Skip to content

Jak włączyć powiadomienia świetlne na moim iPhonie — powiadomienia LED

12 de grudzień de 2021

Telefony iPhone są najwyższej klasy, jeśli chodzi o funkcje. Również w odniesieniu do szybkie uruchomienie i uruchomienie w przypadku aplikacji ta klasa telefonów komórkowych jest znacznie szybsza. Jedyną wadą iPhone’a jest to, że jego urządzenia są znacznie droższe, a akcesoria sprzedawane są osobno.

Mówiąc jednak trochę więcej o powiadomieniach iPhone’a, istnieje funkcja powiadomień ze światłem, które te telefony przynoszą. Krótko mówiąc, ty pokażmy, jak aktywować to światło w przypadku powiadomień, jak zmienić kolor błysku tego alertu i co zrobić, jeśli nie możesz aktywować takich alertów.

Jaka jest procedura aktywacji diody powiadomień na iPhonie?

Aktywacja funkcji poprawiających działanie telefonu komórkowego iPhone jest w rzeczywistości bardzo łatwa. Projektanci systemu zadbali o to, aby użytkownicy, którzy kupili telefon komórkowy będą się cieszyć dobrym doświadczeniem z podczas korzystania z telefonu komórkowego.

Teraz, aby aktywować tę lampkę powiadomienia, musisz wprowadź ustawienia telefonu, zobacz jak to się robi:

 1. Włącz telefon komórkowy.
 2. Pociągnij w dół pasek u góry i wybierz ikonę w kształcie orzecha.
 3. Następnie idź tam, gdzie mówiDostępność„.
 4. W sekcji „Ułatwienia dostępu” wybierzesz sekcję o nazwie „Dźwięk i wizualizacje”.
 5. Poszukaj opcji, która mówi „Mrugnięcie”, gdy ustawisz telefon w trybie „Cichy”.

Dzięki temu już włączysz powiadomienia LED, a aby je aktywować, wystarczy umieścić telefon komórkowy w „Ciszy”. Po usunięciu trybu „Cichy” z telefonu komórkowego, powiadomienia zostaną wyłączone, a gdy ponownie aktywujesz ten tryb, alarmy LED zostaną ponownie aktywowane.

Należy zauważyć, że aby ta funkcja działała z aplikacją Instagram, należy przełączyć się na aktywację powiadomień o wiadomościach na Instagramie. Jeśli ich nie aktywujesz, telefon komórkowy nie włączy diody LED, gdy otrzymasz wiadomości z Instagrama.

To samo dzieje się z aplikacją Facebook. Aby Twój telefon iPhone mógł dać ci ostrzeżenie LED, musisz aktywować powiadomienia na Facebooku.

Jak dostosować kolor i błysk powiadomień LED?

Oprócz aktywacji powiadomień LED telefonu komórkowego z systemem Android, możesz również zmienić kolor każdego z tych powiadomień. W ten sposób zrobisz alerty LED Twojego telefonu iPhone są znacznie bardziej uderzające. Zwróć uwagę, jak to się robi:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy z Androidem.
 2. Przejdź do App Store, znajdź i zainstaluj aplikację o nazwie Light Manager.
 3. Otwórz aplikację.
 4. Nadaj aplikacji uprawnienia o to cię proszę.
 5. Teraz wejdź w każde z pokazanych tam pól, aby zmienić kolor powiadomień. Umieść kolor, który chcesz na każdym z nich i zapisz zmiany.

logo sklepu z aplikacjami

W wyświetlonych tam skrzynkach pojawiają się Gmail, MMMS, wiadomości, nieodebrane połączenia itp. Do każdej z tych sekcji muszą mieć inny kolor aby ułatwić określenie rodzaju ostrzeżenia. Kolory, które aplikacja zapewnia domyślnie to:

 • Cyjan
 • Fioletowy.
 • Biały.
 • Różowy.
 • Zielony.
 • Niebieski.
 • Pomarańczowy.
 • Żółty.
 • Czerwony.

Są to kolory, które możesz wybrać jednym impulsem. Jeśli jednak chcesz użyj innego koloru, który nie jest dostępny, możesz wybrać opcję „Umieść niestandardowe” i zmienić żądany kolor. Ważne jest, abyś wiedział, że aby być dobrze świadomym wszystkich powiadomień, możesz zobaczyć ich historię.

Dlaczego nie możesz włączyć powiadomień świetlnych na swoim iPhonie i co robić?

Alerty LED dla telefonów iPhone czasami nie można włączyć z wielu powodów. W sumie są dwa, które przeanalizujemy poniżej:

Niezgodna wersja iPhone’a

Te alerty Flash są dostępne tylko w najnowszych wersjach telefonów komórkowych z systemem iOS. Więc jeśli twoja wersja iPhone’a nie obsługuje tej funkcji, to normalne, że system nie pozwala na jej włączenie. W takim przypadku możesz spróbować zaktualizować swój system mobilny.

Jeśli nie możesz zaktualizować systemu telefonu komórkowego, biorąc pod uwagę fakt, że twój telefon komórkowy jest bardzo stary, nadejdzie twoja kolej, aby spróbować jeszcze jednej rzeczy.

telefon z błędem

Zainstaluj aplikacje innych firm

Ta ostatnia rzecz, o której wspomniano wcześniej, to korzystanie z aplikacji innych firm. Istnieje kilka aplikacji innych firm, które włączyć alarmy LED do aktywacji na telefonie z Androidem. Jedną z najlepszych aplikacji, które istnieją do przeprowadzania tego rodzaju procesu, jest „NotifyBuddy”.

Dzięki „NotifyBuddy” będziesz mógł bez problemu aktywować powiadomienia LED swojego telefonu komórkowego iPhone. Jedyną rzeczą jest to nie możesz umieścić koloru do każdego z tych powiadomień, ale w pozostałych wszystko będzie działać z całkowitą normalnością.

dołącz do naszego kanału telegram