Skip to content

Jak używać lub łączyć moje konto Google lub Gmail na dwóch lub więcej telefonach z Androidem lub iPhonie w tym samym czasie

11 de kwiecień de 2021

Kiedy mówimy o zabezpieczaniu naszych dokumentów, plików, obrazów lub filmów, jaka jest lepsza opcja niż używanie lub stosowanie platform z rozszerzeniem w pełni zweryfikowany kod bezpieczeństwa i oczywiście wszystko pod unikalnym hasłem.

To daje nam większą pewność podczas archiwizacji tych formatów, a także wszelkiego rodzaju dokumenty, będziemy mieć całkowitą pewność, że są one na właściwym miejscu.

Skupiamy się na platformach do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail, jest to najlepsza opcja do wykorzystania, stamtąd możemy oczywiście wchodzić w interakcje z innymi ludźmi, biorąc pod uwagę, że ma nie tylko to, ale także liczne i różnorodne narzędzia i opcje, gdy je wprowadzimy.

Jest ich sporo, ale najlepszy pod względem jakości, niezawodności i wydajności jest niewątpliwie Gmail, gdy używamy tego narzędzia podchodzimy do całego środowiska funkcji Specyficzna i łatwa w użyciu, oczywiście dla lepszych wiadomości jest to całkowicie bezpłatna aplikacja dla użytkowników.

W tym artykule opowiem o Gmailu. A dokładniej, o tym, jak użyj lub połącz moje konto Google lub Gmail na co najmniej dwóch telefonach komórkowych Android lub iPhone w tym samym czasie. Ponieważ wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tej możliwości i dlatego ogranicza jej użycie.

Czy mogę używać mojego konta Gmail lub Google na dwóch lub więcej telefonach komórkowych w tym samym czasie?

To bardzo częste pytanie wśród użytkowników narzędzia Gmail, ponieważ jeśli w danym momencie jesteśmy poza domem lub nie mamy pod ręką naszego urządzenia mobilnego i musimy mieć dostęp do platformy, tak, możemy to zrobić łatwo i szybko.

Najlepsze jest to, że nie obciążają nas za to żadnymi kosztami ani nic ciekawego, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wejście do aplikacji „ Gmail ”, naciśnij ją i pojawi się start, w lewym górnym rogu znajdujemy „ menu główne ”, klikamy tam, a następnie na końcu paska mamy możliwość „ konfiguracji ”.

Po tym opcja „ dodaj konto ”, naciskamy tam i musimy wskazać, do której firmy należy nasz e-mail, w tym przypadku kojarzymy go z „Gmail – Google” i otrzymujemy wyskakujące okienko z ostrzeżeniem o „sprawdzaniu informacji”, musimy poczekać kilka minut.

Proszą nas o wzorzec bezpieczeństwa, aby zweryfikować, czy tak jest, a następnie proszą nas o umieszczenie naszego „ e-maila ” i skojarzenie go, a następnie wprowadzenie naszego hasła i to wszystko, mamy otwarte konto i w ten sam sposób przechodzimy z jednego konta na drugie.

Gmail Co to jest? Jakie są ich cechy?

Jest to platforma „e-mailowa” Dzięki Google dostępnemu we wszystkich częściach świata, a zatem w wielu różnych językach, możemy go używać za pośrednictwem komputerów lub telefonów komórkowych, w zależności od naszego przypadku lub preferencji, gdy to robimy.

Należy zauważyć że stał się jednym z faworytów w bardzo krótkim czasie, Od momentu uruchomienia Gmail ujawnił swój konkretny cel i charakterystykę użytkowania, więc od samego początku zapewniał nas, że jest obiecującą platformą.

komputer z Gmailem

Na początku Gmail miał tylko 1 GB dostępnej pamięci, było to niewiele, więc z czasem dostarczył nam dobrych wiadomości pozwalając na 15 GBPosiada skrzynki wyjściowe i wejściowe, co ułatwia nam natychmiastowe odnalezienie e-maili, dlatego charakteryzuje się panelami z opcjami całkowicie zaprojektowanymi pod względem estetycznym, tak aby użytkownik mógł od razu z nich skorzystać.

Podstawowe funkcje Gmaila

Gmail stał się najpotężniejszym pod każdym względem, ponieważ ma wiele różnych cech funkcjonalnych, takich jak konwersja wiadomości e-mail do formatu PDF, a także pasek wyszukiwania, który ułatwia nam wyszukiwanie starych lub niedawnych wiadomości e-mail w bardzo szybki sposób. Oprócz tego dodano czat w swoim menu o nazwie „ Hangouts ”, w którym możemy wchodzić w interakcje z aktualnie aktywnymi użytkownikami i dodawać kontakty.

Kilka lat temu uruchomił opcję dostosuj naszą pocztę w głównym zasobniku, co pozwala nam umieszczać obrazy tła według naszych preferencji, aby użycie było znacznie bardziej kreatywne i estetyczne w tym samym czasie.

Jedną z najlepszych opcji jest to ich aplikacje są dostępne do pobrania i konfiguracje na dowolnym telefonie komórkowym zawierającym systemy operacyjne iOS lub Android oraz inne istniejące w dziedzinie systemów, więc jeśli nie masz konta, utwórz je teraz!

dołącz do naszego kanału telegram