Skip to content

Jak włożyć i aktywować kartę pamięci w Samsung J1 i J1 Prime

10 de grudzień de 2022

The karty pamięci Są bardzo przydatne, jeśli chcesz rozszerzyć przestrzeń dyskową swojego telefonu komórkowego. W wielu przypadkach możemy znaleźć telefon komórkowy, który ma bardzo małą ilość pamięci, dlatego w takich przypadkach zaleca się użycie pamięci microSD, aby zwiększyć przestrzeń dyskową i móc zainstalować więcej aplikacji oraz zapisać więcej muzyki, zdjęć i filmy. .

Jednak na niektórych telefonach komórkowych jest to nieco skomplikowane zainstalować pamięćwięc tutaj nauczymy Cię, jak włożyć kartę pamięci do Samsunga J1.

Jak zapewne już wiesz, są pamięci microSD różnych marek, pojemności i cen. W tym sensie wskazane jest użycie takiego, który ma maksymalnie 64 GB, ponieważ od 128 GB pamięci microSD są bardzo drogie i mogą nie zostać rozpoznane przez telefon komórkowy, więc straciłbyś część inwestycji.

Jak włożyć kartę pamięci do Samsunga J1

Najlepsze marki kart pamięci, jakie możesz kupić do swojego Samsunga, to karty tej samej marki, ponieważ daje to gwarancję, że będzie on w pełni kompatybilny z Twoje urządzenie Samsungaponieważ zostały zaprojektowane do tego samego, więc nie będziesz mieć żadnych problemów.

Kroki, aby włożyć kartę pamięci do Samsung J1

Robienie tego jest naprawdę łatwe, jeśli nie masz pojęcia, jak to zrobić tutaj Zostawię ci kroki:

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyłączyć swojego Samsunga Galaxy J1.

2.- Więc musisz zdejmij tylną pokrywę bardzo ostrożnie, aby go nie uszkodzić.

3.- Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyjmij baterię i umieść go w miejscu, z którego nie spadnie ani nie zamoknie.

4.- Teraz możesz to zauważyć w tym samym miejscu znajdują się dwa gniazdadolne gniazdo służy do wkładania karty SIM, a górne do wkładania pamięci microSD.

5.- Po włożeniu pamięci należy upewnić się, że została ona umieszczona we właściwej pozycji.

6.- Włóż ponownie bębny.

7.- Zamknij ponownie urządzenie mobilne a teraz możesz przystąpić do włączania.

wprowadź kartę pamięci j1 prime

Po włączeniu telefonu komórkowego w ciągu kilku sekund pamięć zostanie automatycznie rozpoznana, dzięki czemu możesz teraz w pełni wykorzystać swój Samsung Galaxy J1, znacznie zwiększając pojemność. Teraz, gdy wiesz, jak wstawić a karta pamięci w Samsungu J1 Wystarczy go kupić i rozszerzyć pamięć telefonu komórkowego, aby mieć aplikacje takie jak WhatsApp i całą muzykę, którą chcesz, bez problemów z pamięcią wewnętrzną.

Zmień pliki z pamięci wewnętrznej na kartę pamięci w Samsung J1 i J1 Prime

Później włóż i aktywuj kartę pamięci to, co powinieneś zrobić, to przenieść pliki z pamięci wewnętrznej do pamięci zewnętrznej, w ten sposób będziesz mieć większą pamięć wewnętrzną, co sprawi, że Twoje urządzenie będzie działać szybciej niż wcześniej.

Aby wykonać ten proces, wystarczy przejść do ekranu głównego, zlokalizować opcję aplikacji; szukasz moich plików, a następnie naciskasz pamięć urządzenia. Będąc w pamięci, musisz tylko nawigować, aż znajdziesz aplikacje, które chcesz przenieść do pamięci zewnętrznej, po wybraniu jednej wystarczy nacisnąć opcję plusa, aw niej zlokalizuj edytuj, pokaże ci, czy nie możesz przenieść aplikacji z jednego miejsca.

Gdy jesteś w tej przestrzeni, zalecamy przeglądanie aplikacji po aplikacji, aby przenieść je do pamięci zewnętrznej; Pamiętaj, że nie wszystkie aplikacje można przenieść. Również możesz zmienić miejsce przechowywania swoich plików jak zdjęcia z aparatu, pliki do pobrania i tak dalej.

Weź pod uwagę wszystkie te wskazówki, aby przesyłanie plików było bardzo łatwe iw ten sposób w pełni wykorzystasz tę wymienną pamięć, jednak istnieją inne opcje, które pomogą ci, jeśli chodzi o zwolnienie wewnętrznej przestrzeni na urządzeniu, takie jak usuwanie pamięć podręczną okresowo.

Korzystając z urządzeń mobilnych o takiej pojemności, jak Samsung J1 i J1 Primer, musimy zoptymalizować maksymalnie jego działanie, Ponieważ jego jakość nie ma sobie równych, dlatego użycie pamięci zewnętrznej jest sposobem na uwolnienie wewnętrznego przetwarzania w celu znacznie szybszego uruchamiania aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram