Skip to content

Jak wyłączyć powiadomienia z mojego konta na Twitterze – na Androidzie i iPhonie?

27 de wrzesień de 2021

Bez wątpienia sieci społecznościowe stały się najbardziej odpowiednim środkiem komunikacji i sieć społecznościowa Twitter nie jest wyjątkiem. Dlatego możemy być informowani o wszystkim, co się dzieje. Ale jeśli mamy wielu obserwujących, możemy być przytłoczeni dużą liczbą otrzymywanych powiadomień, więc nauczymy Cię jak wyłączyć powiadomienia Twittera z telefonu komórkowego?.

Jak dobrze wiemy, ta platforma oferuje nam szeroką gamę funkcji, które pozwalają nam bardzo szybko i łatwo komunikować się z naszymi obserwatorami. Możesz nawet wiedzieć, kto i ile osób widziało tweeta, bardzo ciekawa funkcja. Istnieją jednak inne funkcje, które zamiast nam pomóc, mogą nie wydawać się zbyt denerwujące, a jedną z nich są powiadomienia.

Następnie pokażemy Ci bardzo praktyczny samouczek, który pomoże Ci nie tylko wyłącz powiadomienia Twittera na telefonie komórkowym. Czy to Android czy iPhone, pomoże Ci również otrzymywać tylko te powiadomienia, które chcesz. Zobaczmy więc, jakie kroki należy wykonać, aby móc odpocząć od tej popularnej sieci społecznościowej.

Jak skonfigurować powiadomienia, które chcę otrzymywać i te, których nie otrzymuję?

Twitter ma wiele funkcji, o których możesz nie wiedzieć, a jedna z nich pozwoli Ci otrzymywać powiadomienia, których potrzebujesz. Aby rozpocząć, musisz wejść do aplikacji Twitter i zalogować się. Pamiętaj, że ta sieć społecznościowa umożliwia powiązanie konta z profilem na Facebooku, aby mieć szybsze logowanie.

Po wejściu do aplikacji musisz nacisnąć ikonę Menu, aby wyświetlić opcje. W tym przypadku należy wybrać opcję „Konfiguracja” i wybrać konto, które chcesz zmodyfikować. Następnym krokiem będzie wybranie opcji „Powiadomienia”, a zobaczysz, że teraz wyświetlane są nowe opcje.

W tym oknie będziesz mieć możliwość wybierz te powiadomienia, które chcesz lub nie chcesz otrzymywać, wśród nich są „retweety”. „Ulubione”, „Wzmianki i tagi”, „Nowi obserwatorzy”, „Tweety”, „Powiadomienia na Twitterze” i „Wiadomości bezpośrednie” itp.

Jaka jest procedura wyłączania wszystkich powiadomień na Twitterze?

Powiadomienia mogą być zasobem, z którego wszyscy korzystamy, aby w czasie rzeczywistym wiedzieć, co dzieje się w naszej społeczności. Ale czasami trzeba zrobić sobie przerwę, zapomnieć na chwilę o tym, co się dzieje i poświęcić trochę czasu dla siebie. Pokażemy Ci wtedy jaka jest procedura usuwania powiadomień, w zależności od systemu operacyjnego urządzenia mobilnego, z którego korzystasz:

Na Androidzie

w Urządzenia z systemem Android musisz wprowadzić ustawienia telefonu, następnie w oknie, które się wyświetli, musisz poszukać opcji „Aplikacja” lub „Aplikacje”. Teraz na ekranie pojawi się lista wszystkich aplikacji zainstalowanych na telefonie komórkowym, a następnie wyszukaj „Twitter”. Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym będziesz przewijać w dół, aż znajdziesz opcję „Powiadomienia”.

wyłącz powiadomienia na Twitterze

Na koniec poszukaj opcji „Zablokuj wszystko” i przesuń przełącznik w prawo, aby aktywować tę funkcję. I w ten sposób Zablokowałeś wszystkie powiadomienia otrzymywane z Twittera. Ale możesz również chcieć wiedzieć, jak zamknąć sesję Twittera na Androidzie, gdy powiadomienia zostaną dezaktywowane, możesz chcieć całkowicie odpocząć od aplikacji.

Na iPhonie

Jeśli w twoim przypadku używasz iPhone’a, zamierzasz wykonać poniższą procedurę, najpierw wprowadź ustawienia smartfona. Zobaczysz teraz listę opcji i kliknij „Powiadomienia”, wszystkie zainstalowane aplikacje będą teraz wyświetlane natychmiast. Wybierz Twittera, który będzie pod koniec, ponieważ są uporządkowane alfabetycznie.

Teraz znajdziesz opcję „Zezwalaj na powiadomienia”, która oczywiście zostanie aktywowana, aby zmienić ten parametr, musisz przesunąć przycisk w lewo. Gdy to zrobisz, przycisk zmieni kolor, wskazując, że powiadomienia zostały wyłączone.

Jak modyfikujemy powiadomienia push naszego konta na Twitterze?

Twitter zawiera teraz nową funkcję, która umożliwia otrzymywanie powiadomień push w dowolnym momencie, niezależnie od tego, czy w danej chwili używasz telefonu komórkowego. Możesz je aktywować lub dezaktywować w dowolnym momencie, aby modyfikować powiadomienia push musisz wykonać te proste kroki:

Najpierw zaloguj się do Twittera, w tym celu wpisz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, a następnie hasło, a następnie przejdź do ikony swojego profilu. Będzie on znajdować się u góry ekranu, następnym krokiem jest wybranie opcji „Ustawienia i prywatność”.

Teraz musisz wybrać opcję ’Powiadomienia”, a następnie kliknij „Powiadomienia push”. Następnie wystarczy wybrać te „powiadomienia push”, które chcesz otrzymywać.

Twitter blokuje sieć

Co mam zrobić, aby wyłączyć powiadomienia o moim koncie Twitter w mojej poczcie e-mail?

Możesz też stale otrzymywać alerty z Twojego konta na Twitterze w e-mailu. A jeśli ta sytuacja doprowadza Cię do szału, powinieneś wiedzieć, że istnieje możliwość dezaktywacji tych alertów. Jednak, aby móc wykonać tę operację, konieczne jest wejście na Twittera z jego wersji internetowej i zalogowanie się z tego miejsca.

Gdy już będziesz na swoim koncie, musisz wyświetlić menu opcji i w tym celu kliknij ikonę koła zębatego. A teraz wybierzesz opcję „Ustawienia”, teraz przejdź do sekcji „Powiadomienia e-mail”, którą znajdziesz po lewej stronie ekranu. Gdy to zrobisz, zobaczysz przycisk „Dezaktywuj”, który musisz wybrać.

Jeśli chcesz otrzymywać tylko niektóre e-maile, możesz dokonać tej zmiany i w tym celu musisz przejść do sekcji „Działania związane z Tobą i Twoimi tweetami”. Znajdziesz tam kilka opcji, które możesz wybrać zgodnie ze swoim priorytetem. Tak kończy się ten artykuł, który pokazał, jakie to proste blokuj powiadomienia na Twitterze z telefonu komórkowego.