Skip to content

Jak wstrzymać historie na Instagramie i status WhatsApp – szybko i łatwo

22 de luty de 2021

Z pewnością wielu z nas zdarzyło się, że chcemy zobaczyć historię na Instagramie lub status WhatsApp, który przesłał nasze kontakty, ale dzieje się to bardzo szybko i nie wiemy jak wstrzymaj to. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, ponieważ tutaj podpowiemy Ci, jak to zrobić, łatwo i szybko.

W ten sam sposób, jeśli chcesz wrócić i zobaczyć ten sam stan lub go przyspieszyć, tutaj również nauczymy Cię, jak to zrobić. Więc bez dalszych ceregieli przejdźmy do tego, co nie jest najciekawsze, abyś mógł jak najlepiej z nich skorzystać Media społecznościowe o wielkim znaczeniu i popularności.

Wstrzymaj historie na Instagramie i statusy WhatsApp

Nie ma wątpliwości, że zarówno Instagram, jak i WhatsApp to jedne z najpopularniejszych aplikacji popularny i używane dzisiaj. Każdy ma swoje własne różnice i korzyść. Na przykład Instagram jest idealny do przesyłania zdjęć i filmów, a WhatsApp świetnie nadaje się do komunikowania się za pośrednictwem wiadomości i rozmów wideo.

Jednak obie aplikacje mają wspólną cechę – możliwość przesyłania stany lub historie czego chce użytkownik. Ale zgadzają się też, że to samo mijają bardzo szybko a czasami nie widzimy dobrze filmów, zdjęć lub tekstów opublikowanych przez naszych znajomych. Ale na szczęście jest na to rozwiązanie, o którym prawdopodobnie nie wiedziałeś.

Najlepsze jest to, że wstrzymać historię lub stan z ulubionych sieci społecznościowych, nie powinieneś podejmować dużego wysiłku ani wymagać skomplikowanego procesu. Poniżej pokażemy, jak to zrobić.

Wstrzymaj Instagram Stories

  • Wejdź do aplikacji z Instagrama
  • tam, na górze pojawia się wszystkie pliki historie osób, które obserwujesz
  • Wybierz dowolną z nich
  • Aby to wstrzymać, po prostu musisz to zrobić kliknij zdjęcie lub film i szybko się zatrzyma.
  • Jak tylko przestań naciskać historia, wszystkie inne automatycznie przejdą szybko. Możesz jednak powtórzyć proces z dowolnym i kiedy chcesz.

Na wypadek chęci pomijaj lub przewijaj historie na Instagramiewystarczy kliknąć po prawej stronie ekranu, aby pominąć lub zmienić stan. Ale jeśli zamiast tego chcesz wrócić, naciśnij lewą stronę ekranu, a poprzedni stan pojawi się natychmiast.

Wstrzymaj statusy WhatsApp

Podobnie jak w przypadku platformy Instagram, proces wstrzymywania statusu w WhatsApp jest podobny:

  • Pierwsza rzecz do zrobienia to otwarty Aplikacja WhatsApp
  • Więc zrób kliknij Stany
  • Gdy tylko pojawi się lista stanów, kliknij ten, który chcesz zobaczyć
  • Później, umieść palce na górze stanu i natychmiast wstrzymaj

przykładowe historie

Również, jeśli chcesz do przodu lub do tyłu, Wystarczy zaznaczyć w prawej części stanu i będzie dalej. Jeśli chcesz wrócić, naciśnij lewą stronę ekranu. Jak widać, w obu sieciach jest to proces szybko i łatwo.

Dlaczego wstrzymujemy historie na Instagramie lub statusy WhatsApp?

Chociaż dla większości nie stanowi to problemu lub być może nie przywiązuje do tego wagi, prawda jest taka, że ​​jedną z wad tych dwóch aplikacji jest to, że ich statusy lub historie szybko mijają. I przez większość czasu nie możemy szczegółowo lub przeczytaj co to mówi. Dlatego, gdy tak się dzieje, zatrzymujemy je i dzięki temu będziemy mogli cieszyć się każdym stanem lub historią.

Jednak jednym z negatywnych aspektów jest to, że jest to plik chwilowa pauza. Oznacza to, że jeśli przestaniemy naciskać ekran, automatycznie pojawi się plik stan będą się normalnie powtarzać. Jak dotąd jest to jednak jedyny sposób, aby to zrobić.

Podobnie, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dezaktywować lub wyciszyć status WhatsApp, możesz kontynuować przeglądanie naszej strony, na której znajdziesz treści z wielkie zainteresowanie.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy uważasz, że ważne jest wstrzymanie Statusy i historie WhatsApp i InstagramCzy znasz inną metodę wstrzymywania statusów lub historii na Instagramie i WhatsApp? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.