Skip to content

Jak używać filtrów Angel i Cloud na swojej twarzy na Instagramie?

25 de październik de 2021

Platforma Instagram stał się znany na całym świecie w ostatnich latach, a ponadto użytkownicy wykazali się ogromną satysfakcją z nowych filtrów, które można w nim znaleźć. Na Instagramie są tysiące niezależnych twórców filtrów, którzy zaoferują Ci najlepsze filtry, dzięki którym będziesz mógł edytować swoje zdjęcia i dodawać wszelkiego rodzaju efekty.

W aplikacji znajdziesz od filtry, które dodają makijaż, edytują rysy twarzy, a nawet dodają emotikony, rysunki i wiele więcej, dzięki czemu możesz bawić się ze znajomymi, próbując za każdym razem nowy. Możesz cieszyć się tymi niesamowitymi filtrami, kiedy tylko chcesz, z aplikacji mobilnej Instagram, zarówno z Androida, jak i iOS, chociaż wiele innych aplikacji oferuje różne filtry, te oferowane przez Instagram mają technologię last minute.

Jaka jest oficjalna nazwa odpowiednio filtrów anioła i chmury na Instagramie?

Na Instagramie często można znaleźć filtry, które sprawiają, że wyglądasz atrakcyjniej, edytujesz części twarzy lub dodajesz zabawne efekty, jednym z tych efektów są anioły i chmury. Ten filtr jest bardzo popularny wśród użytkowników sieci społecznościowej od sprawia, że ​​policzki stają się zarumienione, gęstsze i bardziej atrakcyjne, plus para aniołów w chmurach na każdym policzku.

Możesz bardzo łatwo znaleźć ten filtr, wyszukując go. jego imię, które jest „Niebo” lub pod nazwą jego twórcy, który nazywa się Kendra Mishell, dzięki czemu możesz zapisać go wśród swoich ulubionych i używać go, kiedy tylko chcesz.

Po zapisaniu filtra wśród ulubionych lub zarchiwizowaniu wraz z pozostałymi filtrami, które przykuły Twoją uwagę, możesz z niego korzystać w dowolnym momencie, z poziomu aplikacji, wykonując te szybkie czynności:

  • Wejdź do aplikacji Instagram z telefonu komórkowego i zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do „Twojej historii” aby utworzyć nowe zdjęcie z filtrem.
  • Teraz przesuń galerię filtrów, aż znajdziesz „Niebo”, jeśli jeszcze nie zapisałeś jej wśród ulubionych, możesz przesunąć się do końca, aby znaleźć opcja „Odkrywaj efekty by go szukać.
  • Wybierając efekt wystarczy poczekaj kilka sekund, aż dopasuje się do Twojej twarzy, i musisz tylko zrobić wszystkie zdjęcia, które chcesz, używając go.

Stosując te proste kroki, będziesz mógł korzystać z filtra, kiedy tylko chcesz, a ponadto, jeśli szukasz innego podobnego filtra, możesz zastosować tę samą procedurę z odpowiednią nazwą lub używając słów kluczowych, takich jak „Anioły” lub „ Chmury”. Zatem będziesz mógł cieszyć się wszystkimi filtrami na Instagramie które mają te cechy, dzięki temu, że codziennie pojawia się nowy, będziesz mógł cieszyć się ogromną różnorodnością filtrów.

Jak wyszukać filtr w efektach aparatu na Instagramie?

Jeśli nadal nie znalazłeś filtra wśród historii znajomych na Instagramie i nie wiesz, gdzie go szukać, nie martw się, jest to bardzo proste i zajmie tylko kilka sekund. Dzięki narzędziom, które posiada Instagram, wszystkie funkcje, które oferuje, są łatwe do znalezienia i użyciaDlatego wyszukiwanie filtrów aniołów i chmur nie zajmie Ci dużo czasu.

szukaj filtr Niebo

Aby wyszukać filtr wśród efektów, które już zapisałeś na Instagramie, wystarczy jak zwykle wejść do aplikacji i przejść do aparatu, po prostu przesuwając ekran w prawo. Następny, wystarczy przesunąć galerię efektów, po prawej lub lewej stronie i poszukaj filtra o nazwie „Niebo”, opracowanego przez Kendrę Mishell.

Niemniej jednak, W galerii efektów znajdziesz go tylko wtedy, gdy go wcześniej zapisałeś w ulubionych, jeśli nie, musisz przewinąć do końca galerii i wybrać „Eksploruj efekty”.

Wreszcie powinieneś tylko wyszukaj filtr według jego nazwy lub dewelopera, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i kliknij „Test” lub „Zapisz efekt”. Będziesz wiedział, że Twój filtr został zapisany w Twojej galerii, gdy zobaczysz okrąg z nazwą pod spodem wśród Twoich ulubionych filtrów, w aparacie Instagrama.

Z drugiej strony możesz również znaleźć wiele filtrów, które mają efekty podobne do Nieba, tylko od Ciebie zależy, który z nich najlepiej pasuje do Twoich preferencji i dzięki któremu będziesz wyglądać lepiej. Poza tym nie wszystko jest pięknem, można też znaleźć zabawne efekty i efekty, w tym gry, tańce i muzyka, aby poprawić Twoje doświadczenia na platformie.