Skip to content

Jak wykonać grupową rozmowę wideo przez telegram z komputera PC, Androida lub iPhone’a

27 de luty de 2021

Telegram to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, o której wszyscy teraz mówią. Po nowej polityce prywatności WhatsApp wielu użytkowników migruje do Telegrama.

Jakie funkcje ma? Jak używać? Jak przeprowadzić grupową rozmowę wideo przez Telegram z komputera PC, Androida lub iPhone’a? Wszystkie te pytania często pojawiają się wśród nowych użytkowników.

Poznanie każdego z jego narzędzi zajmuje trochę czasu. Ale w niektórych szczegółach będziesz zachwycony tą aplikacją. Czas dogłębnie zapoznać się z Telegramem!

Początki Telegrama

Za stworzenie Telegrama odpowiedzialni byli dwaj bracia, którzy pracowali w rosyjskim VK na Facebooku. Jest o bracia Dúrov: Nikolái i Pável Dzięki wsparciu byłych współpracowników udało im się nadać kształt tej idei.

Uruchomienie Telegrama ogłoszono w sierpniu 2013 roku. I choć został on przyćmiony przez inne aplikacje (głównie WhatsApp), zawsze pozostawała jedną z najlepszych aplikacji.

Jego popularność rosła wraz z aktualizacjami i wprowadzaniem nowych funkcji. Każdy nowy użytkownik, który zainstalował Telegrama, był po prostu pod wrażeniem.

Zastosowanie i funkcje

Coś, co wszyscy podkreślali w tej aplikacji, to to, jak daleko była zawsze do przodu w stosunku do swoich przeciwników. Jest wiele funkcji, które w WhatsApp były innowacyjne, Telegram wdrażał je przez długi czas. Tak jest w przypadku trybu ciemnego, zintegrowanego przez Telegram w 2017 roku i zintegrowanego przez jego przeciwnika w 2020 roku.

Wykonywanie grupowych połączeń wideo w Telegramie to jedna z wielu funkcji, które znajdziesz. Dzięki Telegramowi możesz robić niesamowite rzeczy, takie jak:

  • Graj ze znajomymi z czatu lub grupy. Z popularnej gry „UNO” lub rzuć wyzwanie znajomym w grach sportowych lub strategicznych. Istnieje wiele kategorii i gier wideo. Wybierz swój ulubiony!
  • Korzystanie z botów ma wiele zastosowań. Za ich pośrednictwem można również używać Telegrama jako odtwarzacza muzyki lub wideo.
  • Miłośnik książek? Istnieją boty lub kanały z bardzo interesującymi książkami do pobrania całkowicie za darmo w formacie PDF lub innym.
  • Widzowie uwielbiają Telegram! I właśnie dzięki tej platformie mogą otrzymywać najświeższe informacje ze świata rozrywki. Oczywiście możesz też oglądać niesamowite filmy online lub je pobierać.

Jak przeprowadzić grupową rozmowę wideo przez Telegram z komputera PC, Androida lub iPhone’a?

W dzisiejszym społeczeństwie prawie wszystko można zrobić zdalnie. Z zajęć, spotkań roboczych czy rozmowy kwalifikacyjnej. Narzędzie do rozmów wideo w aplikacji okazało się bardzo ważne i bez wątpienia przyciąga więcej użytkowników.

Na smartfonie

W przypadku Telegrama, niezależnie od systemu operacyjnego Twojego smartfona, nawiązanie połączenia wideo jest proste. Ty po prostu musisz:

  1. Wejdź do aplikacji Telegram.
  2. Kliknij nazwę kontaktu.
  3. Kliknij ikonę aparatu aby nawiązać połączenie wideo.

Na komputerach

Na komputerach procedura może ulec niewielkiej zmianie. Na przykład, wchodząc na czat, możesz nie widzieć ikony odpowiadającej rozmowie wideo. Czy to oznacza, że ​​nie możesz tego zrobić? Ani trochę!

  1. Po zidentyfikowaniu kontaktu zobaczysz ikonę połączenia.
  2. Zadzwoń do drugiego kontaktu, a następnie włącz aparat.

telegram połączenia wideo

Grupowe połączenie wideo, oczekująca funkcja w Telegramie

Niestety, nie można nawiązać grupowego połączenia wideo przez Telegram z komputera, Androida lub iPhone’a. Możesz czerpać korzyści z utworzenia grupy w Telegramie, ale nie z grupowego połączenia wideo. Jednak deweloperzy o to zadbali pracują nad wdrożeniem tej funkcji.

Wszyscy użytkownicy tej niesamowitej aplikacji do komunikacji błyskawicznej mają nadzieję, że grupowe rozmowy wideo będą dostępne do 2021 roku. Funkcja, która bez wątpienia przyciągnie znacznie więcej użytkowników.

Czy masz już Telegram na swoim komputerze, urządzeniu z systemem Android lub telefonie iPhone?

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Telegram będzie nadal dawał coś do omówienia w nadchodzących miesiącach. Aplikacja osiągnęła już 500 milionów aktywnych użytkowników. Obsługa, użytkowanie i konfiguracja Telegrama jest niezwykle prosta i atrakcyjna. Zdecydowanie aplikacji, której nie może zabraknąć na żadnym urządzeniu. Na co czekasz, aby go pobrać?