Skip to content

Jak w ciągu kilku sekund przesłać wideo do IGTV pionowo lub poziomo z komputera, telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone’a

30 de sierpień de 2023

IGTV to nowa platforma Instagram, na której możemy przesyłaj znacznie dłuższe filmy niż we wspomnianej sieci społecznościowej. Jest wiele osób, które tworzą konta na tej platformie, aby móc w ten sposób udostępniać dużą ilość materiałów. Jego wielką zaletą jest to, że można go pobrać ze Sklepu Play.

Zanim przejdziemy dalej, istotne są dwie rzeczy: pierwsza aby móc przesyłać filmy jest to, że są one przechowywane na Twoim urządzeniu mobilnym, jest to istotne. Ale jakby tego było mało, konieczne jest umieszczenie ich w pionie, nie można przesyłać filmów, które są ułożone poziomo.

Możesz także przesyłać filmy krótkie jak historieco jest bardzo zabawne i idzie w parze z IGTV, złożona sytuacja polega na tym, że czasami aplikacja nie pozwala nam na przesyłanie historii i one też się nie ładują.

Istnieje również aplikacje do edycji wideo pionowo, więc nie przejmuj się tym krokiem. Ważne jest, aby dany film był zapisany na Twoim urządzeniu mobilnym.

Jak przesyłać filmy do IGTV w orientacji pionowej i poziomej z dowolnego urządzenia

Telewizory IGTV są obecnie bardzo popularne, ponieważ możemy teraz przesyłać i oglądać wielominutowe filmy na Instagramie, tak samo jak mogliśmy zobaczyć na YouTube widzimy to na Instagramie, co powoduje wiele godzin rozrywki.

Coś, co daje nam dużo satysfakcji i czasem mamy ochotę wrzucić do sieci społecznościowej wielominutowy film, ale nie wiemy jak to zrobić, a nawet wytrzymaliśmy długo próbujemy wymyślić, jak moglibyśmy to zrobić.

I choć brzmi to dość skomplikowanie, prawda jest taka, że ​​coś całkiem prostego, kiedy to zrobisz, nawet to sobie uświadomisz z zamkniętymi oczami możesz to zrobić bez wielu komplikacji, a najlepsze jest to, że w tym poradniku dowiesz się, jak to zrobić, poza tym zajmie to kilka sekund.

Możliwe jest przesyłanie filmów do IGTV w prosty sposób

Jak tylko otworzysz aplikację, co Najpierw powinieneś przejść do swojego własnego profilu. Gdy już tam będziesz, wystarczy kliknąć okrągłą ikonę, na której możesz zobaczyć swoje małe zdjęcie profilowe. Znajduje się ona po lewej stronie koła konfiguracyjnego.

Teraz musisz kliknąć przycisk z ikoną plusa (+), aby dodać nowy film. Jeśli jest to Twój pierwszy film, Poniżej zobaczysz przycisk „Prześlij wideo”. Po przesłaniu pierwszego filmu ten tekst nie pojawi się, ale pojawią się wszystkie przesłane filmy.

Po naciśnięciu tego przycisku galeria na Twoim urządzeniu mobilnym natychmiast otworzy się ze wszystkimi filmami, które możesz przesłać. Jedyne, co musisz tutaj zrobić, to kliknij wideo które chcesz przesłać do sieci społecznościowej, a my automatycznie przejdziemy do nowego ekranu.

To To, co zobaczysz na nowym ekranie, to podgląd Jak będzie wyglądał Twój film po przesłaniu. Jeśli nie podoba Ci się efekt, po prostu wróć, w przeciwnym razie, jeśli Ci się podoba i chcesz go opublikować, po prostu kliknij miejsce, w którym jest napisane Dalej w prawym górnym rogu ekranu.

Czasami, gdy przesyłamy treści na nasz Instagram, aplikacja nieoczekiwanie zamyka się lub gdy przesyłamy coś, nie można tego zrobić, co stawia nas w złożonej sytuacji, gdy możemy szybko prześlij IGTV.

mobilna aplikacja igtv

W ten sposób możesz przesłać filmy do IGTV w ciągu kilku sekund

Teraz jedyne, co pozostało Ci do zrobienia, to po prostu napisać opis i tytuł nowego postu, tego filmu. Możesz nawet edytować okładkę, aby dodać niestandardową. Gdy już wszystko będzie tak, jak lubisz, jedyne, co pozostaje, to nacisnąć przycisk, który mówi Post i to wszystko, rozpoczyna się przesyłanie wideo.

Widocznie Czas potrzebny na przesłanie będzie zależeć od kilku rzeczy.: Jeśli masz mobilną transmisję danych lub Wi-Fi, będzie to zależeć dokładnie od ich prędkości i czasu trwania filmu, im dłużej trwa, tym jest cięższy i dłużej trwa przesyłanie.

Po zakończeniu przesyłania jedyne, co pozostaje Ci do zrobienia, to udać się do swojego profilu, aby zobaczyć tam dany film. Teraz wszystkie Twoje obserwujący będą mogli zobaczyć to samo.

Jeśli chcesz mieć możliwość pobrania IGTV, albo tego, który przesłałeś na Instagram, albo tego, który widziałeś i który chciałbyś będziesz mógł przesłać go na swój profil bez komplikacji jest to całkowicie możliwe i bardzo proste.

Mamy nadzieję, że ten samouczek całkowicie Ci się spodobał i że udało Ci się pomyślnie przesłać swój IGTV, aby było to możliwe Udostępnij wszystkim swoim obserwującym.

dołącz do naszego kanału telegram