Skip to content

Jak wyczyścić obserwujących, przestań obserwować lub szybko usuwać wszystkich na Instagramie

4 de sierpień de 2022

Jeśli mamy analizować wszystkie sieci społecznościowe i skupiać się tylko na tych, które odnotowaliśmy z największym wzrostem w ostatnim czasie, to praktycznie nie ma wątpliwości, że Instagram jest tym wybranym przez większość użytkowników.

To bez wątpienia wykracza poza wszelkie kontrowersje dotyczące funkcji, które jakoś skopiował ze Snapchata i innych, w których można zyskać wielu obserwujących.

W tym sensie musisz wiedzieć, że Instagram to sieć społecznościowa, w której udostępniamy zdjęcia i filmy naszym obserwatorom lub ze wszystkimi użytkownikami, jeśli mamy profil jako publiczny lub możemy ograniczyć dostęp.

Instagram to dla wielu obecnie sieć społecznościowa a prawda jest taka, że ​​większość czytelników, którzy nas śledzą, dokłada wszelkich starań, aby być bardziej popularną na tej platformie rozrywkowej.

Jak usunąć obserwujących na Instagramie?

Czasami jednak również otrzymujemy bardzo konkretne pytaniatakie jak te, które mają związek z tym, jak przestać obserwować wszystkich na Instagramie.

Prawda jest taka, że ​​na szczęście istnieje możliwość przestania obserwowania wszystkich na Instagramie i nie tylko to, ale mamy też różne sposoby lub sztuczki, które należy wziąć pod uwagę w tego typu przypadku.

Właśnie dlatego w tym artykule chcemy pokazać, do czego służą dwa główne tutoriale przestań obserwować wszystkich na instagramie co powinieneś rozważyć.

W każdym razie musisz wiedzieć, że kiedy przestaniesz obserwować absolutnie wszystkich użytkowników, których śledziłeś na Instagramie, jest to całkiem Twoja sieć społecznościowa prawdopodobnie stanie się o wiele bardziej nudna niż zwykle.

W każdym razie zaleca się, aby krok po kroku jeśli chcesz wyczyścić swoje konto zacząć znowu podążać za ludźmi, co zawsze może być interesujące.

Zwykle użytkownicy szukający samouczków, takich jak te, o których tutaj wspomnieliśmy, to ci, którzy w tym czasie zaczęli śledzić wiele osób, aby zyskać użytkownikówi sprawić, by Twoje konta stały się popularne.

W każdym razie i bez względu na powody, mamy nadzieję, że ci pomogliśmy abyś nie śledził już nikogo na Instagramie, wykonując ten krok po kroku.

Jak usunąć obserwujących na Instagramie

z aplikacją

W pierwszej kolejności musisz wiedzieć, że istnieją aplikacje, które zostały specjalnie opracowane, abyś mógł: usuń wszystkich użytkowników Co obserwujesz w tej konkretnej sieci społecznościowej?

Unfollow All for Instagram jest jednym z najlepszych, i zalecamy spróbować, pobierając go oficjalnie i bezpiecznie przez bezpośredni link do Sklepu Google Play.

ręcznie

A potem, chociaż jak powiedzieliśmy, istnieją aplikacje stworzone specjalnie do tego celu, szczególnie polecamy użytkownikom usuń ręcznie tych, którzy obserwują Instagram.

W tym celu musisz wprowadzić swój profil w tej sieci społecznościowej, a później wyszukać wszystkich obserwowanych użytkowników, usunięcie tych, których nie chcesz już widzieć ich postów.

Teraz, tak jak ci, którzy nas obserwują, mogą zobaczyć przesyłane przez nas treścimożemy też obserwować inne osoby, aby dowiedzieć się, jakie treści przesyłają.

Normalnie po chwili zobaczysz, że śledzisz dziesiątki, a nawet setki osób. Właśnie z tego powodu dzisiaj chcieliśmy nauczyć wszystkich naszych czytelników, jak krok po kroku przestać obserwować wszystkich na Instagramie i w ten sposób wyczyść listę osób, które obserwujemy z naszego konta osobistego.

Musisz oczywiście wiedzieć, że kiedy przestaniesz obserwować wszystkich na Instagramie, ponieważ nie będziesz miał żadnych zdjęć znajomych do obejrzenia, chociaż zawsze możesz skorzystać z ikony lupyjuż znany, aby dowiedzieć się, co przesyłają ci ludzie, których w tej chwili nie obserwujesz.

W ten sposób to to dobra sztuczka, jeśli chcesz debugować użytkowników, których obserwujeszchoć w rzeczywistości powody korzystania z nich mogą być bardzo różne, a my tylko wspominamy o tym, jak przeprowadzić ten proces.

proces czyszczenia instagramu

Usuń wszystkich, których obserwuję na Instagramie

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wielu użytkowników, którzy szukają tej metody na forach i w wyszukiwarkach, to ci, którzy: wtedy chcieli mieć popularne kontotak że wielu ludzi zaczęło podążać za nimi, chociaż w końcu znudziło im się to.

Z tego powodu więcej niż jeden próbuje teraz dowiedzieć się, jak wyeliminować wszystkich użytkowników, których śledzą, a my chcemy nauczy Cię sekretów, które kryją się w tym procesie, co zajmie Ci tylko kilka minut.

Najbardziej zalecaną i najbezpieczniejszą rzeczą jest zaprzestanie ręcznego śledzenia użytkowników w tego typu sytuacji, ponieważ jeśli sprawdzisz w różnych wyszukiwarkach, zobaczysz więcej niż jeden program lub aplikację, która jest postulowana jako zdolna do oferowania tego typu rozwiązania nawet automatyczniechociaż ich nie polecamy.

W ten ręczny sposób możesz również upewnić się, że każda z osób, których przestaniesz obserwować, bez problemów. W każdym razie musisz wiedzieć, że Ten proces jest całkowicie darmowy. w przeciwieństwie do innych.

Aby usunąć wszystkie osoby, które obserwujesz na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, przejść do swojego profilu, kliknąć obserwowane, a wtedy zobaczysz, że Pojawi się lista wszystkich użytkowników. z Instagrama, którego obserwujesz.

jak czyścić instagram

Przy każdym z nich, a jak mogłoby być inaczej, pojawi się również „za”na którym musisz nacisnąć.

W tym momencie przestaniesz śledzić daną osobę w niezwykle szybki i prosty sposób, bez okrążeń absolutnie.

Niektóre inne zapytania lub wyszukiwania, które użytkownicy zwykle wykonują w związku z tym krok po krokumuszą bezpośrednio dotyczyć następujących rzeczy: jak przestać obserwować wszystkich na Instagramie 2017, jak przestać obserwować wszystkich na instagram PC, jak przestać obserwować tych, którzy nie obserwują mnie na instagramie, jak przestać obserwować wszystkich na instagramie iphone, jak przestać obserwować wszyscy na Instagramie na raz, przestań obserwować na Instagramie bez ograniczeń, przestań obserwować wszystkich na instagram ios lub czystsze na instagramie.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się nas zadawać, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się przestać obserwować wszystkich na Instagramie dzięki temu krok po kroku, którego właśnie Cię nauczyliśmy?