Skip to content

Jak używać filtra lub efektu brokatu, aby zdjęcia i filmy na Instagramie świeciły?

16 de lipiec de 2022

Instagram, przez wielu uważany za główny ogólnoświatowa sieć społecznościowa, umożliwia użytkownikom przesyłanie zdjęć i filmów, zarówno do swoich historii, jak i do swojego kanału, czyli do profilu. W każdym razie wiemy, że trendy dotyczące tego, jak obrazy powinny wyglądać, zmieniają się i wszyscy zawsze starają się być w najnowszej modzie.

Z tego powodu w kolejnych wierszach chcemy pokazać naszym czytelnikom kilka aplikacji, które pozwolą im dodać blasku wybranym zdjęciom lub filmom prześlij na instagramdzięki czemu wyglądają jeszcze bardziej i zdobywają więcej lajków.

Filtr na Instagramie, aby zdjęcia świeciły

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć w tego typu przypadku jest to, że choć programiści prawdopodobnie zdecydują się w przyszłości na dodanie tego typu opcji, to póki co jasność nie jest filtrem, który przychodzi osadzony w instagramie kiedy pobieramy aplikację.

Tego typu aplikacje, które pozwalają nam rozwiązać ten problem, są zatem poszukiwane przez użytkowników z całego świata, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki w swoich filmach, bardziej niż cokolwiek influencerzy lub ci, którzy chcą zdobądź ładne zdjęcia.

Co ciekawe, w miarę upływu czasu pojawia się coraz więcej przydatnych zastosowań w tym zakresie, chociaż chcemy skupić się szczególnie na dwóch, które naszym zdaniem są najlepszy w swoim segmencie.

Pobierz aplikację, aby dodać brokat do zdjęć na Instagramie

  • Zdjęcie Brokat: Jest to pierwsza z aplikacji, które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, ponieważ jest to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych aplikacji, jeśli chodzi o dodawanie jasności lub światła do zdjęć lub filmów. Poza tym, wśród jego głównych cech, musimy powiedzieć, że możliwe jest dodanie tych efektów do dowolnego rodzaju treści w łatwy i szybki sposób.
  • KiraDroid: w tym przypadku mówimy o aplikacji, o której moglibyśmy powiedzieć, że jest nieco prostsza niż poprzednia, więc jeśli ta trochę cię komplikuje, dzięki tej będziesz w stanie rozwiązać znaczną część problemów. Ma kilka opcji dostosowania, dzięki czemu możesz w pełni dostosować zawartość, aż uzyskasz pożądane wyniki. Będziesz mógł bez problemu pobrać tę aplikację z tego linku.

Która z tych aplikacji nada blasku zdjęcia i filmy Czy bardziej podobało Ci się na Instagramie?

filmy z efektem brokatu na Instagramie

Poznaj najlepsze sieci społecznościowe, w których możesz przesyłać swoje filmy z brokatem

Oprócz Instagrama istnieje wiele sieci społecznościowych które umożliwiają przesyłanie filmów oprócz umieszczania wszystkich żądanych filtrów; dają ci najlepsze narzędzia, takie jak Instagram ze swoimi postami, historiami i rolkami, przygotuj się na wszystko o tych sieciach, ważny jest dobry edytor obrazów.

  • Pinterest to szeroko stosowana sieć, do której możesz przesyłać obrazy i filmy, które odnoszą się do określonej witryny, dzięki czemu możesz generować więcej wizyt w zależności od tego, ile kliknięć mają Twoje szpilki.
  • Facebook nie może przestać być nazwanyjest aktualizowana z dnia na dzień i pomimo tego, że nie jest znana jako sieć społecznościowa wideo, oferuje użytkownikom niekończące się filtry i efekty, które sprawią, że Twoje filmy będą czymś innym i wyjątkowym.
  • Tik Tok to sieć społecznościowa, która umożliwia przesyłanie krótkich filmów o długości od 30 do 60 sekund, ta sieć stała się bardzo znana ze względu na interakcję i różnorodność, jaką oferuje swoim użytkownikom podczas edycji wideo, na przykład możliwość udostępniania ekranu robiąc podwójny film.

Ten ostatni portal społecznościowy stał się ulubieńcem wszystkich młodych ludzi, jednak nie wahaj się ich wszystkich używać, ponieważ każdy da Ci to, czego potrzebujesz aby wszystkie filmy, które chcesz opublikować, pozostały w godnej pozazdroszczenia edycji.

Gdy chcesz nagrać własny film lub przesłać nagranie, ale chcesz, aby było więcej oświetlenia, brokatu, poprawek, lub efektów specjalnych należy korzystać tylko z wybranej sieci społecznościowej, pamiętaj, że niektóre mają ograniczenie czasowe, co daje maksymalnie jedną minutę. Nie zatrzymuj się i nie pokazuj światu wszystkiego, co masz.

dołącz do naszego kanału telegram