Skip to content

Jak wejść i korzystać z Pinteresta bez konta lub bez rejestracji, czy to możliwe?

2 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje wiele aplikacji i stron internetowych, które służą różnym celom i aby zaspokoić potrzeby ludzi, jedną z najczęściej używanych i najczęściej używanych aplikacji i stron internetowych jest Pinterest.

Co to jest Pinterest?

Jeśli nie wiesz, czym jest Pinterest, jest to platforma i sieć społecznościowa, która gromadzi zestaw obrazów przesłanych przez różnych użytkowników, w których możesz tworzyć własne tablice i zarządzać nimi, które z kolei możesz identyfikować, nazywając je zgodnie z treścią chcesz zapisać i przechowywać tam, możesz zapisać oba obrazy jako filmy wideo, które chceszczy to informacje, tapety, porady, a nawet moda.

Pinterest to platforma, która możesz używać zarówno na swoim komputerze, jak i na swoim SmartfonAlbo pobierając aplikację z oficjalnego sklepu Google Play, albo po prostu wyszukując ją w domyślnej przeglądarce swojego komputera lub smartfona, pamiętaj, że również na stronie będziesz mógł zapisać lub nawet pobrać obraz lub wideo, odnaleźć.

Aby to zrobić, wystarczy wejść na platformę, wpisać to, czego szukasz w górnym pasku strony i naciśnij przycisk wyszukiwania, aby strona zebrała wszystkie dane i obrazy związane z wyszukiwaniem, następnie wybierz obraz, który chcesz zapisać i kliknij opcję, która mówi zapisz po prawej stronie w kolorze czerwonym.

Jeśli chcesz pobrać ten obraz, po prostu naciśnij przycisk z trzema kropkami i wybierz opcję, która mówi, że pobierz obraz.

Korzystaj z Pinteresta bez konta lub bez rejestracji

Istnieje wiele osób, które nie są świadome istnienia tej platformy i często mają wątpliwości, czy musisz mieć wcześniej utworzone konto Aby wejść lub jeśli trzeba się w nim zarejestrować, aby uzyskać do niego dostęp, prawda jest taka, że ​​wejście na Pinteresta jest możliwe bez konta, ale z pewnymi ograniczeniami, a jednak istnieją sposoby na przeglądanie zawartości strony.

Co prawda posiadając konto lub rejestrując się na platformie będziemy mogli mieć zwiększony dostęp do strony bez żadnych ograniczeń lub ograniczeń, takich jak ciągły wygląd okna, który wymaga utworzenia konta, aby kontynuować korzystanie z aplikacji.

Ale jeśli nie chcesz przeprowadzać żadnego procesu tworzenia konta, nie ma problemu, istnieje kilka sposobów, aby to zrobić uzyskać dostęp do Pinteresta i jego zawartości bez posiadania konta poniżej pokażemy jak to zrobić:

Aby uzyskać dostęp do treści Pinteresta bez posiadania w nim konta, będziemy musieli skorzystać z naszej wyszukiwarki, Wieśniak! lub że Google aby wprowadzić obrazy, których potrzebujemy.

wyszukiwarka Google

Aby to zrobić, będziemy musieli po prostu zlokalizować w domyślnej wyszukiwarce, z której korzystamy i będziemy musieli wpisać słowo kluczowe obok tematu, którego potrzebujemy, aby mieć obrazy lub treść, w takim przypadku napisz Pinterest Zanim przejdziemy do wyszukiwania, na przykład: gry na Pinterest, ubrania na Pinterest, porady na Pinterest. a następnie naciśnij klawisz Enter lub przycisk wyszukiwania.

Następnie strona wyszukiwarki zostanie zaktualizowana i wyświetli zestaw obrazów związanych z wyszukiwaniem, podobnie jak treść będzie tylko pochodzące z platformy Pinterest,

Jeśli chcesz pobrać obraz, będziesz musiał po prostu wybrać ten, który chcesz, naciskając go lewym przyciskiem myszy, aby miał nieco szerszy widok, a następnie naciśnij prawym przyciskiem myszy obraz, aby mieć więcej opcji i wybierz opcja pobierz obraz aby go pobrać.

W przypadku smartfonów jest to prawie taka sama procedura, tylko w tym przypadku akcje będą musiały zostać wykonane pulsacje na ekranieAby wybrać obraz, który chcesz pobrać, będziesz musiał go nacisnąć, a po powiększeniu obrazu będziesz musiał go nacisnąć i przytrzymać, aż pojawi się więcej opcji obrazu, po czym wybierz opcję pobrania obrazu, aby można było pobrane.

dołącz do naszego kanału telegram