Skip to content

Jak wykreślić teksty w różnych kształtach na Discordzie z komputera?

16 de luty de 2022

Discord to bardzo wszechstronny program cyfrowy, chociaż został specjalnie zaprojektowany dla graczy, jest obecnie jednym z najczęściej używanych serwerów dzięki jego wielofunkcyjności. Jest to doskonała aplikacja do tworzenia kanałów i dodawania znajomych do czatu online i podzielania tych samych zainteresowań.

Sekcja wiadomości jest niezbędna, aby gracze mogli cieszyć się pobytem i dzielić się doświadczeniami ze znajomymi w czasie rzeczywistym, nawet sposób, w jaki piszesz do znajomych, może być ciekawym i zabawnym doświadczeniem. W rzeczywistości Discord ma funkcję, która pozwala przekreślić tekst. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym trochę więcej, czytaj dalej uważnie, ponieważ ten post wyjaśnia jak przekreślać teksty na różne sposoby na Discord z komputera.

Co zrobić, aby wykreślić teksty z 'Virgulilla’ na Discordzie?

Platforma Discord naprawdę stała się jednym z ulubionych dla wielu ludzi na całym świecie, nie tylko w społeczności graczy, ale także w branży zawodowej, wielu zdecydowało się z niej korzystać ze względu na niskie zużycie zasobów, prosty interfejs, łatwość obsługi, oraz posiadanie narzędzi do czatu głosowego, wiadomości błyskawicznych, połączeń i połączeń wideo.

Twórcy tej platformy byli odpowiedzialni za zapewnienie wszystkiego, co niezbędne, aby przekształcić ją w skuteczne narzędzie dla wszystkich, w tym sensie umożliwiła różne formy pisania na czacie, w ten sposób jej użytkownicy mogą wyrażać się w tak, jak chcą. Zacznijmy więc od przekreślenia, formatu tekstu, którego wielu uwielbia używać, więc zobaczmy dwa sposoby na przekreślenie tekstów 'tyldą’.

Z klawiaturą laptopa „Ctrl + Alt + ~”

Korzystanie z przekreślenia tekstu w Discord to świetne narzędzie, które pozwala wyrazić siebie w ostrożny sposób, co więcej, dla graczy, którzy zwykle używają sarkastycznego tonu do czatowania z innymi graczami, jest to bardzo przydatne źródło dla nich. Bez zbędnych ceregieli, teraz zobaczmy, jak możesz przekreślony tekst za pomocą tyldy z klawiaturą laptopa.

Wstawiając tyldę ( ̴ ) w tekście, który chcesz wysłać, możesz go łatwo przekreślić. Ten symbol jest umieszczony na klawiaturze komputera, a konkretnie na klawiszu z cyfrą 4, więc aby go umieścić, wystarczy przytrzymaj Ctrl + Alt + 4 I to tyle, robiąc to w ten sposób podczas pisania tekstu przekreślenie zostanie umieszczone automatycznie.

Z drugiej strony, jeśli jesteś częstym użytkownikiem, ale nie znasz poleceń umożliwiających bezpośredni dostęp do różnych funkcji tej platformy, poinformujemy Cię o najlepszych skrótach do użycia w Discordzie, klikając w poprzedni link, który poznasz niektórzy z nich.

urządzenia elektroniczne z aplikacją discord

Z klawiaturą komputerową „NumLock + Alt +126”

Innym sposobem na umieszczenie tyldy na komputerze w celu przekreślenia tekstu jest użycie kombinacja klawiszy NumLock + Alt + 126, naciskając te klawisze możesz łatwo uzyskać symbol tyldy. Dlatego korzystając z Discord w przeglądarce, możesz uzyskać dostęp do sekcji czatu i pisać teksty w tym formacie do znajomych lub partnerów kanału.

Gdzie można umieścić tyldę w tekstach na Discordzie?

Tego typu formatowania można użyć do podkreślenia tekstu, który został usunięty, ale tak naprawdę nie został. Aby przekreślić tekst, musisz umieść dwie tyldy przed tekstem i na końcu tego samego. Gdy to zrobisz, natychmiast zostanie wyświetlony komunikat z informacją, że do tej wiadomości zastosowano formatowanie przekreślone, a tekst zostanie automatycznie przekreślony w środku tekstu.

Z drugiej strony, jeśli chcesz cofnąć ten proces i edytować wiadomość po jej wysłaniu, musisz nacisnąć trzy punkty, które są wyświetlane podczas przesuwania kursora przez wiadomość, o ile ją nacisnąłeś , musisz tylko zmodyfikować tekst tak, jak chcesz. Jak widać, przekreślenie tekstu na Discordzie jest łatwe i szybkie.

Jakich innych metod możesz użyć do dostosowania tekstów na Discordzie?

Fakt, że aplikacja Discord ma różne dostępne formaty tekstu, wynika z język edycji o nazwie „Markdown”, język ten umożliwia zmianę wyglądu i stylu tekstu, dzięki czemu komunikat jest pisany przekreśleniem, kursywą, pogrubieniem i podkreśleniem. Następnie zobaczmy te inne metody dostosowywania tekstów na Discordzie.

Aplikacja Discord na telefon komórkowy

Kursywa i pogrubiony tekst

Jak wspomniano, kursywa i pogrubienie tekstu to coś, co możesz zrobić na Discordzie. W takich przypadkach nie trzeba używać poleceń ani skrótów, co jest znacznie prostsze. Tylko z umieść gwiazdkęna początku i na końcu

, podczas wysyłania wiadomości pojawi się kursywa. Z drugiej strony, aby użyć pogrubionego formatowania w tekście, umieść dwie gwiazdki (**) na początku i na końcu wiadomości.

Litery z podkreśleniami Podkreślanie przydaje się, gdy chcemy podkreślić lub nadać wagę pisanej wiadomości, jeśli chcesz podkreślić tekst dodaj dwa podkreślenia

(__) na początku i na końcu pisma i pojawi się w tym formacie podczas wysyłania. Z drugiej strony, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące niektórych funkcji lub problemów technicznych, nie wahaj się skonsultować z ich asystentami na stronie Discord.

dołącz do naszego kanału telegram