Skip to content

Jak włączyć subskrypcje na moim blogu Bloggera i dlaczego to robić

6 de wrzesień de 2022

Czy stawiasz już pierwsze kroki z blogiem, czujesz się komfortowo i zazwyczaj piszesz na nim regularnie, aby komentować kwestie, które dotyczą tego, co czujesz, co się z Tobą dzieje lub konkretnych tematów, które Cię interesują?

Cóż, możliwe, że z bieg czasu Chcesz też dotrzeć do większej liczby osób, aby oni również znali Twoje produkcje i choć częściowo dzieje się to na własną rękę, możesz też współpracować. Oczywiście poza ustną sprawą, co jest niemal oczywistą kwestią, nie możemy stracić z pola widzenia faktu, że wielu użytkowników chce nie tylko mieć więcej obserwujących, ale także aby byli bardziej lojalni, możesz zoptymalizować tytuł swojego bloga, aby że łatwiej go znaleźć.

A jak to zdobyć? Cóż, chociaż jest wiele sztuczek, które moglibyśmy polecić, jedna z głównych dotyczy włączenia subskrypcje na Twoim blogu aby ci, którzy chcą być świadomi wszystkiego, co piszesz.

Subskrypcje działają w taki sposób, że za każdym razem, gdy przesyłasz nowe treści, subskrybenci otrzymają wiadomość e-mail z informacją, że jest wiadomości na Twoim blogui że mogą czytać te wpisy.

W tym konkretnym przypadku chcemy Ci wtedy pokazać jak aktywować subskrypcje Blog Bloggera, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z głównych platform, jakie istnieją na świecie, jeśli chodzi o tworzenie blogów.

Jak aktywować subskrypcje na moim blogu Bloggera?

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że jeden z najlepsze cechy w swoim rodzaju witryn jest to, że możemy nie tylko pisać, co chcemy lub edytować obrazy na blogu, ale także oferować publicznie inne funkcje. Aby uczynić z nich swoich subskrybentów, wykonaj następujące kroki:

  • Wejdź do Twoje konto na blogu jak zawsze, logując się za pomocą adresu e-mail i hasła
  • Następnie przejdź do projekt bloga kogo chcesz aktywować subskrybentów
  • W chwili, gdy to zrobisz, pojawi się szablon bloga z delikatnym niebieskim kolorem, a zobaczysz, że w Dodaj gadżet możesz dodać te, które chcesz
  • Pomiędzy gadżety dostępny jest ten dla subskrybentów, który powinieneś wybrać
  • Następnie możesz przenieść go do środka projekt Twojego bloga. Zalecamy, aby zawsze umieszczać go na górze jednej z bocznych kolumn, ponieważ będzie widoczny dla wszystkich odwiedzających witrynę.
  • Możesz także edytować podpis, który pojawia się w tego typu przypadkach, gdy ktoś chce zauważyć zarejestruj się jako subskrybent
  • Zapisz zmiany i voila, gadżet of Subskrypcja pojawi się na Twoim blogu

Cóż, po umieszczeniu urządzenie w projekcie Twojego bloga procedura zostania subskrybentem wygląda następująco:

  • Kliknij przycisk Subskrypcja, który pojawia się w projekcie blog w Twoim domu lub którejkolwiek z jej wewnętrznych stron
  • Nowe wyskakujące okienko otworzy się automatycznie. Kliknij Obserwuj przez maila
  • Tam będziesz musiał dodać Twoje konto e-maila kiedy skończysz, zaczniesz otrzymywać e-maile za każdym razem, gdy pojawi się nowy post

Oczywiście, jeśli jesteś jedynym, który publikuje w witrynie, nie ma sensu, abyś był subskrybentem, ale wielu użytkowników, którzy udostępniają swoje blog z innymi pisarzami Subskrybenci są tak przygotowani, aby nie przegapić nowości.

subskrypcje stron blogera

Jak zdobyć więcej subskrybentów mojego bloga?

Pierwszą rzeczą, którą musisz przeanalizować, jeśli chcesz pozyskać więcej subskrybentów, jest to, że proces zostania użytkownikiem tego typu musi być prosty i z tego powodu musisz wybrać efektowny przycisk, nie tylko duży, ale także w kolorach takich jak niebieski, czerwony i pomarańczowy.

Podobnie ważne jest, aby w tytuły twoich artykułów nie kłamiąponieważ jest to coś, czego ludzie zwykle nienawidzą, więc spróbuj sprzedać produkt lub usługę, które sprzedajesz później, i nie wpłynie to na liczbę subskrybentów.

Wreszcie, jak powiedzieliśmy w artykule, ważne jest, aby przycisk subskrypcji był dostępny nie tylko na stronie głównej witryny, ale także na każdym z twoje wewnętrzne stronyponieważ wielu użytkowników może dotrzeć do publikacji i stać się ich subskrybentami bezpośrednio z nich.

Jak widać, poświęcając trochę uwagi, stosując logikę i postępując zgodnie z szeregiem dość prostych wskazówek, będziesz w stanie osiągnąć wydajność Twojego bloga pod względem liczby abonentów znacznie się poprawia.

Czy dzięki temu udało Ci się włączyć swoich subskrybentów i zwiększyć ich liczbę na swoim blogu? Krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram