Skip to content

Jak wstawiać lub dodawać przyciski Twittera w sieci Witryn Google

28 de luty de 2021

Dziś często ma się stronę internetową, w której jest przydatna wstawiaj lub dodawaj przyciski Twittera w sieci Witryn Google.

Dzieje się tak, ponieważ ludzie wolą bezpośrednio wchodzić w interakcje z markami lub twórcami treści, których preferują, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ponieważ mogą szybciej dowiedzieć się o nowościach, które oferują, i stworzyć poczucie zaangażowania między obiema stronami.

To z tego powodu miejsca

są silnie powiązane obecnie i wskazane jest korzystanie z obu narzędzi.

Kontynuuj czytanie tego artykułu, a dowiesz się, jak zoptymalizować witrynę Witryn Google, wstawiając przyciski społecznościowe Twittera.

Co to są Witryny Google?

Witryny Google to darmowa aplikacja uruchomiona w 2008 roku przez amerykańską firmę Google, wykorzystując technologię swojego poprzednika JotSpot.

Pozwala to użytkownikom na stworzenie strony internetowej lub intranetu w naprawdę prosty sposób, ponieważ nie wymaga programowania, jak w HTML czy CSS.

Jego celem jest, aby każdy, nawet jeśli nie zna się na programowaniu, mógł stworzyć witrynę dzięki wstępnie załadowanym szablonom do jej tworzenia.

W tych witrynach możesz udostępniać informacje, przekazywać lub przesyłać pliki z Dysku Google na inne konto. Ponadto umożliwia wielu osobom współpracę i udostępnianie plików.

Informacje te mogą być różne, w tym filmy, kalendarze, prezentacje, załączniki i tekst, które można udostępniać małej grupie lub publicznie.

Przyciski Twittera

  Okno przycisków Twittera
Świergot udostępnia swoim użytkownikom cztery oficjalne przyciski społecznościowe które mogą być używane w witrynach internetowych dla użytkowników.

Pierwszy to Dzielić Łącze, które ułatwia odwiedzającym Twoją witrynę udostępnianie Twoich treści ich sieci obserwatorów.

Wtedy przycisk jest dostępny Idź, kontynuuj, za pomocą których możesz promować swoje konto na Twitterze, osobiste lub firmowe.

Gość będzie musiał tylko kliknąć ikonę i będzie już obserwował Twoje konto. Pozwoli ci to łatwo zwiększyć liczbę obserwujących.

Trzeci przycisk to HashtagPo zdefiniowaniu etykiety ten przycisk umożliwia użytkownikowi skomentowanie lub omówienie określonego tematu.

I wreszcie przycisk Wspomnieć, za pomocą którego odwiedzający może skomentować lub wspomnieć o innym wcześniej zdefiniowanym użytkowniku Twittera.

Wstaw lub dodaj przycisk Twittera w witrynie Witryn Google

Aby dodać przyciski społecznościowe dostępne z Twittera, musisz najpierw uzyskać do nich dostęp https://publish.twitter.com/ w przeglądarce, gdzie będziesz musiał wstawić adres URL swojego konta.

Gdy to zrobisz, poniżej zobaczysz opcje dostępne do wyświetlenia w Witrynach Google, na osi czasu Twittera lub w przyciskach.

Naciskając opcję guzikizobaczysz, które z nich są dostępne. Wybierz tę, którą chcesz, a następnie naciśnij łącze konfiguracji opcji.

Tam możesz wybrać rozmiar przycisku, język i to, co chcesz wyświetlać. Na przykład swoją nazwę użytkownika lub po prostu śledź.

Jeśli jesteś zadowolony z wyników, naciśnij przycisk Aktualizuj. Teraz naciśnij przycisk Kopiuj łącze, aby zapisać wyświetlony kod HTML do schowka.

W tej chwili uzyskaj dostęp do administratora witryny pod adresem Witryny Google. Przejdź do sekcji strony, w której chcesz wyświetlić przyciski.

Kliknij dwukrotnie myszą w puste miejsce na stronie i wybierz opcję Włącz z menu, które pojawi się poniżej.

Następnie naciśnij sekcję Włącz kod i wklej skopiowany wcześniej, a następnie kliknij Dalej i Wstaw. Zobaczysz swój przycisk na stronie. Powtórz procedurę dla każdego przycisku, który chcesz wyświetlić na swoim stronie internetowej i jak najlepiej wykorzystaj swoją cyfrową obecność.

Możesz być także zainteresowany wykorzystaniem Witryny Google do tworzenia portfolio cyfrowego.

dołącz do naszego kanału telegram