Skip to content

Jak wykonać twardy reset lub sformatować Samsunga Galaxy J2, J5 lub J7?

18 de luty de 2023

Samsung J2 ma wiele wersji, samouczek, który pokażemy poniżej, aby móc go sformatować lub zresetować do ustawień fabrycznych, działa dla każdego z nich. Niezależnie od tego, czy masz tzw Samsung J2 2015, Samsung J2 2016, J2 Pro lub Samsung Galaxy J2 PrimeTo nie ma znaczenia, dla każdej z tych wersji ten samouczek do sformatowania działa doskonale i nie będziesz mieć żadnego problemu.

Jak sformatować lub zresetować Samsung J2

Trzeba wziąć pod uwagę, że telefony komórkowe działają w podobny sposób jak komputery, im więcej masz rzeczy, tym krok po kroku staje się coraz wolniejszy, jest to coś niezwykle normalnego. Zwłaszcza jeśli zainstalujesz wiele aplikacji na telefonie komórkowym, będzie on działał coraz wolniej, więc od czasu do czasu musisz go zresetować do ustawień fabrycznych, aby całkowicie go „wyczyścić”. iw ten sposób zapomnieć o powolności i wszystkich tego rodzaju problemach.

Temat jest oczywisty, gdy robimy a Twardy reset lub reset do ustawień fabrycznych dzieje się tak, że tracimy wszystkie dane mobilne, to znaczy tracimy zdjęcia, kontakty, wszystko. Na szczęście na ogół wszystkie są zapisane na koncie Gmail, po ponownym załadowaniu konta po ponownym uruchomieniu telefonu komórkowego wszystko wygląda tak, jak było wcześniej, więc nie martw się o to. Jedyne, czego powinieneś się upewnić, to nie pobierać ponownie tak wielu aplikacji, ponieważ wrócisz do tego samego, co zawsze.

Przywracanie ustawień fabrycznych Samsung J2

Przede wszystkim musisz całkowicie wyłączyć telefon komórkowy, po wyłączeniu zamierzasz przytrzymać wciśnięte klawisze głośność + dom + zasilaniepozostaw je wciśnięte przez chwilę, kilka sekund, a następnie zwolnij, aby włączyć ekran.

Zobaczysz kilka opcji, tutaj musisz użyć klawiszy głośności w górę iw dół, aby poruszać się po menu, poszukaj opcji, która mówi „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne” teraz potwierdź przyciskiem zasilania i poczekaj na zakończenie procesu.

Po zakończeniu będziemy musieli udać się tam, gdzie jest napisane „Teraz uruchom system ponownie”i ponownie potwierdzamy przyciskiem zasilania, czekamy na ponowne uruchomienie, co za pierwszym razem może potrwać trochę dłużej niż zwykle, a po uruchomieniu konfigurujemy wszystko tak, jakbyśmy go dopiero kupili i to wszystko, to takie proste zresetuj nasz Samsung Galaxy J2 do ustawień fabrycznych i ponownie działaj płynnie i płynnie.

Jak sformatować lub zresetować Samsung J5?

Formatowanie i resetowanie Samsunga J5 jest czymś, nad czym wszyscy cały czas się zastanawiają, jak szybko wykonać tę procedurę, ponieważ jest ona skomplikowana na tym wspaniałym telefonie, jak większość telefonów oferowanych przez tę firmę, ale oczywiste jest, że podczas korzystania z telefonu komórkowego z czasem czujemy, że staje się on coraz wolniejszy, jest to coś normalnego, biorąc pod uwagę całe wykorzystanie, jakie dajemy mu między grami, dla tych graczy, a zdjęcia, czaty, notatki głosowe, muzyka, Internet wśród inne, dlatego zawsze zaleca się zastosowanie twardego resetu do naszego Samsunga Galaxy j5 Należy to zrobić przynajmniej raz lub dwa razy w roku, aby zapewnić prawidłowe działanie sprzętu, ponieważ aplikacje są przechowywane w plikach pamięci podręcznej, co powoduje, że telefon po pewnym czasie ma problemy z wydajnością, albo z powodu powolności , albo zawiesza się bez wyraźnego powodu uruchamia się ponownie, pamięć lub procesor jest zużywany bez wyraźnego powodu, dlatego ważne jest zresetowanie Samsunga j5.

Przywróć ustawienia fabryczne lub zresetuj Samsung J5

Jeśli jesteś dość solidny w decyzji o przełączeniu telefonu w tryb fabryczny, musisz być przekonany, że wykonanie tego procesu usuwa wszelkie ślady istniejących plików, zdjęć, filmów, kontaktów, wszystkiego, co jest w pamięci telefonu na ten moment, Został usunięty, więc lepiej zrobić kopię zapasową i aby Twoje pliki były idealnie zapisane, w tym sensie, gdy zakończy się proces formatowania telefonu lub resetowania Samsunga j5, nie będziemy w stanie odzyskać niczego, co zostało utracone po przywróceniu telefon do stanu fabrycznego.

