Skip to content

Jak używać My Amazon Kindle do konwersji hiszpańskiego tekstu na mowę (przykład)

29 de styczeń de 2021

Skorzystaj z możliwości swojego urządzenia…! Chcesz zobaczyć, jak możesz użyj Amazon Kindle do konwersji tekstu na mowę w języku hiszpańskim? Zbadaliśmy to i chcemy się z Tobą podzielić. Dowiedz się z nami ..!

Może się zdarzyć, że codzienne czytanie o czymś staje się tak powszechne, że mamy to już w naszej rutynie. Jednak czasami nasz wzrok mógłby poprosić nas o przerwę. Z tego powodu wielu uciekło się do korzystania z bardzo przydatnego narzędzia, które mają te urządzenia, takiego jak powiększanie lub zwiększanie rozmiaru tekstu na Amazon Kindle lub przekonwertować tekst na mowę.

Tak więc, gdy Twój wzrok jest trochę zmęczony, czytnik towarzyszący temu urządzeniu znacznie ułatwi Ci życie. Następnie pokażemy, jak skorzystać z tego wspaniałego narzędzia.

Amazon Kindle, narzędzie, które oferuje nam cenną pomoc

Wschód czytnik ebooków Pozwala nie tylko odczytywać informacje, które są zdigitalizowane, ale także przechowywać je i kupować, jeśli masz takie życzenie. Warunkiem korzystania z tego narzędzia jest to, że pliki są w formatach akceptowanych przez Amazon Kindle. Bezprzewodowo możesz podłączyć urządzenie do sieci o nazwie Whipernet, należącej do Amazon lub skorzystać z WIFI, aby uzyskać zawartość i ją pobrać.

Wiele gazet i magazynów zdigitalizowało swoje treści, dzięki temu elektronicznemu czytnikowi książek możesz czytać ich wersje cyfrowe. Dlatego każdego ranka, wykonując inne czynności, można było posłuchać nagłówków lub informacji, które przynoszą Twoje ulubione magazyny. W ramach swoich usług Amazon oferuje również akcję konwersji tekstów do plików PDF wysyłanych pocztą i powielania ich na urządzeniu Amazon Kindle.

Konwertuj tekst na mowę na moim Amazon Kindle

Dzięki tej funkcji teksty są głośno komentowane a aktywacja tej funkcji zajmuje tylko kilka kroków. Zasadniczo jest to narracja menu, do której mamy dostęp, można się do niej dostać z menu konfiguracyjnego w narzędziach znajdujących się na pasku czytania, gdy patrzymy na ebooka.

  • Najpierw musisz nacisnąć przycisk konfiguracji, który znajdziesz na dole ekranu. Aktywujesz wszystkie ustawienia, które możesz wprowadzić na urządzeniu.
  • Teraz zlokalizuj ikona ułatwień dostępu znajduje się na końcu menu konfiguracyjnego, aby na liście można było zobaczyć alternatywy pomocy dla użytkowników.
  • W górnej części okna dostępności będzie dostępny czytnik ekranu, który należy włączyć przyciskiem znajdującym się po prawej stronie listy. jego główną funkcją jest opisz dowolną z funkcji, których używasz lub których używasz.
  • Teraz Cskonfiguruj prędkość odczytu w sekcji znajdującej się w tym samym menu, poniżej opcji czytnika ekranu. Obok miejsca, w którym jest napisane prędkość czytania, znajdują się przyciski zwiększania lub zmniejszania prędkości.

osoba czytająca książkę z amazon kindle

Inna metoda

  • Inny sposób korzystania z funkcji Tekst na mowę to kliknięcie na ekranie podczas czytania. Na szczycie Pojawi się pasek narzędzi umożliwiający jego konfigurację. Przejdź do ustawień i wybierz, gdzie jest napisane więcej możliwości.
  • Obok zamiany tekstu na mowę naciśnij przycisk zasilania.
  • Naciśnij ponownie ekran i na pasku narzędzi naciśnij przycisk odtwarzania. Gotowy!

Możesz słuchaj głośno swojego czytania Możesz też użyć do tego słuchawek. Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz znaleźć rozwiązania lub masz problem; Możesz spróbować zaktualizować oprogramowanie eReader na swoim urządzeniu Amazon kindle.

Cóż, masz już wiedzę użyj swojego Kindle’a, aby przekonwertować tekst na mowę w języku hiszpańskim. Mamy nadzieję, że ta pomoc okaże się bardzo przydatna dla Ciebie i reprodukować treści pisemne za pomocą głosu. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię o tym, co przeczytałeś. Zostaw nam swój komentarz w polu znajdującym się na dole.