Skip to content

Jak wyeliminować tych, którzy nie obserwują Cię na Instagramie i przestać obserwować inne konta

21 de luty de 2021

Instagram spopularyzował wyrażenie «Idź za mną, a ja pójdę za tobą«. Ale podążanie za sobą na IG nie zawsze jest wspólnym działaniem. Więc jeśli kiedykolwiek obserwowałeś wielu użytkowników, a oni Cię nie obserwują, możesz się ich pozbyć. Dlatego poniżej wyjaśnimy jak usunąć tych, którzy nie obserwują Cię na Instagramie, to znaczy, nauczysz się przestań obserwować inne konta na Instagramie.

Wyeliminuj tych, którzy nie obserwują Cię na Instagramie, dlaczego pojawia się to pytanie?

Instagram, jak każdy sieć społecznaJego głównym celem jest zapewnienie użytkownikom komunikacji i rozrywki. Ale im dalej wkraczamy w erę technologiczną, sieci społecznościowe coraz szybciej odchodzą od swojego czysto komunikacyjnego celu, by stać się idealnymi platformami m.in. dla biznesu, sprzedaży, wizerunku ludzi czy marek.

Dlatego dzisiaj wiele osób korzysta z ich Konto na Instagramie jako sposób na zaprezentowanie się im lub ich markom, przedsięwzięciom i / lub biznesom. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, śledzenie innych użytkowników, którzy Cię obserwują, jest dobrą taktyką marketingową. Ale jeśli ta opcja nie zostanie odwzajemniona, tak jak sobie wyobrażałeś, najlepsze będzie usunąć tych użytkowników i spróbuj szczęścia z innymi metodami i sztuczkami, aby zdobyć obserwujących na Instagramie.

Innym powodem usunięcia obserwujących może być po prostu coś osobistego, co chcesz, ponieważ takie osoby nie wchodzą w interakcje ani nie poprawiają dynamiki na Twoim koncie IG.

Jest to również ważne, ponieważ śledząc zbyt wiele kont na IG, możesz stać się kimś w rodzaju spamer. W każdym razie, bez względu na powód, nauka zaprzestania obserwowania innych kont jest koniecznością, zwłaszcza jeśli zamierzasz zarabiać pieniądze na swoim koncie na Instagramie bez bycia wpływowym.

Dowiedz się, jak usunąć konta, które nie obserwują Cię na Instagramie lub przestają obserwować swoje konta

Jest już jasne, że nauczenie się tego procesu eliminacji jest koniecznością, ale teraz musisz nauczyć się sposobów, w jakie możesz wykonać ten proces, który w rzeczywistości jest prosty.

Usuń ręcznie tych, którzy nie obserwują Cię na Instagramie

Jeśli śledzisz kilka osób, jest to opcja dla Ciebie, ponieważ za kilka minut będziesz mógł przestać obserwować. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się na swoje konto, przejść do swojego profilu, nacisnąć opcję „Obserwujesz” i nacisnąć pole „Obserwujesz”, aby przestać ich obserwować.

Jeśli nie pamiętasz hasła, nie ma problemu. Tutaj pokazujemy, jak zalogować się do Instagrama, jeśli zapomniałeś hasła.

Przestań automatycznie śledzić inne konta na Instagramie

Jeśli śledzisz wiele kont na IG i nie możesz ich usuwać pojedynczo, istnieją aplikacje mobilne, które automatyzują ten proces. W ten sposób możesz wyeliminować tych, którzy nie podążają za tobą automatycznie.

Jedna z tych aplikacji to Przestań obserwować na Instagramie, dostępne na Androida i iOS. Dzięki prostej konstrukcji i intuicyjnemu interfejsowi ta aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas na rezygnację z obserwowania wielu kont IG. W nim możesz ustawić parametry usuwania i przestać śledzić tylko te konta, które Cię nie śledzą.

Lista obserwujących na Instagramie

Jeśli korzystasz z Instagrama na swoim komputerze lub laptopie, masz do dyspozycji kilka rozszerzeń, które mogą Ci pomóc w tej samej pracy. Jednym z najczęściej używanych jest tzw GrowBot Automator dla Instagrama. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, tutaj możesz dowiedzieć się, jak znaleźć i zainstalować rozszerzenia w Google Chrome.

Wszystkie te metody są dobre i skuteczne, a co najważniejsze, spełnią Twój cel usuń obserwujących na Instagramie i raz na zawsze przestań obserwować ich konta.

dołącz do naszego kanału telegram