Skip to content

Jak wyłączyć powiadomienia na Instagramie, które docierają na Twój e-mail?

23 de październik de 2021

Podczas tworzenia konta w sieci społecznościowej jednym z jego najlepszych atrybutów jest powiadamianie nas o różnych publikacjach lub komentarzach naszych znajomych lub obserwatorów. I to w dowolny sposób, zarówno z aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie komórkowym, jak i na pocztę. A ponieważ wiemy, że może to być denerwujące, tutaj Cię nauczymy jak wyłączyć powiadomienia z Instagrama na swój e-mail?.

Instagram to platforma, która informuje Cię o wszystkim, co dzieje się wokół Twoich znajomych i osób, które obserwujesz. Jeśli się uwzględni za jego pośrednictwem będziesz otrzymywać powiadomienia o różnych wydarzeniach, które przeprowadzają. Ale możesz także udostępnić Rolki, które Ci się podobają w Instagram Stories, tak wszechstronna i funkcjonalna jest ta platforma.

I choć otrzymywanie powiadomień może być bardzo przydatne, Instagram pozwala na przekierowanie niektórych z nich na Twój adres e-mail. I że w pewnym momencie możesz być przytłoczony kwotą, którą możesz otrzymać, zwijając skrzynkę. Więc jeśli zdecydowałeś wyłącz powiadomienia na Instagramie przychodzące na Twój e-mail, tutaj powiemy Ci, jak to zrobić.

W jaki sposób Instagram ma powiadamiać o wszystkim swoich użytkowników?

Aplikacja Instagram oferuje swoim użytkownikom skuteczny sposób powiadamiania ich, gdy jeden z ich obserwujących wykonał jakąś aktywność. Ta forma powiadomienia jest znana jako powiadomienia i możesz je otrzymywać w Aplikacji w formie powiadomień Push. Lub też za pośrednictwem powiadomień e-mail lub SMS, a najczęściej są to:

Według powiadomień aplikacji

Powiadomienia, które możesz otrzymywać z aplikacji Instagram, mogą być bardzo zróżnicowane i można je uzyskać w sekcji „Powiadomienia push”. Jeśli aktywujesz je wszystkie, nie przestaniesz otrzymywać powiadomień o powiadomieniach, ponieważ jest ich bardzo dużo. Dobrą rzeczą jest to, że możesz aktywować te, których otrzymaniem naprawdę jesteś zainteresowany, wśród tych powiadomień są:

 • Powiadomienia o opiniach
 • Powiadomienia „Lubię to”.
 • Powiadomienia „Lubię to” w komentarzach.
 • Powiadomienia „Lubię to” na zdjęciach, na których się pojawiasz.
 • Zaakceptowano powiadomienia o prośbach uzupełniających.
 • Powiadomienie o nowych obserwujących.
 • Powiadomienie aplikacji grupowej.
 • Powiadom znajomych na Instagramie.
 • Powiadomienie o bezpośrednim żądaniu na Instagramie.
 • Powiadomienie o zdjęciu, w którym się pojawiasz
 • Powiadomienie o nowych produktach
 • Powiadomienie o przypomnieniach.
 • Bezpośrednie powiadomienie wideo.
 • Zgłoszenie obecności.
 • Powiadomienie o pierwszej publikacji i historii.
 • Powiadomienie o rekomendacjach dla innych kont.
 • Powiadomienie o czacie wideo
 • Powiadomienie we wzmiance w prezentacji.

Z wiadomościami SMS

Teraz w ustawienia powiadomień które możesz otrzymywać, w sekcji Powiadomienia przez e-mail i SMS możesz ustawić aktywację lub dezaktywację powiadomień, które przychodzą do Ciebie w wiadomości tekstowej. Tę opcję znajdziesz na końcu tej sekcji pod nazwą „Wiadomość tekstowa (SMS)”.

Poprzez e-maile

W tej samej sekcji „Powiadomienia przez e-mail i SMS” znajdziemy opcje, które włączyć lub wyłączyć powiadomienia które docierają do nas pocztą. Wśród nich są „E-mail z informacją zwrotną”, „E-mail produktu”, „E-mail z przypomnieniem” i „E-mail z wiadomościami”.

sieci otrzymują e-maile

Ile rodzajów e-maili zazwyczaj wysyła Ci Instagram?

