Skip to content

Jak wyciszyć powiadomienia z Twittera na iPhonie — konta, wiadomości i nie tylko

12 de Listopad de 2021

Użytkownicy Twittera znają wszystkie narzędzia, jakie posiada aplikacja, a także różne powiadomienia, które wysyła do użytkownika. Jeśli chcesz wyciszyć powiadomienia, które może Ci wysyłać, powiemy Ci, co robić.

Gdzie możesz zobaczyć historię wszystkich powiadomień otrzymanych na iPhonie na Twitterze?

Twitter posiada narzędzie, które jest domyślnie instalowane podczas tworzenia konta, ta funkcja nazywa się filtrem jakości uniemożliwia dotarcie do Ciebie różnych typów powiadomień, które aplikacja może Ci wysłać.

Chociaż to prawda, może to być zaletą, ponieważ nie będziesz musiał od czasu do czasu słuchać ostrzeżeń, to też jest wada, ponieważ możesz przegapić każde interesujące Cię powiadomienie.

Aby wyświetlić historię powiadomień, musisz najpierw dezaktywować filtr jakości i przejść do oś czasu powiadomień. Możesz tam zobaczyć wszystkie powiadomienia związane z aktywnością na Twoim koncie, takie jak między innymi „polubienia”, retweety, nowi użytkownicy. Możesz także skonfigurować go, aby zobaczyć wszystkie wzmianki, które inni ludzie robią na temat Twojej nazwy użytkownika.

Jaka jest różnica między wyciszaniem a blokowaniem alertów Twittera?

Wcześniej na Twitterze jedynym sposobem na oddzielenie się od osoby w aplikacji było blokowanie. Ta funkcja daje poczucie ulgi i kontroli ponieważ nie widzisz aktywności tego użytkownika, a osoba ta nie ma dostępu do Twojego konta i Twoich publikacji.

Minusem tej funkcji jest to, że jeśli osoba zauważy, że ograniczyłeś jej dostęp do swojego konta, może w odwecie zgłosić Cię do aplikacji i wykorzystać publikacje, w których o tym wspomniałeś, do usunięcia Twojego konta.

W przeciwieństwie do zamka, funkcja wyciszania Uniemożliwia to zobaczenie jakiejkolwiek aktywności użytkownika, ale użytkownik może zobaczyć Twoje publikacje, przekazać je, polubić je i inne rzeczy.

Co powinieneś zrobić, aby zmienić dźwięk powiadomienia na Twitterze ze swojego iPhone’a?

Jeśli chcesz zmodyfikować dźwięk powiadomień Aby odróżnić go od innych powiadomień, które masz w telefonie, musisz przejść do ustawień Twittera w sekcji Powiadomienia. Tam musisz zlokalizować sekcję Dźwięki i wibracje i wybrać: Dźwięki i sekwencje wibracji.

W oknie, które pojawi się na ekranie, będziesz mieć kilka opcji powiadomień, takich jak powiadomienia, które otrzymujesz, gdy nadejdą wiadomości głosowe i tekstowe. Aby wybrać rodzaj powiadomienia, które chcesz zmienić, wystarczy wybrać żądany dźwięk.

osoba z logo Twittera

Jak wyciszyć jedno konto na Twitterze za pomocą iPhone’a?

Aby wyciszyć konto na Twitterze Możesz to zrobić na dwa proste sposoby. Po pierwsze, gdy czytasz tweet, który może Ci się nie podobać, w takim przypadku powinieneś poszukać ikony Więcej i nacisnąć wyciszenie. W ten sposób nie zobaczysz ponownie postów tego użytkownika ani żadnych innych podejmowanych przez niego działań.

Inny sposób jest z profilu osoby. W tym celu musisz poszukać konta użytkownika i kliknąć ikonę plusa, wśród opcji, które daje platforma, musisz wybrać wyciszenie. Aplikacja automatycznie poprosi o potwierdzenie tej czynności, aby zapisać zmianę. Ale jeśli był to tylko błąd obsługi na telefonie komórkowym, możesz wybrać między cofnięciem a cofnięciem akcji.

Jaka jest procedura wyciszania wszystkich powiadomień na Twitterze?

Jeśli chcesz masowo wyłączyć wszystkie powiadomienia z Twittera na swoim iPhonie, musisz przejść do ustawień urządzenia i zlokalizować aplikację. Później, musisz nacisnąć na powiadomienia, aby pojawiło się okno, w którym znajduje się sekcja „uprawnienia do powiadomień”. Jeśli wyłączysz tę funkcję, wszystkie powiadomienia, które aplikacja może wysyłać na Twoje konto, nie będą już generowane.

Jak wyciszyć wiadomości i żądania wiadomości na Twitterze z iPhone’a?

Aby dostosować swoje konto i wyciszyć powiadomienia o wiadomościach i żądania wiadomości, musisz przejść do ustawień powiadomień Twittera. Zobaczysz tam długą listę opcji związanych z tobą i twoimi wiadomościami lub ogólnie z Twitterem. Znajdź karty, które chcesz dezaktywować, i potwierdź akcję. Zaleca się przeanalizowanie każdej sekcji, aby aplikacja mogła spełnić Twoje potrzeby.