Skip to content

Jak uzyskać więcej 3D Bitmojis na Snapchacie, aby udostępnić je na czacie?

1 de styczeń de 2022

Bitmoji to aplikacja stworzona i opracowana przez firmę Bitstrip, dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Jednak obecnie jest własnością znanej na całym świecie platformy Snapchat, ta aplikacja składa się z tworzenia własnych emotikonów, pozwala stworzyć karykaturę dowolnej osoby. Możesz stworzyć kompletną kolekcję postaci i sprawić, by wyglądały tak, jak chcesz, tutaj dowiesz się, jak to zrobić stwórz własne Bitmojis 3D, aby dzielić się nimi ze znajomymi.

Jakie elementy są potrzebne do stworzenia własnego Bitmoji?

Aby rozpocząć tworzenie niestandardowych emotikonów, nie będziesz potrzebować wielu narzędzi, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami co do litery:

 1. Wejdź do aplikacji Bitmoji, zanim będziesz musiał ją wcześniej zainstalować na swoim urządzeniu.
 2. Korzystając z narzędzi oferowanych przez witrynę, zacznij edytować cechy lub cechy, które chcesz, aby Twoja postać miała. Tutaj znajdziesz między innymi opcje takie jak włosy, kształt twarzy, kolor oczu, ubiór, usta.
 3. Na koniec zapisz całą wykonaną pracę i możesz teraz udostępniać ją znajomym w sieciach społecznościowych.

Bitmoji na Snapchacie

Aby utworzyć Bitmoji, musisz mieć zainstalowane i połączone aplikacje. Kończąc proces rejestracji, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.
 2. Przejdź do menu profilu i wybierz Utwórz Bitmoji, spowoduje to automatyczne przejście do aplikacji Bitmoji, ale to zostanie uruchomiony ze Snapchata.
 3. Tam poprosi Cię o wybranie gatunku Twojej kreskówki, kliknij ten, który odpowiada.
 4. Od tego momentu wszystko będzie zależeć od Twoich upodobań i preferencje dla stwórz swojego awatara.
 5. Po zakończeniu tworzenia Bitmoji kliknij OK i Połącz. Po zakończeniu linku będziesz mógł użyć swojego awatara ze Snapchata.

Fotografia do tworzenia Bitmoji

Ta aplikacja ma również możliwość tworzenia Bitmoji ze zdjęcia lub selfie przy użyciu Twojej twarzy, tworzy postać z cechami Twojej twarzy, oferuje również kilka opcji awatara, aby wybrać ten, który najbardziej go przypomina. Aby utworzyć Bitmoji ze zdjęcia, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Wejdź do aplikacji Bitmoji.
 2. Wybierz domyślną postać, która najlepiej pasuje do Twojego wyglądu.
 3. Odwołując się do początku zdjęcia, kliknij Kontynuuj.
 4. Na koniec powinieneś wybrać Bitmoji, który pasuje do twojego wyglądu fizycznego. Zawsze możesz to zmienić, jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku.

Zrobione zdjęcie posłuży jako punkt wyjścia do tworzenia Bitmoji, ta aktualizacja jest bardzo przydatna dla ludzi, ponieważ proces robienia selfie jest znacznie szybszy i dokładniejszy. Wręcz przeciwnie, wykonanie tego ręcznie zajmuje znacznie więcej czasu, ze względu na to, że trzeba wybrać każdą cechę postaci, aplikacja wraz ze zdjęciem daje nam bazę pod względem budowy awatara i jest szybsza.

aktywuj animację bitmoji

Jak aktywować animację swojego Snapchata Bitmoji z projektu 2D?

Na początku Snapchat miał tylko projekt 2D dla Bitmojis, obecnie aplikacja zawiera animację 3D, a także nowe pozy i scenariusze, aby zmień animację postaci wykonaj kolejne kroki:

 1. Na ekranie głównym urządzenia przejdź do aplikacji Snapchat (musi być zaktualizowana do najnowszej wersji Snapchata, aby zawierała animację 3D).
 2. Przejdź do profilu aplikacji i kliknij Utwórz moje Bitmoji.
 3. Zrób zdjęcie i rozpocznij edycję postaci.
 4. Po zakończeniu edycji kliknij Zapisz iw następnej zakładce wybierz ikonę reprezentowaną przez mały krajobraz.
 5. Pojawią się dwie opcje edycji: Backgroud i Poses, wybierz scenę i pozę, które chcesz dla swojej postaci i kliknij Zapisz.

Przekonasz się, że wybierając pozy projekt 2D automatycznie przełączy się na 3D, naciskając „Zapisz”, będziesz już miał nową wbudowaną animację.

bitmoji utworzone na snapchacie

Jak uzyskać różne animacje Bitmoji na Snapchacie?

Snapchat uwzględnił nie tylko animację 3D, ale również włączył do animacji akcesoria, niektóre z nich to m.in. okulary, torby, deskorolki. Do utwórz różne dostępne animacje postępuj zgodnie z kolejnymi krokami:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.
 2. Kiedy pokazujesz kamerę, naciśnij palcem przez kilka sekund na ekranie urządzenia, ta czynność aktywuje World Lens, soczewki zmodyfikują przestrzeń, którą przechwytuje tylna kamera i zmienią wygląd rzeczy.
 3. Dla Twojego Bitmoji zostaną wyświetlone różne opcje animacji, wśród których znajdziesz: Deskorolki, czapki, królewskie akcesoria (korony i klejnoty), motyle, oferuje animacje z dużą różnorodnością obiektów, z których może korzystać Twoje Bitmoji.

Jak edytować wygląd swojego Bitmoji za pomocą Snapchata?

Jeśli nie podoba Ci się końcowy wynik swojego Bitmoji lub po prostu chciałeś zmodyfikować jego wygląd, zawsze możesz go edytować. Aby zmienić wygląd Bitmoji, które masz na Snapchacie, wykonaj następujące kroki:

 1. Wejdź do aplikacji Snapchat.
 2. Przejdź do swojego profilu w lewym górnym rogu.
 3. W opcjach, które zostaną wyświetlone poniżej, kliknij Bitmoji.
 4. Wybierz opcję Edytuj Bitmoji.
 5. Jeśli chcesz zmienić wygląd, kliknij „Zmień strój” i wybierz strój, który najbardziej Ci odpowiada, po zakończeniu zapisz zmiany i gotowe.

dołącz do naszego kanału telegram