Skip to content

Jak włączyć rejestrator rozmów telefonicznych w telefonie komórkowym Samsung Galaxy S6 i nagrywać rozmowy

4 de marzec de 2023

Samsung Galaxy S6 był flagowcem koreańskiej firmy na rok 2015 i prawda jest taka, że ​​zarówno w oryginalnej wersji Samsunga Galaxy S6, jak i w Samsungu Galaxy S6 Edge znajdziemy naprawdę kompletne terminale myśląc o codziennym użytkowaniu.

Jakie są zalety Samsunga Galaxy S6?

procesor i pamięć

Ma 64-bitowy procesor Samsung Exynos 7420 do 2,1 GHz i 3 GB pamięci RAM, będziemy mieli niezrównana wydajność. Niewielu może dziś pochwalić się dorównaniem mu w tej dziedzinie.

Tylna kamera

Jedna z wielkich zalet tkwi w tylnym aparacie, a mianowicie, że nowy Samsung S6 ma nic innego jak 16-megapikselowy aparat z optyczną stabilizacją obrazu i większy kąt otwarcia niż ten widziany w Note 4, w którym zamontowano aparat o tej samej liczbie megapikseli.

Ciało (materiały)

Tym razem mamy jednoczęściową obudowę, która łączy w sobie metal i szkło Gorilla Glass 4. Dlatego mamy do czynienia z wykończeniem premium, które jest wykwintne w dotyku i obiecuje odporność.

Składowanie

Posiada 3 możliwości przechowywania, od 32 GB. Musimy również wspomnieć o innych wspaniałych zaletach Galaxy S6, takich jak dobra bateria 2500 mAh z systemem szybkiego ładowania i ładowaniem bezprzewodowym, które czynią ten terminal okrągłym zestawem.

Wady Samsunga Galaxy S6

Projekt

Projekt nowego topowego modelu Samsunga jest wspaniały, a na dodatek możemy wybierz jeden z czterech kolorów. Jednak są też tacy, którzy nazywają to kopią, prezentując projekt bardzo podobny do iPhone’a 6 zaprezentowanego przez Apple.

Brak gniazda SD

Jedną z największych wad do podkreślenia w S6 jest to, że niestety nie będzie można rozszerzyć Pojemność przechowywania terminala, co jest jedną z jego głównych wad.

Nie ma rowka na karty microSD, ale przynajmniej możemy wybierać między modelami 32, 64 lub 128 GB, choć trzeba przyznać, że istnieje sztuczka, aby łatwo włożyć kartę SD do Galaxy S6.

Jednak kolejną wadą jest to, że więcej niż jeden użytkownik skomentował, że Samsung Galaxy S6 nie mieli takiej możliwości posiadanie opcji nagrywania rozmów pod ręką, co w wielu przypadkach jest prawdziwym utrudnieniem, gdy chcemy wykonać tego typu zadanie.

W każdym razie problem polega na tym, że poza faktem, że w końcu zawsze możemy nagrywać rozmowy na Samsungu Galaxy S6, zawsze będziemy potrzebować zainstalować dodatkowe aplikacje które pozwolą nam wygenerować tę funkcję rejestratora, bo inaczej wszystko będzie niemożliwe.

Dzieje się tak, ponieważ w niektórych miejscach nagrywanie rozmów na telefonie Samsung Galaxy S6 jest nielegalne, a zatem funkcja nie występuje oryginalniechociaż możemy to ustalić sami za pomocą prostej sztuczki.

Pamiętaj, że aby nagrać rozmowę telefoniczną bardzo ważne jest posiadanie tzw zgoda obu stron. Ponieważ bez zgody ta praktyka jest nielegalna w większości krajów.

Kroki, aby łatwo nagrywać rozmowy na Samsung Galaxy S6

Cóż, jak powiedzieliśmy, w końcu będziemy mogli nagrywać rozmowy na naszym Samsungu Galaxy S6, chociaż musimy wziąć pod uwagę pewne pytania na ten tematNa przykład w naszym kraju nagrywanie rozmów, które otrzymujemy, nie jest nielegalne.

Jeśli nie, będziesz musiał zastosować się do art kilka ważnych wymagań nagrywać rozmowy telefoniczne na Samsungu Galaxy S6, czyli mieć zrootowany telefon, a po drugie zainstalować menedżera plików, w przypadku ES File Explorer File Manager.

Po zainstalowaniu Menedżera plików ES File Explorer ze sklepu Google Play, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić zrobić, to otworzyć Menedżera plików w pytaniu, a następnie kliknij opcję System. Gdy skończysz, zobaczysz opcję dla pliku o nazwie others.xml.

emulator zmiany urządzenia root

Następnie na końcu ekranu pojawi się opcja dodania, w której należy wpisać: Nagrywanie dozwolone. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności nadejdzie czas na zapisanie pliku i ponowne uruchomienie naszego urządzenia.

Zbliżamy się do możliwości nagrywania naszych rozmów na Samsungu Galaxy S6, a to znaczy, że po zrootowaniu naszego smartfona i zainstalowaniu aplikacji, o której mówiliśmy powyżej, nie powinieneś mieć problemów aby móc nagrywać je z telefonu.

To będzie naprawdę proste, ponieważ po nawiązaniu połączenia na Samsungu Galaxy S6 będziesz mieć przycisk, naciśnięcie którego rozpocznie się automatycznie nagrywania, więc jest to niezwykle łatwe.

Czy byłeś już w stanie nagrywać swoje rozmowy na Samsungu Galaxy S6?

dołącz do naszego kanału telegram