Skip to content

Jak wyjść z aren lub zrestartować puchary w Clash Royale i jaki jest z tego pożytek?

4 de lipiec de 2021

Clash Royale to niewątpliwie jedna z najlepszych gier które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie. Dlatego zawsze staramy się udostępniać Ci samouczki lub sztuczki, które naszym zdaniem zapewnią Ci lepszą wydajność, jeśli chodzi o postęp w tym tytule. Z pewnością wiedząc trochę o tej grze, będziesz chciał pobrać, zainstalować i grać w Clash Royale na swoim komputerze

Prawda jest taka, że ​​dzisiaj wpadniemy w jedną z głównych procedur, z którymi się konsultowaliśmy w tym zakresie, a która dotyczy poznania jak zgubić okulary w Clash Royale, jakkolwiek dziwnie się to nie wydaje.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, lub którą prawdopodobnie już wiesz, jest to, że Clash Royale nie ma żadnego przycisku ani funkcji, która pozwalałaby automatycznie obniżyć piasek lub obniżyć okulary.

Dlaczego ktoś miałby chcieć zejść na drinka w Clash Royale?

Musisz wiedzieć, że wielu nas o to pyta, ponieważ jest to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie większej liczby koron w skrzyni klanu. I jest tak, że kiedy zejdziesz z piasku, dotkną cię łatwiejsi rywale, będziesz mógł wygrać o wiele więcej bitew i zdobyć więcej koron.

Poza tym musisz wiedzieć, że od czasu do czasu się pojawia Skrzynia KlanuA kiedy tak się dzieje, wielu graczy celowo zaczyna tracić puchary, aby zdobyć więcej koron. To dość ryzykowne pytanie, ale warte rozważenia.

Na pierwszy rzut oka widać, że jest ich wiele gracze na poziomie 12 którzy schodzą z samych 4000 filiżanek wziąć 3 korony na bitwę. Jeśli chcesz kontynuować swoją drogę, musisz kontynuować czytanie tego artykułu.

Puchowe okulary Clash Royal

Aby zejść z piasku w Clash Royale lub zejść z drinków w Clash Royale, wszystko, co musisz zrobić, to przegrać bitwy, tak ciekawie, jak się wydaje. Najszybszym sposobem na to jest wejście do bitwy na arenie i nie granie, nawet jeśli wydaje się to trochę sprzeczne z duchem gry.

Chodzi o wchodzenie w bitwy i poczekaj, aż rywale Cię wyprzedzą. Następnie należy wziąć pod uwagę względności, ponieważ na przykład tak przegrasz około 10 bitew, stracisz około 200 trofeów. Jeśli chcesz pobrać 500 trofeów, będziesz musiał przegrać około 20 bitew.

Jak widać, jest to dość proste krok po kroku, biorąc pod uwagę, że wystarczy wejść do bitwy i dać się wygrać rywalowi, kilka razy z rzędu, tyle razy, ile to konieczne. To tak proste, jak wygrywanie bitew, skrzyń, mistrzostw i legendarnych kart.

Jedna z najciekawszych sztuczek dla Clash Royale

Jak powiedzieliśmy, dopóki nie stracisz trofeów, które uważasz za wystarczające, zanim ponownie je wygrasz. Ostatecznie zobaczysz, że dostaniesz więcej koron za klanową skrzynię, podczas gdy stopniowo odzyskujesz także trofea.

Krótko mówiąc, możesz obniżyć wszystkie puchary, które chcesz, ale musisz pamiętać, że wtedy będziesz musiał wygrywać bitwy jeden po drugim, aby odzyskać utraconą ziemię.

Zaletą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że gdy zaczniesz od nowa, przeciwnicy będą generalnie gorsi od Ciebie, dzięki czemu możesz wygrać dwie lub trzy korony za każdą rozegraną grę.

rywale doprowadzą Cię do sukcesu w tej grze

Cóż, znasz jedną z of podstawowe sztuczki tej gry. Podobnie jak ta sztuczka, istnieje wiele, które energetyzują grę i zwiększają twoją adrenalinę, co jest ostatecznie jednym z celów. Pamiętaj, że aby cieszyć się sesją z tą grą, musisz znać definicje, aby grać swobodnie i z całkowitym opanowaniem.

Czy udało Ci się upuścić drinki w Clash Royale dzięki temu krok po kroku? Chcielibyśmy, aby wszyscy gracze mogli płynnie poruszać się po arenach i docierać do legendarnej areny, dopóki nie będą mieli dostępu do wszystkich kart. Gdy dotrą do legendarnej areny, znacznie łatwiej będzie tam nie zejść! Staraj się zdobyć maksymalną liczbę trofeów, aby Twoja gra była bardziej ekscytująca.

Jak już wiecie, jest to niemal wciągająca gra i odniosła całkowity sukces na rynku. Z tego powodu chcemy, abyś był na bieżąco ze wszystkimi nowościami wprowadzanymi do Clash.