Skip to content

Jak używać i zrealizować kartę przedpłaconą lub podarunkową w serwisie Netflix

22 de luty de 2021

Chcesz sprawić każdemu idealny prezent, który będzie doceniony bez względu na wiek, płeć, narodowość itp.? Jeśli tak, znajdziesz kartę przedpłaconą Netflix najlepszy prezent, jaki możesz dać do ukochanej osoby. Oto, jak możesz użyć i zrealizować kartę przedpłaconą lub podarunkową w serwisie Netflix.

Świat stale się rozwija, a wraz z nim technologia. Telewizja i sposób jej oglądania nie wymyka się ciągłym zmianom. Dawno minęły czasy, kiedy musieliśmy iść do sklepu wideo, aby wypożyczyć filmy lub kupić nagrania, aby móc cieszyć się dobrą prezentacją według naszych upodobań.

Również telewizja kablowa została zastąpiona przez streaming treści, co jest możliwe oglądać w wybranym przez siebie czasie i dniu. Ponadto możesz cieszyć się ulubionym filmem, serialem lub programem nie tylko na telewizorze, ale na dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu.

Ze wszystkich tych usług przesyłania strumieniowego najpopularniejszym jest Netflix. Wystarczy się zalogować, aby oglądać wiele filmów, seriali, filmów dokumentalnych i musicali dla całej rodziny i dla wszystkich grup wiekowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która daje kartę, czy osobą, która jest przedmiotem tak wspaniałego prezentu, wskażemy Ci jak używać i zrealizować kartę przedpłaconą lub podarunkową w serwisie Netflix.

Jak używać i realizować kartę przedpłaconą lub podarunkową w serwisie Netflix

Mówiąc o karcie podarunkowej, aby cieszyć się programowaniem Netflix, mówimy o karcie przedpłaconej. Wartość tej karty jest wprost proporcjonalna do czasu, przez jaki możesz korzystać z usługi. Innymi słowy, im wyższa wartość, tym więcej czasu możemy spędzić na korzystaniu z treści Netflix.

Najpierw musisz kupić kartę podarunkową. Po przekazaniu go znajomemu, musisz przejść do oficjalnej strony gotówki Netflix i wprowadź 11-cyfrowy kod widniejący na karcie. Aby się tego dowiedzieć, zdrap kod ukryty na karcie podarunkowej, jeśli jest to karta fizyczna.

W przypadku edycji cyfrowej otrzymasz swój kod e-mailem, zwany także PINem. Później możesz wykorzystaj saldo karty prezent lub przedpłata, logując się na swoje konto Netflix. Po przeprowadzeniu tego procesu saldo konta zostanie zwiększone o wartość karty, której kod został wprowadzony.

Mężczyzna oglądający Netflix na tablecie

Kwota przelana na Twoje konto zostaną potrącone z następujących faktur bez obciążania karty kredytowej, aż do całkowitego wykorzystania. Gdy saldo karty zostanie wyczerpane, system płatności wróci do normy.

Wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem karty przedpłaconej

Bardzo ważne jest, aby w momencie zakupu karty podarunkowej sprawdź, czy został aktywowany przez sprzedawcę. Równie ważne jest, abyś wiedział, że po nabyciu karty przedpłaconej nie zostanie ona zwrócona; znacznie rzadziej, gdy zostanie wykorzystany na zastosowanym koncie Netflix.

W przypadku użytkowników, którzy zawarli umowę z Netflix z usługami takimi jak Google Play lub iTunes, muszą najpierw anulować bieżącą subskrypcję, aby móc cieszyć się otrzymanym prezentem. Gdy wartość tego samego zostanie zużyta, użytkownik będzie mógł ponownie aktywować swoją poprzednią subskrypcję.

Ostatni szczegół, bardzo ważny, to to karty przedpłacone nie są zalecane w Hiszpanii doładowania lub zwiększenia kredytu na koncie. Zaleca się zakup wirtualnej karty bezpośrednio na stronie Startselect, a kod otrzymasz pocztą.

W ten sposób możesz uniknąć niewygodnych sytuacji, gdy próbujesz zaskoczyć tę wyjątkową osobę. Będziesz mieć pewność, że Twój prezent zostanie bardzo doceniony i sprawi radość, a oni będą Ci naprawdę wdzięczni.