Jak zresetować Samsunga J5

  1. naładuj baterię telefonu do 100%, a następnie odłącz go od zasilania, aby nie zawiódł podczas procesu formatowania.
  2. wyłącz go całkowicie.
  3. Naciśnij przycisk zwiększania głośności +> przycisk środkowy (dom) -> przycisk zasilania. jednocześnie przez około 10 sekund.
  4. Zobaczymy ekran odzyskiwania Androida, w którym zamierzasz używać klawiszy głośności do nawigacji, poszukaj tego, który mówi Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne, czyli wykona całkowity reset do ustawień fabrycznych, po tym my naciśnij, w ponownym uruchomieniu systemu teraz, aby go zrestartować, jak zwykle, za pierwszym razem trwa to trochę dłużej niż zwykle, ale pamiętaj, że jest to pierwszy restart, po tym procesie, więc nie bój się, musisz załadować wszystko niezbędne pliki, aby włączyć całkowicie normalnie.

Druga metoda przywracania ustawień fabrycznych j5

Sprawdź, czy bateria jest naładowana powyżej 100%, po wykonaniu tej czynności wchodzisz do menu ustawień, a następnie do opcji, wykonaj kopię zapasową i zresetujposzukaj ostatniej opcji o nazwie przywróć wartości domyślne, i to wszystko, telefon uruchomi się ponownie i rozpocznie proces przywracania normalnie, po włączeniu poprosi nas o konfigurację, nasze podstawowe dane, e-mail, wifi, imię i nazwisko właściciela telefonu , między innymi.

Mamy nadzieję, że to pomoże, jak zawsze, jeśli nie działa tak, jak chcesz, sprawdź kroki i spróbuj ponownie.

Jak sformatować lub zresetować Samsunga Galaxy J7

W tym momencie gry, kiedy urządzenia mobilne sprawiają, że ludzie kupują mniej komputerów, od czasu wielu rzeczy, które zrobiliśmy z celebrytami szt teraz możemy to zrobić z naszym Smartfon lub tablet, oczywiście wyjaśnia fakt, że nasze urządzenia mobilne to w rzeczywistości komputery kieszonkowe z wieloma wyraźnymi zaletami. Ale mając tyle mocy, systemu operacyjnego, procesora, pamięci Baran i wszystkie te rzeczy, które kilka lat temu widzieliśmy tylko na komputerach, najwyraźniej mają też w sobie te „złe” rzeczy. Czym one są? Konieczność sformatowania, posiadania programu antywirusowego itp.

W tym poście nauczymy Cię, jak sformatować lub zresetować smartfon, aby móc poradzić sobie z niektórymi problemami, które masz i chcesz rozwiązać z czystym cięciem u nasady, bez żadnych niedogodności i bólu głowy.

Sformatuj Samsunga Galaxy J7

Powodów, jak powiedziałem, może być wiele, być może telefon komórkowy jest wolny i chcesz przyspieszyć tak jak na początku, może zapomniałeś wzoru lub hasła i nie wiesz, jak to naprawić, to i tak a twardy reset pozostawia smartfon tak, jakbyś go dopiero kupił, całkowicie czysty pod każdym względem.

Najłatwiej jest z tego samego menu Androidprzejdziemy do Ustawień, po czym przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane kopia zapasowa i zresetuj, wśród wyświetlonych opcji pójdziemy tam, gdzie jest napisane Przywróć wartości domyślne.

Pamiętaj, że konieczne jest wykonanie kopii zapasowej danych, ponieważ pozostawia to telefon w stanie fabrycznym, to znaczy tak, jak przyszedł, gdy go kupiłeś bez żadnej aplikacji lub czegokolwiek, co pobrałeś.

samsung galaxy j7

Druga metoda formatowania Samsunga Galaxy J7

Drugi jest nieco bardziej skomplikowany, ale kiedy jesteś zablokowany przez wzór lub hasło, nie masz wyboru.

Przy wyłączonym telefonie komórkowym będziemy naciskać i pozostawić wciśnięty głośność + dom + zasilanie przez kilka sekund, teraz zwalniamy i pojawia się czarny ekran z niebieskimi literami.

Co musimy zrobić, to iść tam, gdzie jest napisane „Wyczyść dane /przywrócenie ustawień fabrycznych” i wszystko, co zainstalowaliśmy lub skonfigurowaliśmy na telefonie komórkowym, zostanie wyeliminowane, aby pozostawić je jako nowe, tak jakbyśmy właśnie je nabyli. Następnie po prostu idziemy tam, gdzie jest napisane „Teraz uruchom system ponownie” i voila, uruchamia się ponownie, dzięki czemu można go używać jak zwykle.

Gdy tylko się uruchomi, będziesz musiał wszystko ponownie skonfigurować, ale przynajmniej jeśli miałeś problemy z problemem wzorca i innymi rzeczami, jest to całkowicie rozwiązane.

dołącz do naszego kanału telegram