Skip to content

Jak wyciszyć lub wyłączyć powiadomienia na Twitterze, aby przestały Ci przeszkadzać

22 de październik de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Jak wyciszyć lub wyłączyć powiadomienia na Twitterze? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule zostawimy Ci absolutnie wszystkie informacje, które musisz wziąć pod uwagę w tego typu sprawie. Co najlepsze, kiedy skończysz, będziesz mógł nadal korzystać z tej aplikacji, ale bez zwykłych uciążliwych powiadomień.

Dzieje się tak, że Twitter, jak każda dobra sieć społecznościowa, wyróżnia się tym, że posiada zintegrowany system powiadomień, który pozwoli nam być świadomym wszelkich ostatnich zmian w aplikacji. Jednak ważne jest również, aby zaznaczyć, że jest wielu użytkowników, którzy z różnych powodów chcą wyciszyć powiadomienia na Twitterze, więc pokażemy Ci, jak to zrobić.

Aby Twoje konto było aktualne i móc lepiej korzystać z tej sieci społecznościowej, możesz zacząć od edycji swojego profilu.

Powinieneś wiedzieć, że Twitter zaczął jako internetowa sieć społecznościowa z bardzo kompletną i łatwą w użyciu stroną, z bardzo intuicyjnym i szybkim interfejsem.

Ale zanim pokażę ci, jak blokować powiadomienia na Twitterze, musisz wiedzieć, że jest to jedna z najnowszych funkcji, które pojawiły się w tej sieci społecznościowej, która wcześniej nie była dostępna. Z tego powodu przede wszystkim musisz zwrócić uwagę mieć zainstalowaną najnowszą wersję tej aplikacji na swoim Smartfonponieważ w przeciwnym razie nie zobaczysz tej opcji.

Wyłącz powiadomienia na Twitterze

Możliwość dezaktywacji powiadomień na Twitterze była wtedy dostępna od niedawna, a następną rzeczą, o której musisz wiedzieć, jest to, że jest to wyjątkowa funkcja, zaprojektowana z myślą o większej prywatności w takich przypadkach.

Dzięki Twitterowi w jego najnowszych wersjach mamy teraz możliwość wyciszyć niektóre powiadomienia od osób, którymi nie jesteśmy zainteresowaniwięc chodźmy z tym.

Najlepsze jest to, że gdy chcemy wyciszyć powiadomienia na Twitterze, mamy możliwość robienia tego na wiele różnych sposobów. Musisz więc wiedzieć, że na Twitterze istnieją różne rodzaje filtrów kont.

W każdym przypadku, nasz zaleca się uciszyć osoby, które nie chcą wiedzieć, co publikująponieważ jest to najlepszy sposób, aby ci nie przeszkadzać.

Aby móc wyciszyć tego typu powiadomienia, wystarczy automatycznie wyłącza wszystkie rodzaje powiadomień w ustawieniach Twittera, gdzie zobaczysz, że możliwości dostosowywania są nieograniczone.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych samouczków, które przeprowadzamy, zalecamy pozostawienie nam pytań na ten temat, abyśmy mogli Ci pomóc, kiedy tylko tego potrzebujesz.

z kolei widzisz zalecamy skuteczną ochronę konta na Twitterze aby uniknąć przyszłych niedogodności lub utraty tego samego konta.

profil na Twitterze na urządzeniu mobilnym

Jak wyciszyć powiadomienia o koncie na Twitterze na Androida?

Coś, co kochamy w nowych aktualizacjach tej sieci społecznościowej, która urzekła wiele osób, to opcje i preferencje dotyczące publikowania oraz jego konfiguracja pod kątem powiadomień.

Dlatego wykonanie kroków, które wymienimy poniżej, pomoże Ci: wyciszyć powiadomienia, których nie chcesz otrzymywać.

  • Pierwsza rzecz to przejdź do ustawień w aplikacji Twitter.
  • Następnie poszukaj sekcji „Zaawansowane filtry” i kliknij tam.
  • będziemy się rozwijać ponad 5 rodzajów ustawień, aby wyłączyć powiadomienia.
  • Teraz musimy tylko wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i gotowy.

Teraz, jeśli tylko możesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię informacjach bez tych nieznośnych, brzydkich rachunków.

Ten Zapobiegnie to wypełnieniu telefonu komórkowego powiadomieniami, których nigdy nie zobaczysz i że w wielu przypadkach nie są one w ogóle wiarygodne ani użyteczne.

Jedną z rzeczy, które nas interesują na Twitterze, są popularne tematy, ale do tego Najpierw musimy wiedzieć, czym one są i jak działają.

Jeśli masz już konto w tej sieci społecznościowej i nie przełączyłeś się na ostatnia aktualizacja Twojej aplikacji mobilnejmusisz to zrobić.

Dzięki temu możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami i zaletami, jakie ma dla Ciebie Twitter.

Na co czekasz? uruchamiaj, aktualizuj, otrzymuj informacje i ciesz się tym, co Cię interesuje, korzystając z Twittera na Androida i iPhone’a.

dołącz do naszego kanału telegram