Skip to content

Jak wymienić osobę w filmach TikTok – Android i iPhone

22 de październik de 2021

Aplikacja TikTok stała się bardzo popularną siecią społecznościową, która umożliwia przesyłanie treści za pomocą krótkich filmów, które można wykorzystać nie tylko do rozrywki, ale także przesłać treści dotyczące swojej firmy lub przedsięwzięcia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, w tym artykule szczegółowo wyjaśnimy każdy z kroków, które musisz wykonać, aby wspomnij o przyjacielu w filmach, na przykład udostępnianie zawartości poprzez pobieranie lub wysyłanie łącza wideo do znajomych. Co jest niezwykle przydatne do lepszego pozycjonowania treści.

Jaka jest procedura, aby móc wspomnieć o przyjacielu w filmach TikTok?

Istnieją różne sposoby wspominania innych użytkowników lub znajomych w filmach TikTok, w tym celu musisz wykonać szereg kroków, które będą zależeć od tego, jak chcesz wspomnieć o innych osobach w swoich filmach. Można to zrobić na kilka sposobów, za pomocą komentarza lub jeśli nagrałeś wideo na swoim profilu TikTok.

Jako komentarz

Jeśli chcesz wspomnieć o znajomym lub innym użytkowniku w TikTok z opcji komentarzy, musisz wybrać wideo w którym chcesz wspomnieć o tej osobie.

Następnie wybierz ikonę komentarzy, gdy już tam będziesz, musisz wpisz nazwę użytkownika tego znajomego, o którym chcesz wspomnieć w filmie. Gdy pojawi się nazwa użytkownika, musisz ją wybrać, aby była wymieniona w filmie.

Jeśli nagrałeś wideo dla swojego profilu

Jeśli nagrałeś wideo dla swojego profilu TikTok i chcesz wspomnieć lub oznaczyć konkretnego znajomego lub użytkownika, musisz skonfigurować wideo, które chcesz przesłać, gdy masz zamiar opublikować go w swoim profilu, naciśnij opcję „Znajomi”. Następnie wpisz nazwę użytkownika osoby, którą chcesz otagować w swoim filmie, i wybierz ją.

Gdy Twój film zostanie opublikowany, ta nazwa użytkownika wymieniona w Twoim filmie pojawi się w opisie, który umożliwia innym użytkownikom wejście do tego profilu w celu przeglądania jego zawartości i śledzenia tego konta, jeśli chcą. Ponieważ zwykle ludzie korzystający z tej nowej aplikacji spędzają godziny na konsumowaniu wyświetlanych tam treści.

Liczba nazw użytkowników, które możesz oznaczyć lub wymienić w swoich filmach, jest nieograniczona, ale wszyscy Twoi znajomi są rzadko wymieniani w TikTok.

Jak jeszcze możesz udostępniać treści TikTok znajomym?

Jeśli chcesz udostępnić zawartość filmów TikTok znajomym, można to zrobić szybko i łatwo na dwa sposoby, tutaj wyjaśnimy, jakie kroki należy wykonać, aby osiągnąć to bez żadnych niedogodności.

wysyłaj filmy tiktok do znajomych

Pobierz i wyślij

Aby pobrać i wysłać znajomym dowolny film z TikTok, po prostu musisz wykonać kilka kroków. Aby wysłać filmy TikTok

  • Otwórz swoje konto TikTok i wybierz film, który najbardziej Ci się podoba. Jeśli nie masz konta, możesz dowiedzieć się, jak je założyć tutaj.
  • W filmie musisz wybierz w opcji udostępniania.
  • Tam zobaczysz małe menu z różnymi opcjami udostępniania wideo za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Jeśli chcesz zamiast wysyłać filmy do znajomych pobierz filmy TikTok i zapisz je w swojej mobilnej galerii, musisz wykonać następujące kroki:

  • Musisz nacisnąć i przytrzymać film, który chcesz pobrać.
  • Zobaczysz opcję „Pobierz”, który musisz wybrać, a plik wideo zacznie się pobierać.
  • Po pobraniu film zostanie zapisany w Twojej galerii zdjęć, którą możesz udostępnić znajomym.

Wyślij link do filmu przez sieci

Jeśli nie chcesz pobierać wideo TikTok lub bezpośrednio wspominać o swoich znajomych, możesz skopiować link wideo i wyślij go swoim znajomym za pomocą prywatnego czatu, aby mogli bez problemu obejrzeć wideo lub pobrać wideo.