Skip to content

Jak wypisać się i anulować moją subskrypcję FuboTV Bardzo proste!

10 de Maj de 2021

Zużycie seriale i filmy onlineCzy to za pośrednictwem którejkolwiek z platform streamingowych, czy jakiejkolwiek strony internetowej, dziś stało się to bardzo powszechne, szczególnie teraz w przypadku problemów z pandemią, w których wszyscy musimy dbać o siebie i lepiej jest pozostać w domu.

Czasami te platformy stają się całkowitym cudem i zmieniają nasze życie, ale innym razem po prostu nie podoba nam się model ani forma tej platformy iz tego czy innego powodu wolimy anulować subskrypcję na tej platformie.

Dzisiaj, patrząc na to, jak to się robi, będziemy mówić konkretnie o FuboTV, alternatywnej platformie, która stała się popularna. Ale w tym przypadku postaramy się wyjaśnić jak zrezygnować z subskrypcji lub anulować wspomnianą subskrypcję.

Co to jest FuboTV?

FuboTV jest jedną z platform odpowiedzialnych za dostarczanie nam plików katalog kanałów w którym możemy cieszyć się kilkoma z nich, które stały się popularne w obecnej erze w sygnale satelitarnym, gdzie można uzyskać doskonały odbiór sygnału lub drogą kablową.

Dzięki temu możliwe jest oglądanie kanałów sportowych do ulubionych kanałów maluchów w domu, w bardzo podobny sposób, jak robi to platforma Pluto TV, ale z tą różnicą, że w fuboTV istnieje metoda płatności wynosząca około 4,99 euro miesięcznie.

Powody rezygnacji z subskrypcji

Istnieje kilka powodów, dla których tak się dzieje, a prawda jest całkiem zrozumiała, ponieważ jednym z nich jest subskrybowanie, a kiedy już będziesz mógł cieszyć się tym kontem, po prostu nie podoba mi się projekt strony internetowej lub kanały oferowane przez wspomnianą stronę.

Następnym powodem są bardziej ekonomiczne kwestie, w których rezygnujesz z subskrypcji, ponieważ nie masz niezbędnych pieniędzy na opłacenie miesięcznej opłaty za wspomnianą stronę lub z drugiej strony, że masz tylko zasubskrybował wersja próbna i po prostu nie chcesz już korzystać z tej platformy.

Jak anulować lub zrezygnować z subskrypcji FuboTV?

Ważne jest, aby pamiętać, że gdy Twoja subskrypcja zostanie anulowana, gdy jesteś w środku okresu próbnego, absolutnie nic nie zostanie obciążone, ale niestety nie będziesz mógł cieszyć się kolejnym okresem próbnym z tymi samymi danymi.

Wyjaśniono już powody, dla których większość ludzi decyduje się na anulowanie subskrypcji, aby to zrobić jest naprawdę łatwe, wystarczy wykonać następujące kroki:

wypisz się na fubotv

  1. Przede wszystkim musisz wejść do wybranej przeglądarki, a kiedy już w niej, musisz wpisać w pasku wyszukiwania „fubotv”. Znajdź i wybierz pierwszą opcję.
  2. Po wejściu na stronę musisz wejść na swoje konto, podając swój adres e-mail i hasło.
  3. Następnie naciśnij swoje konto i wprowadź je.
  4. Już na swoim koncie musisz kliknąć sekcję, w której jest napisane „moje konto”, która znajduje się w prawej górnej części ekranu.
  5. Po wejściu na „moje konto” wystarczy poszukać opcji „subskrypcja i rozliczenia”. Kliknij na to.
  6. Musisz przejść do dolnej środkowej części ekranu i nacisnąć w miejscu, w którym jest napisane „anuluj subskrypcję”.
  7. Po tym otworzy się okno, w którym zostaniesz zapytany, czy wolisz tymczasowo wstrzymać swoje konto, czy wręcz przeciwnie, jeśli chcesz je całkowicie usunąć, w takim przypadku musisz nacisnąć lewą opcję „dokończ anulowanie”.
  8. Pojawi się następujące okno, w którym zostaniesz potwierdzony, że pomyślnie anulowałeś konto, po prostu naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „ok” na czerwono.
  9. Gotowy od teraz subskrypcja jest anulowana.

Wstawiać komentarze

aby ulepszyć wszystko na tej stronie, z płatności lub projektowania w ogóle, Dają ci możliwość komentowania lub komentowania i wysyłania ich do nich w następujący sposób, co jest naprawdę bardzo proste.

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków strona wyświetli szereg opcji, w których zapytają Cię o powód anulowania, wystarczy wybrać, który był Twój i to wszystko. Jeśli nie możesz go znaleźć, wybierz „inne” i ręcznie wpisz przyczynę.