Skip to content

Jak wspomnieć o kimś na Instagramie z sieci? – Komentarze i post

2 de styczeń de 2022

Instagram to aplikacja, z której ludzie korzystają najczęściej. Główny powód tego wzrost subskrybenta to dzięki efektom i filtrom, których możesz użyć do edycji swoich zdjęć i filmów. Jest również szeroko stosowany w sekcji o nazwie Rolki, która składa się z krótkich filmów zapewniających rozrywkę.

Jedną z funkcji, które ta sieć społecznościowa utrzymuje od początku tej podróży, jest oznaczanie ludzi. Stało się to nieco bardziej elastyczne podczas korzystania z niego, ponieważ można go używać w różnych sekcjach aplikacji. Dlatego będziemy Cię uczyć utwórz te tagi swoim obserwatorom na swoich zdjęciach.

Jak oznaczyć kogoś na swoich zdjęciach profilowych na Instagramie?

Jednym ze sposobów na zwiększenie liczby wyświetleń lub reakcji na posty na Instagramie jest oznaczanie osób, które są z Tobą, na przesłanym zdjęciu lub filmie. Aby zrobić ten akt będziesz miał na to dwa sposobyJednym z nich jest przesyłanie zdjęcia, drugim jest przesyłanie zdjęcia do Twojego profilu.

Z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

Abyś mógł oznaczyć kogoś w poście na Instagramie z telefonu komórkowego, będziesz mieć dwa sposoby na zrobienie tego, a my wyjaśnimy te dwa sposoby. Pierwszy to skoro przesyłasz post, musisz załadować kamerę z aplikacji Instagram.

Po wybraniu i edycji filmu lub zdjęcia możesz kliknąć ikonę „Tag” u góry ekranu. Teraz będziesz szukać osoba, którą chcesz oznaczyć i naciśnij jego nazwę, aby dodać tag. Innym sposobem tagowania jest przesłanie posta.

Aby to zrobić, musisz wejdź na Instagram i otworzysz swój profil. Tutaj znajdziesz publikację i naciśniesz ją, gdy publikacja się otworzy, naciśniesz trzy kropki znajdujące się w rogu publikacji. Teraz musisz dotknąć „Edytuj publikację”, a następnie pojawi się opcja „Oznacz”. Naciskając go będziesz mógł rozpocząć tagowanie osób, które chcesz umieścić na tym zdjęciu.

Na komputerze z systemem Windows lub Mac

Ze swojego komputera będziesz mógł również oznaczać osoby na swoim Instagramie. W tym celu musisz wejść na stronę Instagram i wykonać następujące czynności. Kiedy jesteś już na swoim koncie na Instagramie, będziesz przesuń mysz do góry z ekranu. Tutaj będzie ikona (+).

Tam możesz dodać zdjęcie lub film, który chcesz przesłać. Zamierzasz go poprawić za pomocą filtrów i innych rzeczy, które lubisz. Teraz będziesz mieć możliwość otagowania i będziesz mógł oznaczyć każdego, kogo chcesz. Ta opcja tagowania jest dostępny w internetowej wersji Instagrama. Dlatego jest prawie niemożliwe, abyś miał problem z tagowaniem kogokolwiek.

komputer na stole

Co powinieneś zrobić, aby oznaczyć kogoś na Instagramie Give Away?

Tego typu publikacje to prezenty produktowe, które są przeprowadzane z Instagrama. Zaczynasz brać udział w tych konkursach, kiedy komentujesz ten post lub gdy spełniasz wymagania, o których spełnienie prosi Cię ten prezent. Więc łatwo jest zacząć brać udział na tych wydarzeniach.

Czy wspominanie o tym w komentarzu to ten sam proces?

W tego rodzaju prezentach możesz również oznaczyć swoich obserwujących na Instagramie. Najpierw musisz poszukać prezentu i kliknąć sekcję komentarzy. Teraz napiszesz @ w pasku pisania, po którym następuje imię osoby. W ten sposób zostanie otagowany z komentarza.

Gdy to zrobisz i prześlesz komentarz, osoba zostanie oznaczona w konkursie i będziesz wiedział, że ją oznaczyłeś. Jasne, to będzie to zależeć od rodzaju prywatności że osoba, którą oznaczyłeś, ma.

To jedyny sposób, w jaki będziesz mógł oznaczyć osobę w konkursie, który przeprowadza na Instagramie. Dlatego nie musisz próbować robić lub zbadaj inny sposób na zrobienie tego, bo inaczej nie da się tego zrobić.

Jak możesz uniemożliwić innym użytkownikom Instagrama zobaczenie Twojego tagu?

logo na Instagramie

Jest sposób, w jaki możesz sprawić, że nikt nie zobaczy tagów, które obserwujący umieszcza Cię na Instagramie. Ma to związek z prywatność twojego konta, więc pokażemy Ci, jak to skonfigurować. Ale musisz wiedzieć, że ta opcja nie usuwa żadnych zdjęć ani niczego podobnego.

To będziesz mógł skonfigurować telefonicznie lub z Twojego komputera w serwisie Instagram:

  1. Będąc w aplikacji Instagram wejdziesz do swojego profilu (na PC znajduje się w prawym rogu)
  2. W menu swojego profilu zobaczysz opcję „Zdjęcia, na których się pojawiasz” (na komputerze znajduje się w ikonie koła zębatego)
  3. Tutaj będą zdjęcia, na których zostałeś oznaczony, nie będą one publiczne, dopóki nie zdecydujesz się umieścić ich na swoim profilu

dołącz do naszego kanału telegram