, jakie zdjęcie tam było.