Powiadomień, które możemy otrzymać na nasz adres e-mail, nie jest tak dużo, jak tych, które możemy otrzymać z Aplikacji. Ale jeśli mamy dużą liczbę obserwujących i mamy aktywną tę opcję, skrzynka odbiorcza naszej poczty zapełni się w pośpiechu. Następnie wyjaśnimy jaki rodzaj poczty otrzymamy W każdym.

Powiadomienia e-mail dla wiadomości

Po aktywowaniu opcji ’Wiadomości tekstowe (SMS)’otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę e-mail. Wskazując, że otrzymałeś SMS-a na smartfona, pamiętaj, że tę opcję możesz wyłączyć za pomocą przełącznika po jego prawej stronie.

Przypomnienia

W przypadku, gdy aktywowałeś opcję ’E-mail z przypomnieniami „”, otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę e-mail. Wskazuje, że masz powiadomienie na smartfonie, którego jeszcze nie widziałeś. W ten sam sposób możesz wyłączyć tę opcję za pomocą przełącznika, który znajdziesz obok opcji.

Promocja produktu

Jeśli aktywowałeś opcję ’E-maile dotyczące produktów „” otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę e-mail. Dzięki temu otrzymasz sugestie dotyczące różnych programów, aplikacji lub narzędzi, których możesz używać na przemian z aplikacją Instagram.

skonfiguruj powiadomienie na Instagramie

Istotne wiadomości

Po aktywowaniu opcji „Wiadomości e-mail” będziesz otrzymywać wiadomości na swoją skrzynkę e-mail. W którym poinformuje Cię o wszystkie wiadomości, które Instagram wdrożył lub planuje wdrożyć na platformie. Pamiętaj, że jeśli nie chcesz otrzymywać tego typu powiadomień, możesz je dezaktywować za pomocą przełącznika, który znajdziesz obok opcji.

Jak skonfigurować odbieranie e-maili przez Instagram?

Odbiór powiadomień przez Instagram jest w pełni konfigurowalny i możesz wykonać tę operację w bardzo prosty sposób ze swojego urządzenia mobilnego. Czy to Android czy iOS, ale pozwala to również na wykonanie tej konfiguracji z komputera. Zobaczmy więc, jakie kroki podjąć, aby skonfigurować odbiór e-maili z Instagrama na każdym urządzeniu.

Dzięki aplikacji na Androida

ten pierwszy krok do konfiguracji powiadomień Będzie to wejście do aplikacji i zalogowanie się na swoje konto na Instagramie. Gdy znajdziesz się w swoim profilu, przejdź do prawego górnego rogu i kliknij ikonę z trzema poziomymi liniami. Ta akcja wygeneruje menu na ekranie i klikniesz opcję „Ustawienia” i zostaniesz przeniesiony do jego okna.

Zobaczymy w nim kilka sekcji, wśród których znajdują się „Reklamy”, „Konta”, „Bezpieczeństwo”, „Obserwuj i zapraszaj znajomych” oraz „Powiadomienia”. Klikamy na to drugie i przejdziemy teraz do nowego okna, w którym zobaczymy dwie opcje. „Powiadomienia push” oraz „Powiadomienia e-mail i SMS” w naszym przypadku naciśniemy to drugie.

człowiek widzi aplikację na Androida

W kolejnym oknie będziemy mieli opcje powiadomień, które możemy otrzymać e-mailem. Które mają przełącznik po prawej stronie, aby aktywować te opcje, wystarczy przesunąć ten przełącznik w prawo. W przypadku chęci wyłącz wszystkie opcje powiadomień e-mail, musisz przesunąć przełącznik w lewo

Z wersji na iOS

Jeśli używasz urządzenia, które działa z systemem iOS, czynności, które należy wykonać, aby skonfiguruj powiadomienia e-mail są bardzo podobne. Najpierw wejdź do aplikacji, a następnie zaloguj się raz do swojego profilu, naciśnij ikonę z trzema kropkami i wybierz opcję „Ustawienia”. W tym oknie będziesz wyszukiwać i wybierać, klikając sekcję „Powiadomienia”.

