Skip to content

Jak wyjąć lub wyjąć kartę SIM lub chip, który utknął w telefonie komórkowym – Usuń zablokowaną tacę SIM

13 de kwiecień de 2021

Jedną z najczęstszych sytuacji są przypadki Karty SIM lub chipy, które utknęły w telefonie komórkowym. Co stanowi prawdziwy problem, gdy musisz go wycofać, niezależnie od przyczyny.

Powinieneś jednak wiedzieć, że masz inny sposoby wyjmowania lub wyjmowania karty SIM raz to utknęło. Dlatego ważne jest, aby mieć te informacje na wyciągnięcie ręki w przypadku wystąpienia którejkolwiek z tych sytuacji.

Dlatego pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby nauczyć się rysować lub wyjmij zablokowaną kartę SIM lub chip przez telefon komórkowy. Dlatego usunięcie tacki SIM, która utknęła, nie stanowi żadnych niedogodności.

Dlaczego karta SIM lub chip utknęły w telefonie komórkowym?

Urządzenia mobilne ewoluowały przez lata, więc niektóre z nich zostały odrzucone i zastąpione lepszymi. Tak jest w przypadku slotów na karty SIM lub chipowe, ponieważ powstały karty SIM, które są bardzo małe, dlatego należy włożyć kartę w nieodpowiednią przestrzeń, może spowodować utknięcie.

Dlatego to karta SIM utknęła w zasobniku to częsta sytuacja, ponieważ nie zależy od zasięgu, jaki ma twoje urządzenie mobilne. Ale raczej, jeśli spadł lub jeśli włożyłeś kartę SIM, której rozmiar nie został odpowiednio zmniejszony dla miejsca.

Dlatego przed włożeniem karty SIM należy sprawdzić, jaki ma rozmiar. Aby ten rozmiar był odpowiedni do gniazda, które ma urządzenie, a zatem nie utknąć tak samo. W przeciwnym razie wygodnie jest wyciąć kartę SIM i przekonwertować ją na MicroSIM lub nano, w zależności od przypadku.

Czy mogę samodzielnie wyjąć lub wyjąć kartę SIM lub chip, który utknął w telefonie komórkowym?

Zwykle jest to częsty problem dla niektórych użytkowników, ponieważ gdy chcą zmienić swoje urządzenie mobilne i przejdź do wyjmowania karty SIM, zdają sobie sprawę, że faktycznie utknął w gnieździe, w którym znajduje się telefon.

Wtedy wielu użytkowników zastanawia się, czy mogą samodzielnie wyjąć kartę SIM. Z tego, co powinieneś wiedzieć, możesz wykonać tę czynność, o ile starasz się być na tyle ostrożny w trakcie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju uszkodzeń podczas wyjmowania karty SIM z urządzenia.

Z drugiej strony musisz pamiętać, że Twoje urządzenie mobilne nie jest zaplombowane, to znaczy ma dostęp, który umożliwia dostęp do karty SIM. W przeciwnym razie wyjęcie karty SIM z tacki zapieczętowanego telefonu komórkowego będzie wymagało jej otwarcia iw takim przypadku lepiej oddać urządzenie w ręce eksperta.

gniazdo Galaxy Note, aby wyjąć kartę SIM

Podobnie, jeśli przejdziesz do wyjmij kartę SIM samodzielnie utknął w urządzeniu i zauważysz jakiekolwiek niedogodności w tym procesie, najlepiej udać się do serwisu technicznego, zanim skończysz, aby zaostrzyć problem.

Jak usunąć kartę SIM lub chip, który utknął bez otwierania telefonu komórkowego?

Większość urządzeń mobilnych ma tacę, w której zintegrowana jest karta SIM lub chip, co umożliwia korzystanie z usług telefonicznych. Tak więc, jeśli nie korzystasz z usługi wirtualnej karty SIM w telefonach komórkowych, jest bardzo prawdopodobne, że przynajmniej raz odkryłeś, że karta SIM telefonu komórkowego jest zablokowana.

W tym przypadku niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem jest otwarcie urządzenia w celu jego wyjęcia, jednak są tacy, którzy uważają ten proces za mało ostrożny i inwazyjny z ich urządzeniami. Więc jeśli chcesz usuń zablokowany chip bez konieczności otwierania telefonu komórkowegomusisz mieć pod ręką precyzyjną pincetę, aw innym przypadku klips lub agrafkę.

Następnie należy zaczepić wystającą część karty SIM lub chipa końcówką agrafki, aby można było zamocować klips i przez to wyjmij zablokowaną kartę SIM. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo w trakcie tego procesu możesz za pierwszym razem wyjąć kartę lub może to zająć kilka prób.

dołącz do naszego kanału telegram