Skip to content

Jak uzyskać więcej kolorów na pasku Snapchata, aby tworzyć lepsze rysunki? – Rozwiązanie tutaj

15 de styczeń de 2022

Snapchat to aplikacja skoncentrowana na uchwycić ważne wspomnienia i specjalne jego użytkowników. To poprzez tworzenie zdjęć i filmów, ale gdyby Snapchat był tylko o tym, nie byłby tak popularny, jak jest dzisiaj.

Snapchat ma wysoce rozwiniętą możliwość edycji i personalizacji zdjęć, a wszystko to dzięki obszernemu katalogowi Filtry, Naklejki, Rysunki oraz możliwość nanoszenia tekstu na zdjęcia. Dzięki temu bardzo dobre ujęcia można wykonać niemal natychmiast.

Co powinieneś zrobić, aby dodać więcej odcieni kolorów do rysowania na Snapchacie?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby móc skorzystać z opcji rysowania w aplikacji Snapchat, jest zrobienie zdjęcia, a następnie w prawa strona ekranu Pojawią się następujące narzędzia, z których możemy wybierać.

  • Tekst: Działa moc napisz na zdjęciu.
  • Ołówek: pozwala nam narysuj palcem.
  • Clip Art: Pozwala na umieszczenie naklejki lub emotikonów.
  • Nożyczki: to nam pozwala wytnij lub wklej kawałki zdjęcia, aby użyć ich później lub je zapisać.
  • Spinacz: Pozwala nam dołączyć link.
  • Przytnij: Pozwala nam przyciąć lub obrócić obraz tak, jak chcemy.
  • Zegar: pozwala nam ustal limit czasowy aby nasze treści były widoczne przez ladę.

Paleta kolorów

Dodanie większej ilości kolorów do paska kolorów Snapchata jest naprawdę proste, ponieważ po naciśnięciu ikony ołówka, która pojawia się na prawa część ekranu, pojawi się pasek kolorów z kilkoma opcjami do wyboru.

kolorowy pasek

Jeśli trudno nam wybrać żądany kolor, możemy nacisnąć pasek palcem i zejść do jego granicy. raz na krawędzi Zamiast się zatrzymywać, będziemy schodzić w dół, spowoduje to, że pasek kolorów rozciągnie się prawie do krawędzi ekranu, prawie dwukrotnie większy od oryginalnego rozmiaru. W ten sposób będziemy mieli łatwiejszy dostęp do większej liczby kolorów i tonów do zastosowania na naszym zdjęciu.

Wybór koloru „Palcem”

Inną alternatywą dla różnych rodzajów kolorów jest to, że jedno z najnowszych narzędzi Snapchata, na dole paska kolorów, widzimy 3 symbol koła które są zjednoczone. Naciśnięcie palcem automatycznie zmieni pasek kolorów na pastelowe kolory.

Ponowne naciśnięcie może również zmienić na odcienie czerni i bieli, wspólne kolory m.in. W ten sposób mamy szerszą gamę tonów do edycji naszych zdjęć na Snapchacie.

zmiana paska

Jak zmienić kolor rysunku, tekstu lub zdjęcia za pomocą filtrów Snapchat?

Korzystanie z filtrów Snapchat to coś, co tak lub tak, musisz opanować, aby upiększyć lub poprawić jakość robionych zdjęć, te filtry się liczą z wieloma różnymi opcjami i każdy o innej specjalności.

Istnieją filtry, które mogą zmienić kształt Twojej twarzy, płeć, a nawet wiek, siłę dodaj naklejki lub efekty specjalne, wśród wielu innych opcji. Oprócz tych, o których już wspomniano, Snapchat posiada również filtry, które pozwalają nam zmieniać tonację kolorów, litery czy rysunki, które wykonujemy, nawet te same filtry, jeśli zdecydujemy się umieścić więcej niż jeden.

tekst snapchata

Aby dodać wiele filtrów

Sama liczba filtrów, które Snapchat pozwala nam używać, sprawia, że ​​trudno jest wybrać tylko jeden z nich, jednak ten Zostało to rozwiązane w bardzo prosty sposób.. Snapchat pozwala nam na umieszczenie więcej niż jednego filtra naraz dla naszych zdjęć.

Proces stosowania dwóch lub nawet trzech filtrów Snapchata jednocześnie jest naprawdę prosty, najpierw musimy zrozumieć, że filtry Snapchata są podzielone na 3 kategorie, Kolor, filtr i dekoracja. Ważne jest, aby wiedzieć, jak je odróżnić, ponieważ na tym polega możliwość umieszczenia więcej niż jednego filtra na raz.

można tylko umieścić jeden filtr z każdej kategorii na raz, aby to osiągnąć, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wybrać pierwszy żądany filtr i pozostawić go wciśniętym jedną ręką, a drugą kontynuować przesuwanie opcji, aby znaleźć następny filtr, który chcesz dodać.

Jeśli chcesz dodać trzeci filtr po drugim, wystarczy powtórzyć proces. Należy pamiętać, że można go używać tylko jeden filtr dla każdej kategorii. Gdy to zrobimy, będziemy mieli tysiące kombinacji do zastosowania filtrów, które mogą zmienić kolory rysunków, liter, a nawet innych filtrów, które umieściliśmy wcześniej

Tworzenie własnych filtrów

Tworzenie własnych filtrów na Snapchacie jest dość trudnym zadaniem, ponieważ trzeba zapłacić, a dodatkowo jest to ograniczone czasowo. W tym celu musimy przejdź do ikony Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu w aparacie, następnie przejdziemy do ikony ustawień znajdującej się w prawym górnym rogu.

Tam pójdziemy do ’Filtry i soczewki’ i naciśniemy, wciśniemy 'start’ i wtedy poprosi nas o wybór, czy zrobić obiektyw, czy filtr. Teraz będziemy postępować zgodnie z instrukcjami, które wskazują, aby móc stworzyć nasz filtr lub soczewkę, ponieważ naszym celem jest zmiana koloru, użyjemy efektów lub naklejek, które nam na to pozwolą.

Gdy skończymy tworzyć nasz filtr lub soczewkę, wyślemy go. Przeglądanie Snapchata zwykle zajmuje jeden dzień i powiadom nas, że jest już dostępny do naszego użytku, z zastrzeżeniem zatwierdzenia. A dzięki temu nasz własny filtr byłby gotowy do użycia na Snapchacie.

dołącz do naszego kanału telegram