Następnym krokiem jest wybranie opcji ’Powiadomienia e-mail i SMS „” iw ten sposób zostaniesz zabrany do jego okna. Tutaj zobaczysz różne opcje, które możesz skonfigurować i wolisz wybrać te, które chcesz dezaktywować lub pozostawić aktywne.

Z twoim komputerem

Z komputera osobistego jest to również bardzo proste skonfiguruj powiadomienia e-mail które przychodzą do ciebie z Instagrama. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do przeglądarki, aby uzyskać dostęp do głównej strony Instagrama. Następnym krokiem będzie podanie adresu e-mail i hasła dostępu do konta, a teraz musisz przejść do swojego profilu i aby to zrobić, kliknij swoją nazwę użytkownika.

kobieta odbierająca e-maile na Instagramie

Następnym krokiem jest wybranie sekcji „Ustawienia”, a następnie wybranie opcji „Powiadomienia”, a następnie „Powiadomienia e-mail i SMS „”. Na tym nowym ekranie będziesz mógł skonfigurować żądaną opcję i aktywować, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia lub dezaktywować te, których nie chcesz otrzymywać do swojej skrzynki odbiorczej.

Co możesz zrobić, aby zmienić adres e-mail zarejestrowany na Instagramie?

Jedną z opcji, które możesz wybrać, jest zmień adres e-mail, który zarejestrowałeś na swoim koncie na Instagramie. W ten sposób nie będzie konieczne dezaktywowanie powiadomień e-mail, ale w tym celu musisz użyć alternatywnego konta e-mail. Aby uniknąć zwinięcia skrzynki odbiorczej osobistego e-maila, poniżej znajdują się kroki, które należy wykonać.

Z Androida

Jeśli korzystasz z urządzenia z Androidem, kroki, które należy wykonać, są bardzo prosteNajpierw kliknij ikonę Instagram, aby wejść do aplikacji. W środku przejdź do swojego profilu, a następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Edytuj profil”. W sekcji „Informacje o profilu” znajdziesz adres e-mail, który zarejestrowałeś podczas tworzenia konta.

Następnym krokiem jest kliknięcie adresu e-mail do edycji, przejście do wpisania nowego adresu. Aby zakończyć i zarejestrować nowe informacje, musisz kliknąć opcję „Gotowe”. Natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą kod potwierdzający, otwórz wiadomość, aby potwierdź swój nowy adres e-mail.

osoba ustawiona na instagramie

Na iPhonie

Podobnie będziemy postępować na urządzeniu z systemem iOS, najpierw wejdź do aplikacji Instagram. Podczas gdy w swoim profilu wybierz opcję „Edytuj profil”, w tym nowym oknie zlokalizujesz Twoje dane osobowe, które podałeś podczas tworzenia konta. W naszym przypadku musisz wyszukać i kliknąć adres e-mail, który chcesz edytować.

Następnym krokiem jest wpisanie nowego adresu e-mail, a następnie kliknięcie opcji Gotowe. Ta czynność spowoduje automatyczne wysłanie kodu weryfikacyjnego na skrzynkę odbiorczą nowego adresu e-mail. Przejdź do otwarcia, a adres e-mail zostanie potwierdzony, a tam od teraz będziesz otrzymywać powiadomienia na e-mail z Instagrama.

Ze stroną internetową

Z oficjalnej strony na Instagramie, wchodząc z komputera, również możesz zmienić swój adres e-mail. Aby to zrobić, wejdź na stronę i wprowadź swoje dane, aby się zalogować, teraz kliknij swoją nazwę użytkownika, aby wejść do swojego profilu. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Edytuj profil” w następnym oknie, kliknij adres e-mail do zmiany.

Wpisz nowy adres i kliknij „Gotowe”, aplikacja Instagram wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Które musisz otworzyć, aby przeprowadzić ten proces i voila, Twój nowy adres e-mail został ustanowiony. Tak proste i szybkie, jak ustawianie czasu w swoich historiach na Instagramie w różnych formatach.

dołącz do naszego kanału telegram